320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AFC - Antiflora coalition

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

    Originally posted by LootusFan


    Kus te olite täna, kaktused? Philipz, nad on ainult soccernetis julged. Täna oli väga lõbus Vana linnas, aga ühtegi kaktustest ei näinud. Tubli, flora fännid! Olete tõelised fännid.
    Nii mõttetut lastelalinat pole siin foorumis juba ammu näinud.. Kas see, et ollakse eri klubide toetajad, tähendab kohe, et rusikad tuleb käiku lasta? Ja Flora fännid peavad keset talve fänniatribuutikaga mööda vanalinna kõndima? Tule taevas appi!
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    Kommentaar


      Replying to Topic \'AFC -

      2 stennur :
      Kui oled nii tark siis mine laula jalkahaiglaga seda saasta, igatahes kuulsin et need nn fa\"nnid salvestavad mingit CD-d lauludega....heheeee !

      2 tot kto pisal po-russkii :
      Mne tebe skazat\' nechego kaktus dekorativnyi, takih kak ty nado mochit\' na kornju, chtoby sornjak ne vyros...S nailuchimi pozelanijami zakonchit\' 9-yi klass !
      ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

      Kommentaar


        Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'


        yldise m6ttetu möga vahele ehk midagi ilusat?

        soovitan...
        Jalgpallihaigla liige
        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

        Kommentaar


          Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

          Originally posted by PHILIPZ


          Meid a\"ra tunda oli lihtne - me hyydsime \"kaktus - sux\" ja \"ole ole ole - antiflora coalition\" !!!
          Hahahahahahahahahahahahahahahaaaa. That made my day.
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

            vot need 2 viimast postitust (aifo-lt ja greenday-lt) on kyll ta\"ielik SAAST, ei saa aru kuidas nad siia teemasse sobivad...? Meestel so~nad otsas - hakkab jama ladumine hehe
            ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

            Kommentaar


              Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

              eieiei... ma ytlesin lihtsalt et mindagu kinno! kultuur ei ole saast. ja sobib ka antud teemasse.

              kui \"nimed marmortahvlil\" ei meeldi, siis vaadatagu kasv6i \"bullerby lapsi\" -- ma ykspäev vaatasin, hästi tore oli loodan, et \"Vana linnas\" pea laiali otsas ringi tormates leidsid ka ida-viru inimesed yles tee kinomajja, seda enam, et suurem osa florafännidest praegu ilmselt seal pesitsebki PÖFF ju!:P

              väikesed tähelepanekud ja soovitused teile armsad futifännid:

              *ärge arvake, et just teie olete maailmanaba -- pigem pyydke aru saada, et inimesi on maailmas palju ning m6ned on ka teist endist tyki maad paremad inimesed

              *ärge karjuge ilma m6juva p6hjuseta tänaval -- pigem mängige seal m6nda pilli ja laulge armsaste...

              *ärge astuge kellelegi \"100% juurde lähemale\" -- pigem tehke nii, et inimesed ise teie juurde astuksid ja teid tunnustava s6naga toetaksid

              *ärge arvake, et \"CD-laulude lindistamine\" on miski r6ve tegevus -- oh ei, see on ysna hariv ja väärib järeleproovimist

              *ärge arvake, et hyye \"ole ole ole - antiflora coalition\" läheb riimi -- oh ei, see multilingvistiline moodustis k6lab ysna rabedalt

              *ärge arvake, et anonyymselt foorumis lahmida ning teisi argpykslikkuses ja \"internetifänluses\" syydistada on patriootlik ja sangarlik -- oh ei, see on pigem naiivne ja väiklane

              *ärge arvake, et mul s6nad otsa said ning et ma ei oskaks ligimesi pasaga yle valada -- oh ei, aga ma olen lihtsalt nii hea inimene, et sarnane onaneerimine ajaks mul sydame pahaks ja k6igele lisaks tekiks karmav6lg

              *ärge arvake, et ma teemast aru ei saanud -- oh ei, ma ei saanud lihtsalt sellest teemast aru


              vot nii, armsad futi ja eesti koondise fännid..

              btw, kes arvab, et minu eelnev jutt yksnes philip\'i ja co kohta k2is, see eksib rängalt. pigem on tegemist umbes yhe sarnase asjaga nagu herr krõlov kunagi kirjutas. a ma ei tea, kas ka tema oma valme unesegase peaga ja system of a downi kuulates sepistas...:P
              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                *greenday võtab aifo tarkadest sõnadest õppust*
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                  Aifo !

