320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    82 mins Vassiljev waves away his team-mates when Levadia win a free-kick, a good 35 yards out from goal on the right. For the umpteenth time in this game, a hopeful effort towards Given's goal flies tamely wide. They clearly don't rate his shot-stopping capabilities. Perhaps they've been watching scouting videos of John O'Shea?

    Kommentaar


      kle riho koll,võta oma nõme allkiri ära..see on reeglite vastane!

      Kommentaar


        segane kommentaar guardianilt
        reporter sügavas joobes ilmselt

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Häiris ka see, et Dmitrjev, Vassiljev, Šisov, Kruglov tembeldati kui Levadia süsteemi õpilasi. Nood mehed on ikka hariduse saanud Maardu JK-s ja TJK-s.
          Naljakas on jah kuulata kuidas Levadia järelkasvu kohta kiidusõnu jagatakse jne. Endal neil ju too noortesüsteem on pea olematu

          Ja saage üle sellest karistuslöögist! Vea tegi Šišov või kes iganes Sibierskit katma pidi kastis. See kas kohtunik eksis vea andmisel või ei, polnud nüüd küll see mille tõttu Levadiale värav löödi. Ilgelt tobe kui virisetakse alati, et karistuslöögi määramisel tehti viga ja sellepärast kaotasimegi ja blablabla... Karistuslöögi määramisest algab mäng uuesti, kust ta ennem pooleli jäi. Ning isegi mehi peaks idee järgi rohkem olema valvel väravat kaitsma. Konkreetses mängus oli ohtlikumatsetki kohtadest karistuslööke, kuid nendeks oldi valmis või õpiti oma veast, seega värava tõi uimane tegutsemine karistusalas, mitte kohtuniku valesti määratud otsus.
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Nojah, väravas olid Levadialastest kõige rohkem süüdi Šišov ja Kotenko, kes tegid muidu väga tubli mängu.
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              Masendav,et Newcastle aint ühe suutis lüüa
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Sorry, aga absoluutselt ei saa ma aru nendest kes olid Newcastle poolt. OK Levadia ei pruugi ju olla su lemmik klubi aga tegu on siiski Eesti klubiga ja vähemalt eurosarjades peaks iga eesti jalgpalli fänn olema Eesti klubi poolt.
                The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                If you're good at something, never do it for free - See above.
                I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                Kommentaar


                  heh skysportsi põhiuudis, maru ikka

                  Kommentaar


                    Ma ei tia kas ma olen ainuke kes nii arvab ,aga minuarust tegi Vosku täna väga nõrga esituse ,oleks parema meelega näind põhis Kinki

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                      Masendav,et Newcastle aint ühe suutis lüüa
                      Koli ära Eestist !!
                      Algselt postitas budulojus
                      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                        Masendav,et Newcastle aint ühe suutis lüüa
                        Nutsid?...

                        Kommentaar


                          Kohtunik tegi jah mitu mäda otsust. A raisk, kuidas mulle Levadia mäng meeldis - mõnusalt julgelt ikka mängivad. Naljakas oli see, et karistuslöögi ajal pandi seda pikka prantslast kõvasti lühem Šišov katma.
                          Inglismaal tõmbabme neile kindlasti koti pähe!
                          ja ma ei saa aru neist pessimistidest ega eestlastest, kes toetavad pigem NC kui oma maa klubi!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Ja saage üle sellest karistuslöögist! Vea tegi Šišov või kes iganes Sibierskit katma pidi kastis. See kas kohtunik eksis vea andmisel või ei, polnud nüüd küll see mille tõttu Levadiale värav löödi.
                            Oli küll. Fakt on see, et kui kohtunik poleks vilistanud, siis poleks ka seda väravat olnud. Tõsi, Levadia poolelt eksisid nii väravavaht kui kaitsja, aga see ei muuda asjaolu, et Newcastle ei oleks tohtinud seda võimalust üldse saada. Kas sinu arvates võikski siis kohtunik vabalt laduda ühele poolele järjest karistuslööke ja pärast ei või keegi nuriseda, kuna alati oli võimalus kaitses hästi mängida? Idiootsus ju.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              Oli küll. Fakt on see, et kui kohtunik poleks vilistanud, siis poleks ka seda väravat olnud. Tõsi, Levadia poolelt eksisid nii väravavaht kui kaitsja, aga see ei muuda asjaolu, et Newcastle ei oleks tohtinud seda võimalust üldse saada. Kas sinu arvates võikski siis kohtunik vabalt laduda ühele poolele järjest karistuslööke ja pärast ei või keegi nuriseda, kuna alati oli võimalus kaitses hästi mängida? Idiootsus ju.
                              ma ei saa sellest loogikast aru,
                              kas see teeb värava olematuks?kas siis polnud vaja kaitses mängida?
                              oleks/poleks, viga on siis, kui kohtunik vilistab
                              poleks sealt väravat tulnud, oleks vastane seda meeleheitlikult kuskilt mujalt otsinud,
                              nuriseda v6ib, aga see ei tee skoori olematuks
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas allantt Vaata postitust
                                Ma ei tia kas ma olen ainuke kes nii arvab ,aga minuarust tegi Vosku täna väga nõrga esituse ,oleks parema meelega näind põhis Kinki

                                Kuule ära palun hakka vastu ööd sellist lolli juttu ajama.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X