320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AFC - Antiflora coalition

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

    Allo

    Ma lihtsalt pean ütlema, et Stennuri postitus on vast üks kõige mõistlikumaid, mida ma üldse siit foorumist lugenud olen. Hea töö
    AFC meestele soovin samuti edu, tehke oma lehekülge edasi, arendage seda kvalitatiivselt ja ärge niisama nilbusi õhku loopige. Anit-flora idee vastu ma kindlasti ei ole ja see on suhteliselt normaalne, et edukat, edasipürgivat meeskonda kadestatakse ja üritatakse maha teha. Tuleb lihtsalt valida kanaleid ja viise, mis tsiviliseeritud ühiskonnas aktsepteeritavad on. Ise olen eluaeg inglise liigas väikseid võistkondi toetanud, seega saan teie mõttest aru. Laulnud näiteks Selhurst parkil koos derby ja wimbeldoni fännidega Stand up if you hate Man U Pet Shop Boysi \"Go west\" viisil ja igati hea tunne oli :P

    Parimat soovides nii Florale kui ka Transile.

    Eestlane Finsbury Parkis

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

      Artista, tead, kui mängida Moldovaga, Azerbaidzaaniga ja Islandiga võib küll palju punkte saada. Kui mingi tõeline mäng, siis me lööme väravaid nii palju, kui palju me saame (või jõuame), aga meile lüüakse nii palju, kui palju tahakse! Niisuguste mängijatega nagu Kaalma ja Lindpere...saad ise aru...

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

        Originally posted by LootusFan
        Niisuguste mängijatega nagu Kaalma ja Lindpere...saad ise aru...
        Lugupeetud Lootuse Fänn,

        palun pane siia kirja see koosseis, kes sinu arvates peaks Eesti koondise eest mängima.

        Oleksin väga tänulik.

        Aitähh.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

          Kuid olgu ka öeldud, et miski vägi ei paneks mind eelistama teie mõttetuid tiblapunte korraliku kontseptsiooni alusel arendatavale Florale. Kõlas võibolla veidi ksenofoobselt, aga nii see on - me räägime ju ikkagi EESTI jalgpallist!
          Vaadake seda jobu !
          Ta ei tea isegi kus elame ja ta ei tea tuhkagi Eestist kah :-) Selliste jobude jutust on arusaadav kuidas nad jalgpalli suhtuvad ja samuti teistesse rahvustesse ! Tyra. sinu pa\"rast jalgpall ei arene vaid vastupidi, arengu jaox ma meelsasti annax sulle vastu pead - ehk siis sa saaxid aru midagi...Pealegi sa sittagi ei tea fa\"nlusest. Ma ei paku teha seda mida tehaxe Venemaal, ma elasin Moskvas 14 aastat ja usu mind - ma tean millised fa\"nnid seal on, ega ma ei tahagi et Eestis olex nii... Aga vaadake teisi riike - ko~ikjal on ka normaalseid fa\"nne, keda huvitab jalgpall mitte joogid ja muu saast ! Ma ra\"a\"gin sellest et Eesti peab kah jo~udma samale tasemele ja seda just arendavadki madalamate klubide fa\"nnklubid...Kui ko~ik fa\"nnid on ainult yhe meeskonna eest siis see pole ju normaalne !
          Ja yldse mix te ko~ik arvate Venemaast ja idast ja isegi Ida Virumaast nii halvasti... A\"rge kujutage endale ette seda mida pole ja a\"rge ajage jama kui ise pole k\"ind+na\"ind ! Ytlen 101% et Eestis on selliseid kohti mis on hullemad kui Ida Virumaa linnad Narva ja Kohtla Ja\"rve...

          Nyyd sellest mix me nimetame floralasi kaktustex :
          Sest esitex mo~elge mda ta\"hendab \"FLORA\" - vo~tke so~nastik : ja teisex vaadake mis va\"rvides ma\"ngitaxe !

          Pohlakust !
          See P**E ainult mo~tleb oma rahakotist ja jalgpalli heax pole sittagi teind !

          BYE !

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

            No ei saa ma aru kust sellised kibestunud heidikud tulevad ... kes ei saa aru , et igaüks fännab seda keda tahab ja flora ega pohlak pole selles süüdi , et neil eestis kõige rohkem poolehoidjaid on ( kusjuures ei pea ma ennast flora fänniks). Ja kuidas saab pohlak takistada fännklubide teket väikestes klubides???Näiteks tean , et väga korralikud (küll veel väikesearvulised) fännklubid on Tulevikul, Tammekal, Pärnu Levaadial ja veel mitmel väikesel klubil.
            Kahjuks puudub hetkel tõesti igasugune ettekujutus Ida-virumaa klubidest ja nende fännidest ja selles on nad tõenäoliselt rohkem ise süüdi, kuna elavadki oma suletud süsteemis ja seovad ennast oma nabanööripidi rohkem venemaa kui eestiga.Küll tean , et näiteks Narvas (mis on tegelikult väga ilus ja roheline linn) on Transil väga korralik fännklubi ja iga vastase jaoks on seal mängimine nagu põrgukatlas endas. Omal ajal oli ka jõhvi EP-l päris korralik tugigrupp... kahjuks aga pole viimasel ajal just eriti palju sinna kanti trehvand, kuid loodan et ka praegu on seal veel tõelisi koondise fänne kes ennemini oma riigi kui suure naabri koondist toetavad

            Ja siit minu tagasihoidlik küsimus:mis on fc levadia hüüdnimi, kes mängivad samuti rohelistes vormides?
            (ja flora mängis see hooaeg üleüldse enamaltjaolt suisa must-valgetes värvides)

            PS.võõrsõnade leksikonis tähendab Flora - õite- ning kevadejumalannat (vanas rooma mütoloogias)
            PPS.mis tähendab levadia... see jäigi teadmata kuna sellist asja sõnaraamatutes ja leksikonides ei leidu?
            299195

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

              Originally posted by LootusFan


              Artista, tead, kui mängida Moldovaga, Azerbaidzaaniga ja Islandiga võib küll palju punkte saada. Kui mingi tõeline mäng, siis me lööme väravaid nii palju, kui palju me saame (või jõuame), aga meile lüüakse nii palju, kui palju tahakse! Niisuguste mängijatega nagu Kaalma ja Lindpere...saad ise aru...

