320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

    aga pange nüüd ennast tema olukorda.. teha karjääri eestis või venemaal? saades venemaa noortekoondisesse on ta ju raudselt ka sealsetel klubidel silma all. ja kui veel eesti keelega ka raskuseid, siis.. noh, miks mitte? kuigi Eesti on tal ikagi ju koduma..
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

      Algselt postitas elx


      aga pange nüüd ennast tema olukorda.. teha karjääri eestis või venemaal? saades venemaa noortekoondisesse on ta ju raudselt ka sealsetel klubidel silma all. ja kui veel eesti keelega ka raskuseid, siis.. noh, miks mitte? kuigi Eesti on tal ikagi ju koduma..

      sinu loogika järgi piisab, siis ainult kodakondsusest???

      minu arust on on EU passi omanikul tunduvalt kergem Euroopa liigades mängida.pole see venemaa liiga nüüd teab mis hea midagi.(mõned klubid välja arvatud)
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

        ROOTSI KUNN,

        Kui kedagi koondiste vanem treeniritest/EJL-u JUHTIDEST sel või möödanud aastal ütleks Andrejevile, et EESTI JALGPALL vajab teda, siis me võiksime (pigem) Andrejevi meie koondise särkides vaadata. Aga sa tead KES juhtivad meie koondisi ning jalgpalli...

        Andrejevi näol kaotame parima Opi partnerit ründeliinis.
        Kaotame mängijaid kellel on ANNE...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

          Mis EJL JUHID tegid, et Andrejev toob kuulsust MEIE koondise ? Ärge peetage enda, et asi on PUHTALT kodakondsuses, VÄGA andekas noormees vajab selge perspektiivi näha, vaid mitte “elame-näeme”.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

            Minu meelest on EJL hoidnud ilusat joont sellega, et ei luba umbkeelseid koondisesse. Andrejev oleks kindlasti hea täiendus, aga tõesti - miks lasta selline võimalus kaduma? ja üldsegi, äkki ta ei lähe edit: ahah, ei siiski jah.
            LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

              Algselt postitas Sats1


              Mis EJL JUHID tegid, et Andrejev toob kuulsust MEIE koondise ? Ärge peetage enda, et asi on PUHTALT kodakondsuses, VÄGA andekas noormees vajab selge perspektiivi näha, vaid mitte “elame-näeme”.
              Aga äkki nägi Nikita ise Venemaa koondistes rohkem perspektiivi ja tunnetas \'oma juuri\' võimisiganes. EJL oleks pidanud talle ajuloputuse tegema või?
              Rahvuskoondisse pääsemise eelduste täitmine võiks alata ikkagi mängija enda initsiatiivil. Muidu, miks Venemaa kodakondsetega piirduda? Võiks ju minna näiteks Brasiiliasse või Aafrikasse ja hakata seal laokil olevaid tänavatalente siia tooma jne
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                “Võiks ju minna näiteks Brasiiliasse või Aafrikasse ja hakata seal laokil olevaid tänavatalente siia tooma jne” / c/Mayhem

                Sa ei elanud Eestis juba ammu ning ei tea “alaliselt elavat mittekodanike” ja “tumba-jumba” hõimuliige vahet.



                Rahvuskoondisse pääsemise eelduste täitmine võiks alata ikkagi mängija enda initsiatiivil/ c/Mayhem

                Sa arvad, et Nikital mõned aastat tagasi oli tarvis EJL-u kontori tulla, esitleda end ning küsida –“Kas mul on perspektiivi Eesti koondise pääseda ?” : )

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                  mina austan küll ennem sihukest nikitat, kui mingit kostjat, kes ennast nahaks tõmbab!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                    Kas sinu arvates peab EJL kõik vähegi andekad noored jalgpallurid läbi käima ja küsima - vabandage noormees, kas sooviksite Eesti kodakondsust???

                    Eesti koodist peaksid ikka esindama inimesed kes ise tahavad omale kodakondsust (jutt käib mitte eestlastest). Kui austad Eestit ja siinseid inimesi peaks olema auasi Eesti koondist esindada. Koondis olgu ikka EESTI koondis mitte, aga mingi suvaline punt kus mängivad muulased kellel on suht savi kogu siinsest elust.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                      Minu meelest ainuõige otsus. Andrejev tundub tore poiss, las mängib Venemaa noortekoondise eest. Kui mees tunneb, et on venelane ning peab kodumaaks Venemaad, siis on ju tegu ainuõige otsusega.

                      See, et sa kuskil mujal riigis elad ja seal hästi mängid ei tähenda veel, et peaksid kohe keeleeksami ära tegema ja kohalikku koondist esindama hakkama.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                        Ainus küsimus on siis, et miks sm. Andrejev, kes kodumaaks Venemaad peab, ikka veel Eestis elab? See, et suur Venemaa tahab oma koondisesse Eesti jalgpallikooli kasvandikku, on muidugi kompliment Eesti jalgpallikoolile.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                          Algselt postitas tank


                          Ainus küsimus on siis, et miks sm. Andrejev, kes kodumaaks Venemaad peab, ikka veel Eestis elab? See, et suur Venemaa tahab oma koondisesse Eesti jalgpallikooli kasvandikku, on muidugi kompliment Eesti jalgpallikoolile.
                          Ehk sellepärast, et siinse klubiga on lepingulistes suhetes.
                          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                            Issand küll, kui lammas saab olla? Kas see, et sa elad kodumaalt väljaspool on patt? Ju ta vanemad elavad siin, töötavad siin jne. Mis vahet sel on. Sinu jutust võib aru saada, et välismaal elamine on igatpidi vale ning lubamatu.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                              REIN & SILVER,

                              ma SUUREPÄRASELT SAAN (ning peamises jagan keskpäraste pallurite suhtes) teie mõtted “muulased koondises” kohta. Sama kirjutasid, mõtlevad ning ütlevad kümned mln. Venemaa elanikud mil mängujuhi Holdeni võeti Venemaa korvpalli koondise.

                              Aga Andrejevi juhul teeme tegemist mitte “VÄHEGI andekad noored jalgpalluritega” /c/ REIN, vaid \"VÄGA andeka noore jalgpalluriga”, palluriga kel on ANNE. Potentsiaali kohta ta on Reimiga võrreldav.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                                kahju et nikita eestit ei hakka esindama, oma poiss nagu juba purje ja kink koondisse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X