320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AFC - Antiflora coalition

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

    Sellisel kujul võiks selle teema nüüd sulgeda, mõttetu off-topic ja flame.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

      ma seda kyll ei teex......
      ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

      Kommentaar


        Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

        Originally posted by Darren


        Sellisel kujul võiks selle teema nüüd sulgeda, mõttetu off-topic ja flame.

        Tõepoolest, kindel märk topicu aegumisest on see kui seal tegeldakse teemakohase diskuteerimise asemel üksteise sõimamise kirjavigade, keelekasutuse jms pärast.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

          sa paeksid teadma jah

          Kommentaar


            Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

            Jõudsin üle pika aja ka Foorumisse ja näen ,et päris huvitav teema on üles arendatud.Kahjuks on ta lõpu poole käest ära läinud.
            Ma ei postitaks siia midagi kui mul poleks oma arvamust.AntiFlora C esindajad LootuseFänn aj Phil ajavad kohati üsna arusaadavat juttu ja on ka asju kus ma olen nedega päri.Ennekõike see, et me eestlased ei saa olla natsionalistid - kui venelane,somm või ukrainlane tahab siin riigis elada ja olla ,siis miks me peaks talle seda ebameeldivaks tegema.Meie oleme ju siin peremehed ja temal on ebameeldiv - aitame inimesi.Samaoodi nagu me ei tohi muulasi vihata ei ole ilus ,et keegi(AFC)vihkab kedagi(Pohlakut).Koondise valimise printsiibid on väga olulised ja ma ei usu, et sellist asja uisapäisa tehtaks.Arno on juba sellise klassi ja reputatsiooniga treener, et otseselt midagi dikteerida talle ei saa.Ja arvestades ka koondise edu sel aastal ei saa teha meeskonnas mingeid muudatusi ega selle peale isegi mõelda, kui just keegi tõesti väga-väga silma ei paista.sest jooksma saadud masinat pole mõtet peatada ja putitama hakata.Minu idee - leidke kuskilt mees, kes mängiks Kristali asemel ja Eesti võiks ka 50.e hulka jõuda.
            Minu jaoks on sümpaatne ,et LootuseFänn ja Philipz on nii sorava eesti keele kirja omandanud ja soovin neile oma tegemistes edu.Samas aga neile kui ka teistele soovitaks vähem vihkamist.
            PS! Kõik antud loos olnud tunded ja idee on põhjustatud filmist American History X ja soovitan seda kõigile ,kes tunnevad endas natuke rassismialget või muud sorti vihkamist.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

              Noh, lo~pux aga kasvo~i yks arukas jutt, mitte mingi natsi solvang......
              Koondisest vo~in veel o\"elda et see on meie arvamus ja et meil on o~igus mitte olla no~us praeguse koondisega...Ma just arvan et kui ko~ik ja\"a\"b nagu praegu siis koondise ma\"ng vo~ib ja\"rgmisel aastal halvemini minna...Muidugi ma seda ei looda aga arvan et nii juhtub..Isegi kindel koondis (mis juba ysna ammu on ainult yhe klubi ma\"ngijatest moodustatud) ei saa kaua ainult ylesma\"ge minna, varsti tuleb kukkumine, selle jaox ongi vaja uuendusi....Muidugi treener on harjunud jne. , aga ega ma ei pakugi kohe ko~ik koondis 100% va\"lja vahetada.....
              ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

              Kommentaar


                Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                Ma tahaks natuke fantaseerida....Järgmisel aastal tuleb Levaadiasse või Floorasse mingi mustanahaline mängija ,kes oma mänguga on teiste tasemest üle.Koondise treener tahab seda meest koondisesse,mängijale eri teenuste eest andakse Eesti kodakonsus.Eesti tema abiga saab EM või MM finaal turniirile/näidiseks võib võtta Poola/.Küsimus-see mängija on eestlane?Või igal pool teavad et EESTI OSALES EM ,MM finaal turniiril.
                Ma mõtlen on tähtis et koondises mängiks kõik tugevamad, aga mitte eestlane või venelane.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                  Originally posted by val
                  Ma mõtlen on tähtis et koondises mängiks kõik tugevamad, aga mitte eestlane või venelane.
                  Tähtis on see, et Eesti koondises mängiksid kõige tugevamad eestlased. Miks? Sest nad peavad esindama Eestit, oma kodu- või sünnimaad. See, kui koondisesse ostetakse sisse mingid välismaalased, kellele spetsiaalselt selle jaoks antakse Eesti kodakonsus, oleks minu arvates väga vale samm. Koondis peaks näitama selle konkreetse riigi mängijate ja kogu riigi jalgpalli taset, mitte rahakoti paksust. Seda mitte üksnes Eestis, vaid terves maailmas.
                  Vaikus

