320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas yheksa Vaata postitust
    ballack, sa ei pidanud ju enam kunagi foorumisse tagasi tulema. Miks sa oma lubadust rikud? Nii ei ole ilus. Ja ära ütle mulle nüüd, et "KUS MA SEDA ÖELNUD OLEN, PALUN TOO NÄIDE" - sest ma ei viitsi ja sest, et sa ütlesid. Mine ära, palju mönusam oli. Vöi siis palun ära inise Levadia teemas, mina hüppa seal Flora fännide teemas ja asi korras. Seal on sinusuguseid rohkem.

    Tulle natukenegi teemasse - jube kahju, et ma eile mängu ei näinud, aga tundub, et Levadia tegi mis vaja ja liider on liider Miks Levadia ka nüüd mustades vormides mängis, vastane polnud ju enam roheline?
    Avatud Foorum kõigile. Sinul pole siin küll mitte mingisugust sõnaõigust kedagi ära ajada või otsustada kes kuhu kirjutab.Niiet hoia enda suu kinni ja ole vait.
    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

    Kommentaar


      Algselt postitas HaTe Vaata postitust
      Avatud Foorum kõigile. Sinul pole siin küll mitte mingisugust sõnaõigust kedagi ära ajada või otsustada kes kuhu kirjutab.Niiet hoia enda suu kinni ja ole vait.
      Tegelt ilma sinuta foorum oleks natuke igav. Järjekordne pärl ja suurepärase loogika demonstreerimine Vihase kaktuse poolt:

      1 osa: Sinul pole siin küll mitte mingisugust sõnaõigust kedagi ära ajada või otsustada kes kuhu kirjutab
      2 osa: Niiet hoia enda suu kinni ja ole vait

      Puhas kuld

      Kommentaar


        Algselt postitas HaTe Vaata postitust
        Avatud Foorum kõigile. Sinul pole siin küll mitte mingisugust sõnaõigust kedagi ära ajada või otsustada kes kuhu kirjutab.Niiet hoia enda suu kinni ja ole vait.
        Suht hea mulje jätad mõtlevatele inimestele Flora poolehoidjatest. Keep it up.

        Kommentaar


          Sai valmis uus Levadia fännide foorum

          FC Levadia Tallinn supporters forum… The white-green supporters forum


          Foorumis kasutatakse kolm keelt, põhikeelteks on ikka eesti ja vene keeled. Vajaduse korral (eurosarjad, balti liiga, midaiganes) ka inglise keelt. Need keeled saab kasutada ükskõik mis teemades. Foorumi eesmärk on luua community kus Levadia fännid ja neutraalsed jalgpallihuvilised saaksid rahulikult suhelda teemadest mis on seotud meie klubiga, selle toetusega, koondisega, meie probleemidest ja eesmärkidest jne.

          Forum on alles sündinud aga loodame et postitajate ja teemade arv hakkab kasvama.

          Kommentaar


            "FC Levadia Tallinn - JK Tammeka Tartu

            Tulemus on vist enam-vähem teada, purustame Tartukaid. Aga meie rühmituse jaoks see mäng on tähtsaks prooviks enne minekut Nõmmele sest emokalju lapsed on ikka häälekad ja viimaselt ajal ärplevad aina rohkem. Tammeka on siis nagu peaproov."

            haha @ nõmme kalju
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Minu arust väga tore, et Levadia fännid või klubi sellise foorumi püsti panid, kus saadakse omakeskis asju arutada. Igati kiiduväärt ettevõtmine!

              Pantritel ka loodetavasti juba õige pea oma fännilehekülg tulemas
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                Pantritel ka loodetavasti juba õige pea oma fännilehekülg tulemas
                Show it
                FCLT.EU
                ----------------------------------------------------------------------
                Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                Kommentaar


                  Ta sai valesti aru, sest ei tea vene keelt...
                  FCLT.EU
                  ----------------------------------------------------------------------
                  Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                  Kommentaar


                    Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                    ballack, sa ei pidanud ju enam kunagi foorumisse tagasi tulema. Miks sa oma lubadust rikud? Nii ei ole ilus. Ja ära ütle mulle nüüd, et "KUS MA SEDA ÖELNUD OLEN, PALUN TOO NÄIDE" - sest ma ei viitsi ja sest, et sa ütlesid. Mine ära, palju mönusam oli. Vöi siis palun ära inise Levadia teemas, mina hüppa seal Flora fännide teemas ja asi korras. Seal on sinusuguseid rohkem.
                    Kes sul käskis kaagutama hakata?

