320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AFC - Antiflora coalition

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

    Originally posted by M6iss



    Teiste anti-flora fännide käitumisest olen veidi arusaamatuses. Las räuskavad oma kodulehel edasi stiilis \"vijhkan flooorat, boohlakut ja rejmi. Ime cactus ime!\".
    foorum.soccernet.ee on korralik foorum, kus juttu käivad ajamas jalgpallist midagi teadvad normaalsed inimesed.
    K2ituge minu s6nade mitte minu tegude j2rgi?
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

      Heh . Loomulikult ma pidasin silmas Homer Simpsonit. Kahju et ta nii vähe platsile saab... Hohlov-Simson on tema kõrval poisike.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

        Flora presidendi Aivar Pohlaku puhul ei meeldi minule kui Lõuna-Eesti metropoli Tartu elanikule see, et mees otsustas Lõuna-Eesti jalgpalli keskuseks teha Elva (võib-olla, et vaatab ka Võru poole, aga mitte Tartut). Senikaua kui Tartul pole Flora süsteemiga tõsisemat tegemist jälgin ma seda põhja-eestlaste kraaklemist distantsilt.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

          kle ma\"nn - VONERKKI - mulle meeldis su nimi va\"ga ! Peaxid olema TVMK fa\"nn
          Aga muidu - pole vaja et klubid Pohlaku systeemiga liituxid....Tartu ju ongi praegu sita sees sest ta pole floraga yhes systeemis, aga parem on olla esiliigas ja tasapisi areneda kui minna Pohlaku juurde per**t lakkuma, nagu seda teevad Valga ja Kuressaare !

          P.S: muide Kuressaare on parim eesti linn ja neil on imeline staadion -> mulle ei meeldi ainlt nende meeskond....nii et a\"rge nyyd kirjutama hakake et ma olen Venemaa fa\"nn j.n.e......
          ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

          Kommentaar


            Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

            sulle ei meeldi vist paljud asjad...@Philipz, mis nende meeskonnal siis viga on ,et ei meeldi--kui küsida tohib
            Sunderland forever

            Kommentaar


              Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

              Tere fa\"nn
              Mis meeskonda silmas pead?
              Kui Florat siis vo~in sulle kirjutada kasvo~i raamatu neljas ko\"ites mix mulle flora ei meeldi !

              P.S: see on juba igati hea et minu nickname on nii populaarne et seda juba paljud kasutavad - :P Vo~id teha minu fa\"nn klubi !
              ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

              Kommentaar


                Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                Originally posted by PHILIPZ


                Tere fa\"nn
                Mis meeskonda silmas pead?
                Kui Florat siis vo~in sulle kirjutada kasvo~i raamatu neljas ko\"ites mix mulle flora ei meeldi !

                P.S: see on juba igati hea et minu nickname on nii populaarne et seda juba paljud kasutavad - :P Vo~id teha minu fa\"nn klubi !
                Anna minna, tee see raamat valmis ja küll siis ka kirjastajaid leidub. Tunne ütleb, et sellest teosest tuleks bestseller. Ise ostaksin küll selle raamatu, kui hind muidugi väga kirves ei ole. Soovin siis nobedat sulge!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                  Originally posted by PHILIPZ


                  Tere fa\"nn
                  Mis meeskonda silmas pead?
                  Kui Florat siis vo~in sulle kirjutada kasvo~i raamatu neljas ko\"ites mix mulle flora ei meeldi !

                  P.S: see on juba igati hea et minu nickname on nii populaarne et seda juba paljud kasutavad - :P Vo~id teha minu fa\"nn klubi !
                  Kui nüüd liitumisaegasid võrrelda, siis polnud tavariš PHILIPZ veel sündinudki , kui mäkkem Phillips foorumis sõna võttis

                  299195

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                    Originally posted by PHILIPZ
                    Aga muidu - pole vaja et klubid Pohlaku systeemiga liituxid....Tartu ju ongi praegu sita sees sest ta pole floraga yhes systeemis, aga parem on olla esiliigas ja tasapisi areneda kui minna Pohlaku juurde per**t lakkuma, nagu seda teevad Valga ja Kuressaare !

                    Seekord on Philpzil tuline õigus - Valga ja Kuressaare olematute jalgpallivõistkondade esindajad ning muud linnaisad läksid tõepoolest nii head mitmed seitsmed aastad tagasi Flora kabinetti, tegid seal vallatusi ning saidki endale klubid, mängijad ja staadionid. Nii see ju oli...

                    Kas sul natuke on aimu, kui mitmesse kohta on jalgpalli propageerimiseks viinud Flora oma klubid, loonud noortetrennid, viinud kõrgemat jalgpalli. Kui palju ta on selleks raha alla pannud - päris suured summad on lihtsalt vuti tutvusatmiseks kulutatud. Mis oleks praegu Valgas, mis oleks Kuressaares - ma arvan, et mõlemas üks IV liiga mansa ning jalgpalli asemel käikisid poisid ula peal. Milleks käivad staarid seal mängimas ja veel öeldakse, et kohalikud on Valga vastu. Ei ole - need on kibestunud põhja-lätlased. Ning kujutad sa ette kui palju on praeguseks Valgas noortemeeskondi, kui hästi edeneb töö noortega.

                    Mõistan su kibestumust, aga kallis sõber - mis seisus oleksime praegu kui oleksid jätkanud juhtimist need, kes seda 90ndate algul tegid. Kui palju ja kus on vene-süsteemid propageerinud jalgpalli, ainult oma klubide linnades. Kui palju on loodud noortesüsteeme väljapoole Tallinnat ja Narvat. Kui palju on Lootusel kasvandikke...

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                      milleks uldse see antiflora coalicion? u waste your time .....

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                        mis j*bu tegi seda? ---------http://www.album.ee/?o=200199280&uilang=2

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                          Originally posted by arroww


                          mis j*bu tegi seda? ---------http://www.album.ee/?o=200199280&uilang=2
                          Minu arust üks vaimukamaid asju, mis ma näinud olen. Ainult ma ei saa pihta, mida FG tähendab.

                          Philipz, viitsid lahti seletada?
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                            kuradi hea pilt. see läheb varsti desktopile mul

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                              eston#21, martin ja arrow !
                              Mis siin varjata - pildi autor olengi mina ! Aita\"h kiituste eest !
                              P.S: FG - ta\"ht \"G\" ta\"hendab \"sitt\" vene keeles . \"F\" ta\"ht teate isegi mida ta\"hendab...

                              AFC - rulz !
                              ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                                anti floracoalition , see on Teie aega raiskamine....... ennem m6tle....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X