320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oled reaalsusest võõrdunud.

    Kommentaar


      Jaan, ma saan aru, et oled 95 aastane vigisev vanaätt, kes pritsib lihtsalt netis tatti, aga äkki põhjendad? Mille järgi ma eristan, et tegu on rahvuskoondise staadioniga ja et tegu ei ole Flora staadioniga? Ei räägi ju sellest, et muru on roheline ja Flora on roheline.

      Selgita, mida tähendab rahvuskoondise staadionil FCF FCF?

      Lisaks võtan ette Flora andmed:

      MTÜ Jalgpalliklubi FCF

      Postiaadress: Asula 4c 11312 TALLINN

      Kas on nuppu endal või pean otsima välja "rahvuskoondise" staadioni aadressi?

      Näide:

      Kommentaar




        Flora lehel kirjas, et nemad rendivad staadioni välja

        Kommentaar


          Algselt postitas realking Vaata postitust
          http://fcflora.ee/klubist/a-le-coq-arena/

          Flora lehel kirjas, et nemad rendivad staadioni välja
          Oeh...

          Sinu viidatud lehel on all servas ka selle "salapärase rentija" kontaktid. Need ei ole Flora kontaktid. Need on EJL kontaktid.

          A Le Coq Arena on EJL omanduses. Flora on ALCA-l rentnik nagu ka näiteks Sportland Footballi kauplus ja mitmed muud firmad. Flora omanduses on kogu Lilleküla kompleksist vaid kaks murukattega harjutusväljakut. Valgetest toolidest moodustuvad tähed "FCF" tribüünidel on ajast, mil staadion tõepoolest oli Flora omanduses. Miks neid sealt eemaldatud ja rohelistega asendatud ei ole, mina ei tea - kirjuta EJL-i ja uuri järele.

          Kui saan kuidagi veel aidata, küsi. Ära pauguta tühja.

          Kommentaar


            Algselt postitas realking Vaata postitust
            Huvitav, miks nimetab Delfi seda rahvuskoondise staadioniks. Tegu ikka Flora staadioniga, mille kulud kannab alaliit? Olen asjadest valesti aru saanud? Staadioni kujundus annab väga selgelt aimu, kelle staadioniga tegu. Koondist sealt välja ei loe.
            Algselt postitas realking Vaata postitust
            Jaan, ma saan aru, et oled 95 aastane vigisev vanaätt, kes pritsib lihtsalt netis tatti, aga äkki põhjendad? Mille järgi ma eristan, et tegu on rahvuskoondise staadioniga ja et tegu ei ole Flora staadioniga? Ei räägi ju sellest, et muru on roheline ja Flora on roheline.

            Selgita, mida tähendab rahvuskoondise staadionil FCF FCF?

            Lisaks võtan ette Flora andmed:

            MTÜ Jalgpalliklubi FCF

            Postiaadress: Asula 4c 11312 TALLINN

            Kas on nuppu endal või pean otsima välja "rahvuskoondise" staadioni aadressi?
            Algselt postitas realking Vaata postitust
            http://fcflora.ee/klubist/a-le-coq-arena/

            Flora lehel kirjas, et nemad rendivad staadioni välja
            Sa oled umbes kolm aastat ajast maha jäänud. Just 2012. aasta oli see, mil EJL Floralt staadionikompleksi ära ostis.

            Pikemalt võid lugeda siit: http://www.ohtuleht.ee/490295/mida-t...est-alaliidule
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Kas realkinga arvates Flora staadioni tohib sodida?

              Nüüd on ilmselt nii, et Levadia maksab staadioni värvikulud kinni ja siis õiendab ise oma truude fännidega arveid.

              Kommentaar


                probleemi saab lihtsalt lahendada. levadiale tulevad kodumängud tühjale staadionile. läheb natuke aega mööda ja omad penskarid teevad tuulepeadele ise tuule alla. nemad ju põhilised vaatajad Levadial.
                pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                Kommentaar


                  Piltlikult öeldes sõidaks nagu hetkel kiirabi politseivärvides autoga ringi, kui neil väljakutse ja muidu sõidab sellega siiski politsei. Mis ei tähenda, et koondisel peaks eraldi enda staadion olema, aga EJL kui ehitise omanik ei peaks hoidma sela FCF kujundust, sest nad peaks mitte ainult de jure kaks eraldi tegutsevat kooslust olema, vaid ka de facto ja kui on rahvuskoondise staadion, siis peaks ka kujundus seda edasi andma.

