320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
    Ma pakun ,et kui Kadriorus 9 . mail Presidendi silme all 3 punkti ei tule on minek . Asemele tuleb nagu alati järgmine abitreener
    Zelinski , ma nüüd küll ei tea kas Indrekul see PRO litsents on , et see võib ju asja segada .
    Ainult A http://www.jalgpall.ee/training_list.php
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
      Aga Frantchevil on ka A ja juhendab juba teist aastat Sillamäe Kalevit . Ma arvan ka ,et teatud perioodiks tehakse erand .

      Kommentaar


        samas peab ka Kivisild flora vägesid näiliselt euromängudes juhtima.

        Kommentaar


          Algselt postitas ööö Vaata postitust
          samas peab ka Kivisild flora vägesid näiliselt euromängudes juhtima.
          Kui juba mitu niimoodi , siis tehakse kindlasti erand . Kusjuures ma iisklikult arvan ,et Arbeiter on veel parem valik . Treenerina kindlasti mitmekülgsem ja loovam kui Zelinski . Ma nüüd ei tea kas tal on autoriteeti meeste üle , aga miks ei peaks olema .. , aga elame veel mõned nädalad eks siis hakkab paistma

          Kommentaar


            Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
            Aga Frantchevil on ka A ja juhendab juba teist aastat Sillamäe Kalevit . Ma arvan ka ,et teatud perioodiks tehakse erand .
            PL's jah, aga CL's eeldan et pro on kohustuslik.
            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
            Premium Liiga Clubs News
            Facebook
            Twitter

            Kommentaar


              Ega kaua sellise "löö-pikk-ette-ja-loodame-parimat"-stiiliga läbi ei löö, varem või hiljem saavad "ideed" otsa. Aga töö on olnud korralik, mitu-mitu karikat ja korralikud esinemised Euroopas, mitmete mängijate esiletõus koondises jne.
              Kahju muidugi, et kihlveopettused meeskonna hirmkõva kaitseliini nõnda räsisid, samuti ei mõista Smiško minema löömist. Kahjuks on tulemused näha, meeskonna kaitseliin ja väravavaht (jah, meie Pareiko) on amatööride tasemel. Ühesõnaga on komplekteeritus nõrk.

              Pigem ootaks nüüd kedagi sellist sinna ette, kellel oleks ka mingi visioon meeskonna ülesehitamiseks (vaheaasta oleks praegu perfektne ajastus arvestades juba tabeliseisu), sest muidu kaovad Levadia noored täiesti pildilt ära.

              Marko aeg on läbi - Kristal out!
              YNWA

              Kommentaar


                Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
                Pigem ootaks nüüd kedagi sellist sinna ette, kellel oleks ka mingi visioon meeskonna ülesehitamiseks (vaheaasta oleks praegu perfektne ajastus arvestades juba tabeliseisu), sest muidu kaovad Levadia noored täiesti pildilt ära.!
                Ära unusta, et Leva mängib ka CL-i suvel.
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Sealt tuleb lihtsalt hetkesatsiga maksimum võtta. Ega hullemaks minna enam ei saa, kui siin eelmist aastat CL'is silmas pidada.
                  YNWA

                  Kommentaar


                    mis sa Pareikole ette heidad? mitu neist väravatest tema pirukad on? lihtsalt kurb on vaadata, kuidas selline mängija peab neid palle väravast välja korjama. kaitseliiniga tuleb miskit ette võtta, mitte Pareikoga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas willane Vaata postitust
                      mis sa Pareikole ette heidad? mitu neist väravatest tema pirukad on? lihtsalt kurb on vaadata, kuidas selline mängija peab neid palle väravast välja korjama. kaitseliiniga tuleb miskit ette võtta, mitte Pareikoga.
                      Ega Pareiko ei ole ka midagi ülemäära imelist seal korda saatnud või on? Kaitseliin on küll kehvasti mänginud, aga Pareiko on ka suhteliselt kahvatu olnud.

                      Vaata nimekirja: Pikk, Rähn, Kruglov on ju täitsa olemas. Kolm normaalsel tasemel kaitsjat. Materjali on, seda ei saa väita. See mis vormis mehed on teine teema.
                      Last edited by Silver; 28.04.15, 10:03.

                      Kommentaar


                        Pareiko puhul ootaks ikka natukene kindlamat tegutsemist ja kaitseliini juhendamist. Narva ja Tammeka vastu viigiväravate puhul ei tõrju nii kogenud mängija palli enda ette, ka Pärnu esimese värava puhul nii kergelt ette nurka lasta pall... Ma ei tea, võib-olla norin liialt. Kindlasti on suurem häda kaitseliinis.
                        YNWA

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
                          Pareiko puhul ootaks ikka natukene kindlamat tegutsemist ja kaitseliini juhendamist. Narva ja Tammeka vastu viigiväravate puhul ei tõrju nii kogenud mängija palli enda ette, ka Pärnu esimese värava puhul nii kergelt ette nurka lasta pall... Ma ei tea, võib-olla norin liialt. Kindlasti on suurem häda kaitseliinis.
                          Subjektiivne arvamus, aga seninähtu põhjal ei ole meie koondise esinumber isegi koduse liiga parim puurivaht. Maitse asi, aga tõesti, Pareikolt ootaks enamat. Vanaks on jäänud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
                            Pareiko puhul ootaks ... kaitseliini juhendamist.
                            Olgu muuga kuidas on, aga selle puudumist nüüd küll talle ette ei saa heita.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              vs Pärnu tegi Pareiko II poolajal kaks väga head tõrjet. Päästis Levadia. Kaitseliini juhendamist ja lärmamist on tema puhul ikka üksjagu.
                              Saag. Udukogu. Meenub mingi intekas, kus ta ütles, et ei löönud seepärast välismaal läbi kuna teised/kohalikud tahtsid rohkem...
                              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Silver Vaata postitust
                                Ega Pareiko ei ole ka midagi ülemäära imelist seal korda saatnud või on? Kaitseliin on küll kehvasti mänginud, aga Pareiko on ka suhteliselt kahvatu olnud.

                                Vaata nimekirja: Pikk, Rähn, Kruglov on ju täitsa olemas. Kolm normaalsel tasemel kaitsjat. Materjali on, seda ei saa väita. See mis vormis mehed on teine teema.
                                Kas Kruglov mitte äärepoolikut ei mängi? Rähnist on meistriliigas palju tugevaimaid keskkaitsjaid ning seega jääb Listi ainult Pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X