320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack Vaata postitust
    Taku, kas sult mõnda mõttega lauset ka tuleb Flora või Levadia teemas?
    Taku ei peagi midagi mõttega postitama, sest kogu foorumi õnneks oled meil olemas SINA. Aitäh Sulle Sinu panuse eest mõttega lausetesse. Aitäh.

    ---

    Alarikh, ma arvan, et sul ei tasu sellistele asjadele tähelepanu pöörata või vastamiseks hinge- või näpujõudu kulutada, sest kirjutatu räägib pigem palju rohkem kirjutaja kui kirjutatava kohta. Edu.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      No oleme ausad. Nõme see u on tegelikult,et Levadia poolehoidjad toetavad enda meeskonda Vene Keelselt.Olen täiesti kindel,et paljud tahaksid liituda Levadia grupiga,aga ei julgeta kuna ei olda venelased või siis ei osata venekeelt ja kardetakse enda tervise pärast.Paljud inimesed kindlasti vaatavad kõrvalt miks toetatakse Eesti klubi Vene keelselt.Ning mis mulle veel imelikuks jääb,et ainult sina Alarkih kaitsed Levadia poolehoidjate tegusi.Kus sis teised on? Neid ei huvita?
      sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

      Kommentaar


        kus on billy_t?

        Kommentaar


          Algselt postitas eestimees Vaata postitust
          kus on billy_t?
          Ungaris .

          Kommentaar


            Algselt postitas HaTe Vaata postitust
            No oleme ausad. Nõme see u on tegelikult,et Levadia poolehoidjad toetavad enda meeskonda Vene Keelselt.Olen täiesti kindel,et paljud tahaksid liituda Levadia grupiga,aga ei julgeta kuna ei olda venelased või siis ei osata venekeelt ja kardetakse enda tervise pärast.Paljud inimesed kindlasti vaatavad kõrvalt miks toetatakse Eesti klubi Vene keelselt.Ning mis mulle veel imelikuks jääb,et ainult sina Alarkih kaitsed Levadia poolehoidjate tegusi.Kus sis teised on? Neid ei huvita?
            Väga sügav analüüs sinult, nagu alati
            Tead, vaata veelkord mida kirjutasid neutraalsed inimsed teie käitumisest Flora-Levadia mängu näiteks soccernettis või delfis. Teie sieg heilidest mis teil jälle tehti tõstes oma kätt viimastest ridades kogu aeg ja roppust mis oli kuulda kogu aeg ma ei räägigi. Ja selle kamba esindaja veel õpetab meid kuidas toetada omasid!

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              Lubatakse postitada kuna see oli otseselt suunatud Levadiale. Kas aru saamiseks peab iga teine sõna olema Levadia?

              Kui pointist aru ei saanud siis loe uuesti läbi.

              Kasu? Eks seda näitab aeg.

              Provokatiivne - padal ei ole mõtet katelt sõimata. Vaata kuidas ise olete igal pool provotseerinud ja siis mõtle uuesti kas on mõtet kitse panna ja kaevata, et näe kuidas nad provotseerivad. Ise te olete kõik alati esile kutsunud kui midagi on toimunud.
              Tere tulemast tagasi, you've been missed.

