320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Andke nüüd andeks, aga liiga keeruline see kaartide üle arvepidamine ka ei ole. Ei valmista näiteks soskul mingit raskust tervelt 20 ML ja EL klubi kaartide üle arve pidamine, kuidas siis klubi enda omadega hakkama ei saa?

    Kõigele lisaks, tasub isegi lugeda eelvaateid, mida klubid ise oma tarkusest täidavad. Seal on kirjas, et Taar on Esiliigas mängukeelu all ja see pole sinna mitte hiljem pandud, lugege ja imestage.

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Seda arvan minagi. Päris imelik on vaadata fc_kuressaare twitteri postitust:



      See esimene hüüumärgiga lause on nagu oleks suur töö selle nimel ära tehtud, et selle üle nüüd uhke olla. Aga ehk saan ma sellest dialektist lihtsalt teisiti aru.
      Ikka jääb kõigile Kuressaare ette, kes ootamatu võidu üle rõõmustada julges. See et Kaljugi kodukas hüüumärkidega kokku ei hoia, see ei lähe üldse korda. Vaadake sinna ka vahel. Kuidagi ühekülgsed olete.
      professionaalne jalgpalliklubi Eestis, jalgpalli trennid ja laste jalgpall


      Lisaks: see uudis on Kalju kodukalt nüüdseks maha võetud
      Last edited by urmar; 14.07.11, 15:49. Põhjus: 14. juulil tehtud uuring. :)

      Kommentaar


        Kas Taar peab siis veel ühe mängu pealtvaatama. Ta ei ole ju siiski oma karistust täitnud

        Kommentaar


          Algselt postitas Meintz Vaata postitust
          Kas Taar peab siis veel ühe mängu pealtvaatama. Ta ei ole ju siiski oma karistust täitnud
          Kõigepealt jätab ta vahele Esiliiga mängu ja siis võib Meistriliigas jätkata.

          Kommentaar


            tegelt selle esiliiga tühistatud mängu ta ju nüüd jättis, see oli neljas. seega nüüd peaks olema ju ühel pool sellega.

            Kommentaar


              Vist jah

              Kommentaar


                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                Pärast mängu vahelejätmist võib mängija teistes liigades mängida mitte varem kui 48 tundi pärast vahelejäetud mängu.
                kas keegi seletaks palun lahti, mis otstarvet see punkt täidab.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  ilmselt et ta ei saaks samas voorus mängida madalama liiga eest. Ml ju enne EL. mitte et ma tegelt teaks, ma ,lihtsalt eeldan

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                    ilmselt et ta ei saaks samas voorus mängida madalama liiga eest. Ml ju enne EL. mitte et ma tegelt teaks, ma ,lihtsalt eeldan
                    No seda ma isegi mõtlesin, aga samas antud asi peaks ju ka teistpidi kehtima, st suunal EL -> ML, ei? Näiteks duublite olemasolu arvestades. Et siis mängija kannab esiliigas ilusti oma karistuse ära, aga MLis sellest hoolimata peale ei saa? Suva näide on kasvõi kohe juunist võtta, 12. juunil esiliiga voor ja 14. juunil meistriliiga oma. Kusjuures mis eriti totter - näiteks Flora II ja Flora mängud on algusajaga vastavalt 17:00 ja 18:45, Levadia II ja Levadia omad aga 19:30 ja 18:45. Ühel tuleks nagu napilt 48 tundi täis, teisel mitte... Absurd ju?

                    Või olen millestki väga valesti aru saanud?
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      ma arvan et sa saad õigesti aru, aga mänguajad on vist klubide enda panna. vähemalt saavad nad seda vajadusel veidi siia sinna nihutada. levadia on valinud jah millegipärast ajad mille puhul ta ei saaks kasutada mängijaid.

                      Kommentaar


                        http://fclevadia.ee/news/3344
                        FC Levadia peatreener Aleksandr Puštov teatas meeskonna koosseisu UEFA Euroopa Liiga II eelringi avakohtumiseks Luksemburgi klubiga FC Differdange 03.

