320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack Vaata postitust
    Taku, kas sult mõnda mõttega lauset ka tuleb Flora või Levadia teemas?
    ei, aga äki õpetad mind?

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Mis tööd sa muidu ise teed, et elu24 ajakirjanikuamet on NIII häbiväärne?
      Tema on Eestimaa uhkus.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        ei, aga äki õpetad mind?
        Algatuseks võiks vähe pikemalt kirjutada mitte ainult paar sõna. Pededele ja geel ja muu selline jama võiks ka ära jääda. Rohkem ei hakka midagi ütlema kuna sellegi täitmine liigitub vist ulme valdkonda.

        Kommentaar


          Levadia on ainuke meeskond Eestis, kes midagi jalgpallist jagab. Fännide kohta ma kaasa suurt rääkida ei oska, sest pole nendega kohtunud, aga pigem toetan ma Eestis elavaid venelasi (kellele Eesti riik korda läheb ja ka keel enamvähem suus), kui eestlastest skinne ja rassiste. Flora puhul häirib mind tegelikult kõige enam Flora=EJL sündroom ja sellega kaasnevad debiilsused.



          Kas sobis, füürer rutt?

          Kommentaar


            mulle Levadia kui klubina meeldib, Eesti klubi kes mängib hästi nagu viimased aastad näidanud on. fännide kohta tean ma ainult seda et nendeks on venelased ja nad ei saa läbi flora fännidega kes on eestlased, kuuldavasti sõimavad mõlemad üksteist aga ma nii täpselt ei tea. tegelt on HaTe-ga nõus et Levadial oleks rohkem fänne aga kõik ei oska vene keelt ja kuna eestlaste- venelaste suhted on nagu on, ei tulda sinna toetama kuna karjutakse vene keeles, mitte et selles miskit halba on aga tegemist ju ikkagi Eesti klubiga ja loogiline oleks kui toetataks eesti keeles.
            LFC

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Mis tööd sa muidu ise teed, et elu24 ajakirjanikuamet on NIII häbiväärne?
              Vahet ei ole kus töötad, see portaal on selline mis suudab igast jama pastakast välja imeda kõige kohta mida vähegi hallollus suudab genereerida.

              Eelmine aasta peale seda Levadia mängu kus 2 täis levadikut meiega kaklema tulid ja kui ma sellest siin kirjutasin, siis Martin otseloomulikult pani selle oma portaalikesse ka üles.

              Ma arvan, et ei pea näiteid toomagi mis "uudiseid" pastakast välja imetakse. Võta ainult leht lahti ja kohe tuleb täiesti inforohke ja väga vajalik info kõikide jaoks: http://www.elu24.ee/?id=97230
              Peab ikka midagi viga olema kui sellised artiklid tulevad.
              pakun välja uued teemad sinna portaali: 1) GALERII: Andrus Ansip autost väljumas. 2) Savisaar grillis Hundisilmal. 3) Kaks koera n****sid Pärnu maanteel. 4) jne.

              Rohkem ei kirjuta sellel teemal. Niigi palju juba OT'd siin.

              Kommentaar


                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                Levadia on ainuke meeskond Eestis, kes midagi jalgpallist jagab. Fännide kohta ma kaasa suurt rääkida ei oska, sest pole nendega kohtunud, aga pigem toetan ma Eestis elavaid venelasi (kellele Eesti riik korda läheb ja ka keel enamvähem suus), kui eestlastest skinne ja rassiste. Flora puhul häirib mind tegelikult kõige enam Flora=EJL sündroom ja sellega kaasnevad debiilsused.



                Kas sobis, füürer rutt?
                Annaks sulle kohe ühe õlle selle eest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                  Turvameeste kompententsuse küsimuse peaksid tõstatama kolmapäevasel politsei poolt korraldataval jalkafänluse turvalisuse konverentsil. Eelmisel aastal Levadia fännigrupi esindajaid ei olnud kohal, kas see aasta tulete ütlete oma arvamuse ka sekka?
                  Ei tea veel. Ise olen kinni töö pärast. Aga ma usun et põhimõtteliselt igal rühmitusel on samad eesmärgid ja ootused turvade ja politsei poolt. Ja meie suhtes kehtivad samad ootused ja reeglid nagu teiste suhtes. Need keda huvitab Levadia toetamine teavad mis on lubatud ja mis mitte. Mängud Flora vastu on heaks näideks. Shit ikka happens, aga üritame seda vältida ja omad vead parandada. Niiet, paluks mitte kohe karjuda et me elame teises maailmas ja meid ei huvita mis toimub Eesti jalgpallis vms.. kui juhtub nii et see kord igapäevase elu kohustused ei luba tulla, aga me veel vaatame. Halvemal juhul võtame ise ühendust inimestega kes jutustavad mis seal toimub.

                  Kommentaar


                    ballack, sa ei pidanud ju enam kunagi foorumisse tagasi tulema. Miks sa oma lubadust rikud? Nii ei ole ilus. Ja ära ütle mulle nüüd, et "KUS MA SEDA ÖELNUD OLEN, PALUN TOO NÄIDE" - sest ma ei viitsi ja sest, et sa ütlesid. Mine ära, palju mönusam oli. Vöi siis palun ära inise Levadia teemas, mina hüppa seal Flora fännide teemas ja asi korras. Seal on sinusuguseid rohkem.

                    Tulle natukenegi teemasse - jube kahju, et ma eile mängu ei näinud, aga tundub, et Levadia tegi mis vaja ja liider on liider Miks Levadia ka nüüd mustades vormides mängis, vastane polnud ju enam roheline?

                    Kommentaar


                      Ma küll ei tea, miks mustad vormid. Aga jube ilusad näevad välja igatahes.

                      Kommentaar


                        Jep, mulle ka meeldib must vormo rohkem.

                        Kommentaar


                          Jap, sama nagu Kaljul, loogiline ju

                          Kommentaar


                            Kalju ju must ja roosa.
                            LFC

                            Kommentaar


                              Kaljul on ideaalne vorm, aga Levadial on ka ilus see must

                              Kommentaar


                                Levadial on vist lähiajal oodata uut kodulehte, jääme ootama

                                Kommentaar

                                Working...
                                X