                  Ja asi pole üldse mite kiusus, vaid tegelikult ka mul on iga kord staadionile minnes tunne, et see on pigem Flora, kui koondise oma. Minu arust jääb tänu sellele osa atmosfääri olemata ja ei teki nö kodutunnet. Ei tea kuidas mängijatel muidugi on ja see on minu subjektiivne tundmus.

                  optijumpsi skisofreeniat on nagu raske kommenteerida. Ei tea kust seda välja lugesid, et FCF staadionit võib sodida?

                  Kommentaar


                    MTÜ Abikoerte Keskus ja jalgpalliklubi FC Levadia korraldavad laupäeval, 9. mail kell 14 Kadrioru staadionil abikoerte päeva.


                    Kiidan!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas realking Vaata postitust
                      Piltlikult öeldes sõidaks nagu hetkel kiirabi politseivärvides autoga ringi, kui neil väljakutse ja muidu sõidab sellega siiski politsei. Mis ei tähenda, et koondisel peaks eraldi enda staadion olema, aga EJL kui ehitise omanik ei peaks hoidma sela FCF kujundust, sest nad peaks mitte ainult de jure kaks eraldi tegutsevat kooslust olema, vaid ka de facto ja kui on rahvuskoondise staadion, siis peaks ka kujundus seda edasi andma.

                      Ja asi pole üldse mite kiusus, vaid tegelikult ka mul on iga kord staadionile minnes tunne, et see on pigem Flora, kui koondise oma. Minu arust jääb tänu sellele osa atmosfääri olemata ja ei teki nö kodutunnet. Ei tea kuidas mängijatel muidugi on ja see on minu subjektiivne tundmus.

                      optijumpsi skisofreeniat on nagu raske kommenteerida. Ei tea kust seda välja lugesid, et FCF staadionit võib sodida?
                      Lugege nüüd oma kommentarid ise ka veelkord läbi ja mõelge seal kirjutatud sõnumi üle järele .

                      Hiiu staadion ei kuulu Nõmme Kaljule , Kalju reklaamid ripuvad seal kogu aeg kui Nõmme koolide lapsed käivad kehalise kasvatuse tundides ja samuti kui fänn saabub staadionile .

                      Kadrioru staadion ei kuulu Levadiale

                      Paide ei mängi endale kuuluval staadionil jne

                      Ju siis on Rendileandja allrentnikule andnud loa neid reklaame üles riputada . Nii Nõmme LOV Nõmme Kaljule kui EJL FCF le .

                      Levadia vist eriti reklaamile ei panusta

                      Paides pole ammu käinud .

                      Ärge tekitage probleeme seal kus neid ei ole , elu võiks ikka elada lihtsamalt ja funina

                      Kommentaar


                        Algselt postitas realking Vaata postitust
                        Ja asi pole üldse mite kiusus, vaid tegelikult ka mul on iga kord staadionile minnes tunne, et see on pigem Flora, kui koondise oma.
                        Pole kordagi Alecoqil istudes tundnud, et see on FCF staadion. Jusiis sellepärast, et koondise mängud on alati suht täis- tekitavad kodustaadioni eelise tunde, mitte nagu MLis, kus on protokolli pandud mingisugune kolmekohaline number kahega algav.
                        Lisaks pole Florat vaatamas käinud kui olen, pole sellist emotsiooni sealt saanud nagu koondisemängudelt, võibolla sihin veidi valesti seda teemat, aga nii on..

                        Kommentaar


                          Levadikutest graffitisõltlased võiks tänavakunstikooli saata

                          Kommentaar


                            Keelt oskame! Põletasime, põletame ja jätkame ka edaspidi! flora sucks!
                            Lootus sureb viimasena!

                            Kommentaar


                              Ole kursis viimaste uudistega otse FCI Levadia ametlikult veebisaidilt. Tutvu meeskonna, klubi, eelseisvate mängude ja piletite saadavusega meie kodulehel.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X