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                Häbi oleks olla Levadia toetaja,see mis väravataga oli omamoodi lahing.
                Valgusta teisi ka, mis seal värava taga toimus siis. Saan aru, et osasid Levadia fänne ei lubatud staadionile?
                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                  No oleme ausad. Nõme see u on tegelikult,et Levadia poolehoidjad toetavad enda meeskonda Vene Keelselt.Olen täiesti kindel,et paljud tahaksid liituda Levadia grupiga,aga ei julgeta kuna ei olda venelased või siis ei osata venekeelt ja kardetakse enda tervise pärast.Paljud inimesed kindlasti vaatavad kõrvalt miks toetatakse Eesti klubi Vene keelselt.Ning mis mulle veel imelikuks jääb,et ainult sina Alarkih kaitsed Levadia poolehoidjate tegusi.Kus sis teised on? Neid ei huvita?
                  samas on olemas ka teine variant. Nagu on Floras näiteks kaks fännirühmitust Viies sektor ja Parem tiib, võiksid nn Levadia eestlastest fännidki luua nn teise Levadia fännklubi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                    Valgusta teisi ka, mis seal värava taga toimus siis. Saan aru, et osasid Levadia fänne ei lubatud staadionile?
                    Paar inimest olid seal täispeaga ja neil tekkis konflikt tuvadega kes lubasid, siis ei lubanud, ja mängu lõppus jälle lubasid neil tulla sisse. Ja aeg ajalt neil tekkis ka sõnasõda. Ebameeldiv oli küll ja järeldused veel tulevad. Ei mõista turvade käitumist, kes esialgu provotseerisid meid a la "ISTUGE trübiinil rahulikult jne" ja pärast paanikas ise ei teadnudki mida teha. Politseinukud kes tulid sinna olid palju mõistlikumad. Probleemi lahenduseks oleks mitu kompetenset turvameest, mitte 2 vanad inimest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas greystone Vaata postitust
                      samas on olemas ka teine variant. Nagu on Floras näiteks kaks fännirühmitust Viies sektor ja Parem tiib, võiksid nn Levadia eestlastest fännidki luua nn teise Levadia fännklubi.
                      Jah, miks mitte! Mujal maailmas on see täiesti tavaline, et klubi toetajaskond koosneb erinevatest fännigruppidest ja rühmadest.
                      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                        Ei mõista turvade käitumist, kes esialgu provotseerisid meid a la "ISTUGE trübiinil rahulikult jne" ja pärast paanikas ise ei teadnudki mida teha. Politseinukud kes tulid sinna olid palju mõistlikumad. Probleemi lahenduseks oleks mitu kompetenset turvameest, mitte 2 vanad inimest.
                        Turvameeste kompententsuse küsimuse peaksid tõstatama kolmapäevasel politsei poolt korraldataval jalkafänluse turvalisuse konverentsil. Eelmisel aastal Levadia fännigrupi esindajaid ei olnud kohal, kas see aasta tulete ütlete oma arvamuse ka sekka?
                        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                          Väga sügav analüüs sinult, nagu alati
                          Tead, vaata veelkord mida kirjutasid neutraalsed inimsed teie käitumisest Flora-Levadia mängu näiteks soccernettis või delfis. Teie sieg heilidest mis teil jälle tehti tõstes oma kätt viimastest ridades kogu aeg ja roppust mis oli kuulda kogu aeg ma ei räägigi. Ja selle kamba esindaja veel õpetab meid kuidas toetada omasid!

                          No meie vastu on inimesi nii neutraalsel pinnal kui ka Fännigruppides,Ning On ka Toetajaid Neutraalsel pinnal ning ka fännigruppides.Kuid siiani pole mina küll kordagi täheldanud,et keegi Levadia poolehoidjaid Tunnustaks,või neid otseselt toetaks.igas jutus ollakse siiski teie suhtes negatiivsed.
                          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                          Kommentaar




                            aiai levadialased miks te rüvetate riigilippu klubi vapil? Eesti lippu pole nüüd küll ilus mingi vana vene teemalise lipu värvidega üle paintida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Taku ei peagi midagi mõttega postitama, sest kogu foorumi õnneks oled meil olemas SINA. Aitäh Sulle Sinu panuse eest mõttega lausetesse. Aitäh.

                              ---

                              Alarikh, ma arvan, et sul ei tasu sellistele asjadele tähelepanu pöörata või vastamiseks hinge- või näpujõudu kulutada, sest kirjutatu räägib pigem palju rohkem kirjutaja kui kirjutatava kohta. Edu.
                              Elu24.ee ja kõik saab selgeks kellega tegu. Palun istu oma jumala sisukas ja ülimalt tähtsat (lausa eluliselt tähtsat) infot edastavas portaalis edasi eks. Me ju kõik soovime teada uudiseid kus neeger käis New Yorkis restoranis söömas.

                              Sina oledki seda tüüpi tegelane, kes ei saa absoluutselt aru mida inimene räägib kuna ei suuda kokku panna kogu teksti vaid paar üksikut sõna. Selle asemel, et lugeda läbi kogu tekst ja mõelda mida sellega on mõeldud, lõikab tema (sina siis) lausest välja paar sõna ja hakkab midagi pastakast välja imema. Anname andeks kuna kõik inimesed siiski ei ole ühesugused.

                              Ma tahaks teada mida ma siis oma eelmises postituses valesti kirjutasin? Sina kui täiesti eeskujulik kodanik võiks seda siis ju selgitada pisikesele lollile ballackile. Kui sa ei selgita siis sa oled lihtsalt üks Türi kellele meeldib inimesi lambist närvi ajada.

                              Kas sinu närvilisus on tingitud Tammeka mängu tulemustest või on majanduskriis jõudnud elu(24) kallale?

                              Sinu kullakallis ballack

                              Kommentaar


                                Mis tööd sa muidu ise teed, et elu24 ajakirjanikuamet on NIII häbiväärne?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X