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                    Tähtis on see, et Eesti koondises mängiksid kõige tugevamad. ja kas ta on eestlane või venelane pole töhtis

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                      Tähtis on ,et ta oleks eestimaallane ja tahaks eesti koondise eest mängida ja pingutada.Põhimõtteliselt ärgu isegi õppigu eesti keelt ära, aga suhtumine võiks olla normaalne.Ehk siis igal juhul peab vend jagama inglise keelt ja tundma eestikeelseid jalgpallitermineid - ilma selleta ei saaks ta ju treeneriga treeningul ja teiste mängjatega platsil läbi.Ja nagu enne ütlesin, siis ma arvan ,et Arno on piisavalt konkreetne vend ,et objektiivselt otsustada ja mina seda vandenõuks ei loeks kui ta kahe võrdse venna vahel otsustades floraka valib ,sest ta ju treenib Florat ja tal on mees kogu aeg silma all st asi on kindlam.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                        Originally posted by Aramis
                        Põhimõtteliselt ärgu isegi õppigu eesti keelt ära, aga suhtumine võiks olla normaalne
                        Tohoh, tahtmatus keelt ära õppida näitaks kõige selgemalt tema suhtumist Eestisse ja sellega ei saaks kuidagi nõus olla. Aga põhimõtteliselt ei oleks ka mina selliste nn. juhuslikult tekkinud koondislaste vastu, kuid neid ei tohiks kunagi fabritseerida. Loomulik asjade käik näeks välja nii, et mängijal endal peab tekkima siiras tahtmine saada Eesti kodanikuks ning kui ta näitab välja austust Eesti kultuuri vastu, mille elementaarne väljendus oleks eesti keele selgeks õppimine, siis palun väga.
                        Rise and rise again until lambs become lions!

                        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                          [i]Originally posted by Mayhem
                          Loomulik asjade käik näeks välja nii, et mängijal endal peab tekkima siiras tahtmine saada Eesti kodanikuks ning kui ta näitab välja austust Eesti kultuuri vastu, mille elementaarne väljendus oleks eesti keele selgeks õppimine, siis palun väga.
                          asi on selles, et ta ukskoik ei saa eesti kodakondsuse... ma oppisin valja elementaarseid valjendeid eesti keeles , naitan valja ausust Eesti kultuuri vastu.... ja mis siis ? ma ei ukskoik ei saa kodakondsuse . kas asi on selles , et ma ei ole jalgpallur?
                          ja veel ma ei arva , et naiteks mingi jalgpallur , kellel on soome kodakondsus... milleks talle votta eesti kodakondsust?

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                            Muidugi ta o~pib keele selgex. kuidas muidu ? Kuidas ta saab ma\"ngida siis eestlastega, suhelda treeneriga, to\"o\" jaox on vaja - ja siis o~pib kyll 100% a\"ra.....
                            Sellest et millex soomlasele kodakondsus? Mo~tle ise ARROW, sellex et ma\"ngida koondises, et olle jalgpalli eliidis, oma maal ta olex vo~ibolla 2-s, 3-ndas liigas.....Palju on olnud juhtumeid et palluritele antaxe kodakondsus et ta saax koondise eest ma\"ngida, isegi kui ei oska keelt jne....See et sa keelt oskad ja ei saa kodanikuks on juba teine kysimus, me ra\"a\"gime jalgpallist...Neid kahte asju ei saa vo~rrelda.....
                            ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                              Originally posted by PHILIPZ


                              Sellest et millex soomlasele kodakondsus? Mo~tle ise ARROW.....
                              arroww kirjutatakse kahe \'w\' -ga !

                              ja koik see ei puutu teemadesse AFC.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                                Originally posted by PHILIPZ
                                Sellest et millex soomlasele kodakondsus? Mo~tle ise ARROW, sellex et ma\"ngida koondises, et olle jalgpalli eliidis, oma maal ta olex vo~ibolla 2-s, 3-ndas liigas.....Palju on
                                Vale! Soomlasele antakse kodakondsus selle eest, et ka on siin üles kasvanud (või vähemalt pikki aastaid elanud), oskab eesti keelt ja armastab seda maad. Ma loodan, et kunagi ei anta ühelegi soomlasele, venelasele ega brasiillasele Eesti kodakondsust selle eest, et ta on hea jalgpallur. Kodakondsus ei ole mingi vasest karikas, milliseid riiulisse koguda.

                                Alo
                                ei saanud ka enam pidama...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X