320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Realplayeril saab "mute"ga heli nii maha, et teisi asju ei mõjuta
    Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

    Kommentaar


      and levadia's players are a bit worried about the bad condition the pitch is in.

      But I hope it won't damage the beaty of the game too much. Good luck to you red star fans and we will see you in Tallinn on the 8th

      Algselt postitas er1k Vaata postitust
      Realplayeril saab "mute"ga heli nii maha, et teisi asju ei mõjuta
      kust, kuidas?

      Kommentaar


        Algselt postitas nonoh Vaata postitust
        kust, kuidas?
        Tegelt jah. Paned Real Playeril heli maha, siis võtad "Volume Control" ette, ja "Wave" juurest linnuke maha ning töötab.

        Kommentaar


          Kuidas pildi kvaliteet on 2 kordse suurendusega
          Rien en ce monde ne peut arręter OM!



          Ken Lee tulibu dibu douchoo

          Kommentaar


            suured tänud. Mul juba viskas see teravkeelne uudiste mula kopa ette...

            Kommentaar


              Proovisin seda stream`i ja töötas.Otsustasin 5 minuti pärast uuesti avada ja EI LASE - TÄIS f......................k

              Kommentaar


                Paistab nüüd täis olevat jah. Suutsin ilusti 20 minti sees püsida aga siis vaatasin, et saundi polegi. Tuli välja, et viga programmis ja pärast selle ära parandamist uuesti sisse minnes oli täis :P
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  realplayeril on mingi tore harjumus vahetevahel kokku joosta. Kui see juhtub, siis ma ei tea, mis ma teen

                  Kommentaar


                    Otsisin connectimiseks shortcuti üles klavil ja pärast mõnikümmend korda klõpsamist sain sisse. Nüüd heli ka olemas ja puha
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                      realplayeril on mingi tore harjumus vahetevahel kokku joosta. Kui see juhtub, siis ma ei tea, mis ma teen
                      Uskumatu ja õnnestuski ühineda.Nüüd värisen, et ei juhtuks eelpool nimetatud asjaolu.

                      Kommentaar


                        mul pani ka real pange peale kuut tundi sees olemist

                        Kommentaar


                          kõrvalmärkusena mainiksin, et serbia televisioon on peaaegu sama jube kui meie oma

                          Kommentaar


                            Suht ongi nii. Ja ma ei saa aru, miks mulle tundub, et nad seal kogu aeg ropendavad.

                            Igast "toredaid" sõnu lendab :|


                            Kas levadia lainap on juba kindlalt paigas või selgub see alles avavilega?

                            Kommentaar


                              kui see on antud kanali saatekava siis: http://www.rts.co.yu/kategorija_prog...egory=xtv1sema

                              19:30 Dnevnik
                              20:10 Fudbal: Liga šampiona, kvalifikacije, C. zvezda - Levadija, prenos
                              21:00 Vesti[u poluvremenu]
                              21:05 Vreme, stanje na putevima, info [u poluvremenu]
                              22:00 Vesti
                              .....
                              02:08 Fudbal: Liga šampiona, kvalifikacije, C. zvezda - Levadija, r.
                              03:45 Japanske pravoslavne crkve, dok. program,r.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas estone Vaata postitust
                                kui see on antud kanali saatekava siis: http://www.rts.co.yu/kategorija_prog...egory=xtv1sema

                                19:30 Dnevnik
                                20:10 Fudbal: Liga šampiona, kvalifikacije, C. zvezda - Levadija, prenos
                                21:00 Vesti[u poluvremenu]
                                21:05 Vreme, stanje na putevima, info [u poluvremenu]
                                22:00 Vesti
                                .....
                                02:08 Fudbal: Liga šampiona, kvalifikacije, C. zvezda - Levadija, r.
                                03:45 Japanske pravoslavne crkve, dok. program,r.
                                Ma ei saa nüüd hästi aru..Ainult esimest poolaega näidatakse?
                                Algselt postitas budulojus
                                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                                Kommentaar

                                Working...
                                X