                        Väravavahid:
                        Roman Smiško
                        Vitali Mirnõi

                        Kaitsjad:
                        Andrei Kalimullin
                        Igor Morozov
                        Aleksandr Volodin
                        Povilas Šarunas
                        Marek Kaljumäe
                        Markus Holst
                        Aleksandr Kulinitš

                        Poolkaitsjad:
                        Konstantin Nahk
                        Jevgeni Novikov
                        Taijo Teniste
                        Andero Pebre
                        Albert Taar
                        Igor Subbotin
                        Janar Toomet

                        Ründajad:
                        Vitali Leitan
                        Valerijus Mižigurskis

                        FC Levadia meeskond lendab Luksemburgi teisipäeva, 12. juuli varahommikul ning naaseb Tallinnasse reede. 15. juuli hilisõhtul.
                        FC Differdange 03 ja FC Levadia vaheline avakohtumine toimub neljapäeval, 14. juulil Eesti aja järgi kell 21:00 Luxembourg´is Stade Josy Barthel´i staadionil.


                        ----------------------------------------------------------------------------------

                        Ma siinkohal kasutan võimalust küsida, et kuidas selle "eesti liiga Torrese" ehk Nikita Kolyaev'i vigastusega on? - Kas teeb meeskonnaga juba ühiselt trenni ja umbes kuna võiks ta mängukõlblikuks ka saada?
                        NB! Mängis viimati kaasa 4.juuni 2-2 viigimängus Tammeka vastu

                        Teiseks...Maksim Podholjuzin ei mänginud viimati Kure vastu ja ei sõida ka Luxemburgi. Siin ma näen kahte võimalust - Ta kas on vigastatud või siis hoopis välismaal testimisel??
                        Infot,infot,infot...

                        Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                        Kommentaar


                          Podholjuzin oli igatahes flora wisla mängul. nii et pigem mingi väike vigastus.

                          Kommentaar


                            Muuseas see eeldatav nõrguke FC Differdange 03 võitis üle-eelmise EL hooaja teises ringis kodus 800 pv. ees horvaatide FC Rijeka't 1:0 ja eelmise hooaja EL 2. ringis mängis kodus 805 pv. ees viiki 3:3 serblaste Spartak Subotica'ga. Võõrsil sai mõlemal korral tappa 0:3 ja 0:2.

                            Teised Luksemburgi klubid pole viimastel aastatel samuti, vähemalt kodus, peksupoisteks:
                            2010 a.
                            Ch. L
                            Jeunesse - AIK Stockholm(Rootsi) kodus 0:0 (1568 pv.), võõrsil napp 0:1 kaotus.
                            EL.
                            F91 Dudelange - FC Randers (Taani) kodus 2:1 (636 pv.), võõrsil kaotus 1:6
                            CS Grevenmacher - Dundalk (Iiri) kodus 3:3 (731 pv.), võõrsil napp kaotus 1:2

                            2011
                            Ch .League
                            F91 Dudelange- Santa Coloma (Andorra) kodus 2:0 (1015 pv.), võõrsil samuti 2:0
                            EL
                            UN Käerjeng - BK Häcken (Rootsi) kodus 1:1 (727 pv.), võõrsil 1:5
                            Fola Esch - IF Elfsborg (Rootsi) kodus 1:1 (703 pv.), võõrsil 0:4

                            Nii, et Levadia, pole need Luksemburgi liiga klubid midagi automaatselt peksupoisid ja tundub üldse, et meie Meistriliiga tase on Luksemburgi vastavast veits nõrgem, 14 iseseisvat, traditsioonidega klubi nii National Liigas kui ka 1. Divisionis, keskmine publik veidi rahvarohkemas riigikeses (ca pool milli) kui Tallinn ka üle kahe korra kõrgem kui meil (386, parimatel hooaegade üle 400), Differdangel lõppenud hooajal 485. (Levadial hetkel naeruväärne 147)

                            Differdangel on tubli šanss edasi pääseda, eriti kui viimaste sündmuste taustal võtta arvesse Levadias valitsevat amatöörlikku bardakki.

                            Kommentaar


                              Luxide liiga tundub ka märksa ühtlasem olema kui ML. Esimesel 59 ja viimasel 20 punkti. Ja seda 14 meeskonna puhul. Meil eelmisel hooajal vastavad numbrid 91 ja 20.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jaamu
                                Loogiline ju, et 36 mänguga on esimeste ja viimaste vahe suurem kui 26 mänguga.
                                Samas Luksemburgi viimane on 26 mänguga kogunud samapalju punkte kui Eestis viimane 36 mänguga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X