              Kas Ida-Virumaa meedia ei kajasta selle aasta sündmusi ja sa elad koopas?!?

              Eestile löödi selle aasta 11 mängust enim 2 väravat ühes mängus, ja sedagi korra. Eesti ei kaotanud kordagi enam kui 0-1 ja sedagi MM meeskondadele. Eesti mängis üle Venemaa ja Saudi MM meeskonnad ning viigistas sealgi hästi mänginud Horvaatiaga. Eesti 4 MM meeskonna bilanss 5 mängust jäi 2-1-2 4-3 väravatevahega.....

              Mida sul veel koondise kriitikana on öelda

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'AFC -

                Originally posted by Stennur

                Kas Ida-Virumaa meedia ei kajasta selle aasta sündmusi ja sa elad koopas?!?

                Eestile löödi selle aasta 11 mängust enim 2 väravat ühes mängus, ja sedagi korra. Eesti ei kaotanud kordagi enam kui 0-1 ja sedagi MM meeskondadele. Eesti mängis üle Venemaa ja Saudi MM meeskonnad ning viigistas sealgi hästi mänginud Horvaatiaga. Eesti 4 MM meeskonna bilanss 4 mängust jäi 2-1-1 4-2 väravatevahega.....

                Mida sul veel koondise kriitikana on öelda
                Siiski-siiski. 2-1-2 ja 4-3. Vastupidiselt yhele igivanale okupatsiooniaegsele anekdoodile on Belgia minu andmetel alles veel.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                  ma siis võtan ka sellekohta sõna......

                  mõnes mõttes olen lootuse vennaga nõus(ta pole seda optse öelnud), et koondisel ja florarl võix erinevad treenerid olla...

                  kuid need pisikesed flora mehed on kuidagi õhku täis kui nende vastu mängida...ei tohi neid näpuotsaga kunagi puutuda..

                  aga noh kui olla mingi klubi vastane ei pea siis kohe ka vanduma hakkama ...

                  niiet lõpetusex eestis on ainult ühel meeskonnal koduväljak ja seda on narva transil, kuna kellegil pole seal kellegil kerge mängida....(seda juba ka mainiti aga....)

                  edu teile siis anti flora fännid ja ärge rõvetsema kippuge....))

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'


                    1) FLORA - rooma mytoloogias lillede + kevado~itsemise jumalanna
                    2) Aga samuti FLORA ta\"hendab taimede liike, mis kasvavad teatud territooriumil vo~i, mis olid levinud varasemas geoloogilises epohhis. On olemas planeet Maa flora, erinevate mandrite flora, samuti eristataxe teatud piirkonna florat (ma\"gede, saarte jne) ja teatud administratiivsete osade florat...
                    Nii et meil on o~igus nimetada Florat KAKTUSTEX !

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                      Originally posted by LootusFan



                      1) FLORA - rooma mytoloogias lillede + kevado~itsemise jumalanna
                      2) Aga samuti FLORA ta\"hendab taimede liike, mis kasvavad teatud territooriumil vo~i, mis olid levinud varasemas geoloogilises epohhis. On olemas planeet Maa flora, erinevate mandrite flora, samuti eristataxe teatud piirkonna florat (ma\"gede, saarte jne) ja teatud administratiivsete osade florat...
                      Nii et meil on o~igus nimetada Florat KAKTUSTEX !
                      Uukei, aga kuidas ikka selle Eesti koondisega jääb?

                      Selle kaktuseks nimetamine on kompliment vä - kaktus nimelt ei lase tänu oma okastele kedagi ligi ja jalgpallimeeskonna puhul on ju see väga positiivne.
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                        ma ka ootan selle lootuse venna koondist.......tõenöliselt on kõik lootuse või transi vennad, aga lootuse vend ära unusta need vennad peax ikke olema eesti kodakondsed.....:P

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                          Originally posted by märt


                          ma ka ootan selle lootuse venna koondist.......tõenöliselt on kõik lootuse või transi vennad, aga lootuse vend ära unusta need vennad peax ikke olema eesti kodakondsed.....:P
                          Sel puhul ootaks loomulikult ka põhjendust, mille poolest need mehed praegustest koondislastest paremad on, mis arvatavasti esineksid kujul \"Rejm on pasa, ***jedov on sjuper!\", \"Oober on vardias, ****õtš on megahjia!\", \"Ime, flora, ime, ime Bohlak, jime!\"
                          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                            lugesin rubriigi läbi ja ei saa aru, miks te nii ärritunud olete. las (õhkõrn)lootus fännab, milleks õli tulle valada. sel mehel on ju klapid peas, mida siin oodata on ... maailm ei ole must-valge, tõsi koertel vist on ....

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                              Yo !
                              Lopux ometi registreerisin ara !:хnnelik:
                              ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                                no kuhu siis see koosseis ka jääb?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X