320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Karla Vaata postitust
    Saag sai, vahetades 79. minutil v2lja Vitali Leitani.
    Ahah, esialgu ei näidatud soccernetis ja flora lehel neid kahte viimast vahetust. Olingi hämmingus, et miks Rüütli aint ühe vahetuse
    Algselt postitas Cule
    Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

    Kommentaar


      Laupäev, 25.08.2007 kell 17:00
      FC Levadia Tallinn - FC TVMK Tallinn
      Meistriliiga XXV voor
      Kadriorg
      Kohtumise raames toimub VII rahvusvaheline narkomaaniavastane heategevusüritus "Lastele tervis - EI narkootikumidele!" Aukülalisena tuleb see aasta Tallinna Eusébio.

      Kommentaar


        Pikemalt siis
        Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

        Kommentaar


          Võit siiski tuli 1671 pealtvaataja ees .

          Kommentaar


            dovydenas tombas end 5 minutiga niiiii sodiks,et see oli midagi koomilist...klapp oli nii kinni ja nägu nii punane,et oli hirm meest langemas näha......töeline meistriliiga,aga muidu oli enam-vähem...selline vöitluslik ja vördne mäng

            Kommentaar


              Kas ainult mulle tundub või on Dovydenasel päris kõvasti neid kilosid üle normi?

              Kommentaar


                Ka mulle tundub
                Algselt postitas Maekas
                Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                Kommentaar


                  Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
                  Kas ainult mulle tundub või on Dovydenasel päris kõvasti neid kilosid üle normi?
                  ta ongi selline jässakas olnud kõikse aeg. Samamoodi ei näe eriit vormis välja ju Smirnov, kuid pelab vägagi pädevasti.

                  Kommentaar


                    Kvaliteedileht Postimees kirjutab ka narkovastasest üritusest, imelik, et Martin pole seda lugu siin reklaaminud. Aga ega ta kõike üksi ka teha jõua. Siin see on: http://www.postimees.ee/280807/esileht/sport/279314.php

                    Kommentaar


                      Ka järgnev osa: http://www.postimees.ee/290807/esileht/sport/279584.php

                      Kommentaar


                        Eile mängisid Red Star ja Rangers Belgradis 0-0 viiki ja serblased lendasid välja. Võrdsed vastased ,kus edasipääseja otsustas üks värav nagu Levadia mänguski.
                        Kui nüüd Musta artiklit lugeda siis päris kõigega ma nõus ei ole aga osaliselt küll. Kuidagi nadi mulje jättis kogu üritus.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Eilses "Linnalehes" on suur intervjuu V.Levadaga: "EJL-u tegevus", "Oper-Levadiasse?", "kes vahetab Kotenko" jne.

                          lk. 8-9

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                            Eilses "Linnalehes" on suur intervjuu V.Levadaga: "EJL-u tegevus", "Oper-Levadiasse?", "kes vahetab Kotenko" jne.

                            lk. 8-9
                            Oleks no öelnud et venekeelne leht,krt ma nägin oma aeglase kompuutriga palju vaeva et acrobat reader ja see fail alla tõmmata :S

                            Kommentaar


                              Sats1 või keegi äkki viitsiks siia selle intervjuu V.Levadaga eesti keelse kokkuvõtte ka teha..

                              Kommentaar


                                Viktor Levada: "Pohlak on paremuse poole muutunud."

                                Valikuline tõlge. Ülejäänud küsimustes ei olevat niikuinii midagi uut...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X