                    Ega ei küsigi, et kus ma ütlesin, sest ma ütlesin.

                    Peab ikka eriline loll olema kui hakkad lugema inimese postitust, kelle postitused sulle ei meeldi.

                    Kommentaar


                      Üritasin ka miskit rääkida, 1 postitus ja kohe sain riielda.Üritasin vaid aususest mainida, et olen levadia vastane, aga rääkisin eesti koondise teemas nata. ussiks oli radikaal ja avatariks Eesti lipp, ju siis ollakse nii vastased sellele.. kohe öeldi et "mis otsid siit ja milleks vastased levadiale sdiin foorumis" jne..panin vastuse ära sellele postitusele, selle ajaga oli aga see post juba kadunud. imelik

                      Kommentaar


                        Algselt postitas greystone Vaata postitust
                        Üritasin ka miskit rääkida, 1 postitus ja kohe sain riielda.Üritasin vaid aususest mainida, et olen levadia vastane, aga rääkisin eesti koondise teemas nata. ussiks oli radikaal ja avatariks Eesti lipp, ju siis ollakse nii vastased sellele.. kohe öeldi et "mis otsid siit ja milleks vastased levadiale sdiin foorumis" jne..panin vastuse ära sellele postitusele, selle ajaga oli aga see post juba kadunud. imelik
                        Ei tahtnud seal offtopi teha, siin juba võin..
                        See on ju Levadia fännide foorum, milleks meil seal levadia vastased? Ma ei keelanud sul seal kirjutada, ja ma ei vihka Eest lippu mis iganes.. kurat, te postite seal, et siin kirjutada:
                        Oh ma seal tegin postituse ja..... Imelik
                        FCLT.EU
                        ----------------------------------------------------------------------
                        Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                        Kommentaar


                          Algselt postitas North Vaata postitust

                          See on ju Levadia fännide foorum, milleks meil seal levadia vastased?
                          Küsin lihtsalt.......kas mina kui Fc Flora poolehoidja pole seal foorumis oodatud?
                          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                          Kommentaar


                            Greystone... mis haigus sul on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                              Küsin lihtsalt.......kas mina kui Fc Flora poolehoidja pole seal foorumis oodatud?
                              Oodatud on need kellel on huvi Levadia vastu. Meil ei ole midagi vastaste klubide poolehoidjate vastu AGA see foorum on MEIE territoorium. Kui härra Greystone kirjutab mingit jama Eesti - Armeenia teemas et oi kui Levadia-vastane ta on, kuidas me ei hakka poliitiliste asjadega hakkama ja fashistide vms kohta selle asemel et näiteks küsida PM kaugu kui tal on tõesti huvi selle vastu... ja siis KOHE kaebab peale Soccernet.ee's kui vastik on meie foorum... noh eks see on näide kuidas näeb välja inimene kes on not welcome.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                                Oodatud on need kellel on huvi Levadia vastu. Meil ei ole midagi vastaste klubide poolehoidjate vastu AGA see foorum on MEIE territoorium. Kui härra Greystone kirjutab mingit jama Eesti - Andorra teemas et oi kui Levadia-vastane ta on, kuidas me ei hakka poliitiliste asjadega hakkama ja fashistide vms kohta selle asemel et näiteks küsida PM kaugu kui tal on tõesti huvi selle vastu... ja siis KOHE kaebab peale Soccernet.ee's kui vastik on meie foorum... noh eks see on näide kuidas näeb välja inimene kes on not welcome.
                                Eesti - Armeenia vast ikka.
                                --
                                Hea foorum, eriti tore et kakskeelne, endale Levadia meeldib aga vene keelt ei räägi, hea et seal saab ka eesti keeles rääkida, kiitus. Sai ka kasutaja tehtud, ei läinud kaua aega kuni juba hakati Eesti koondise teemas rääkima poliitikast, nagu kohe ei saa lihtsalt rahule jätta.
                                LFC

                                Kommentaar

                                Working...
                                X