                  Oi ISA ! ok - pyyame ennast vaos hoida...Kas lubad veel mulle kirjutada...?

                  Loe ise oma esimest soovitust ! hahaa :-)

                  P.S: anonyymselt keegi ei tegutse, va\"hemalt mina
                  ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                    Originally posted by PHILIPZ


                    Aifo !

                    Oi ISA ! ok - pyyame ennast vaos hoida...Kas lubad veel mulle kirjutada...?

                    Loe ise oma esimest soovitust ! hahaa :-)

                    P.S: anonyymselt keegi ei tegutse, va\"hemalt mina

                    kulla inime\'. sinu isiku kohta on teada täpselt niipalju kui yhe anonyymse ja kibestunud tegelase kohta teada on v6imalik -- st. pole teada mitte midagi. sellelt platvormilt v6id v6tta s6na ja k6iki anonyymsuses syydistada, kuid v6id kindel olla, et kedagi see ei koti.... aus6na, ei aja k6vaks ja ei pane lahtisi otsi kokku vedama ning arutlema, et äkki on tegelasel ka natuke 6igus, tyybi jutt, kelle profiil soccernetis on umbes-täpselt selline:

                    Profile> PHILIPZ

                    AIM nimi
                    ICQ number
                    Yahoo! aadress
                    MSN aadress
                    Isikuinfo
                    Kasutajagrupp Liikmed
                    Staatus Reservmängija
                    Koduleht
                    Sünnipäev
                    Asukoht @ the internet
                    Tegevusala
                    Foorumiinfo
                    Liitumisaeg 13:29 22-11-02
                    Postitusi 106
                    Postitusi päevas (6.63/päevas)

                    tjah, ei tea isegi su vanust, et kohatine paduloll jutt ainuyksi selle syyks ajada. pole näinud miskit vihjet sellele, kuiv6rd sina (väidetavalt transi fänn?) transi fänklubi ja selle juhtfiguuridega seotud oled. kardan kyll, et kui sa ka IRL käitud nii nagu sa kirjateel sellest fantaseerid, siis ega sul ka selles organisatsioonis pikka pidu ei ole...

                    ja sulle ma kirjutanud ei ole.

                    ja ka isa olen, kuid mitte sinule.

                    trahh!


                    Loe ise oma esimest soovitust ! hahaa :-)
                    lugesin, hästi nunnu oli
                    Jalgpallihaigla liige
                    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                      noh arvad et ma hakkan siin kirjutama oma isikukoodi ja muud taolist infot......
                      palun va\"ga - kui tahad minuga la\"hemalt tutvuda siis kirjuta philrulez@hot.ee , millex ma pean a\"kki sellises kohas kus 90% inimestest mind vihkavad kirjutama oma koduaadressi ja telefoninumbri....Kui vaja on siis kysi ise...
                      Fa\"nlusega olen seotud nii et olen teinud Transi fa\"nnklubi koduka www.ntfc.tk nii et a\"ra tule ytlema et ra\"a\"gin siin niisama juttu...
                      ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'



                        mhmh. kodukas on asjalik.

                        seda enam ei saa ma aru vajadusest inimestega teravat t6mmata
                        Jalgpallihaigla liige
                        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                          Ma kellegiga ei tahagi tylitseda, ma lihtsalt siin foorumis pyyan o\"elda et ma olen flora systeemi vastu ja ko~ik, arvan et mul on selle jaoks o~igus. Paljud asjad eesti jalgpallis mulle ei meeldi ja seepa\"rast ma siin seda ko~ike ra\"a\"gingi...Muidu siin on 99% kogu rahvast Flora poolt, noh et olex ka keegi teise klubi eest , selle keelamine olex ju absurd...
                          ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                            1) Kindlasti ei ole siin 99% inimestest Flora poolt.
                            2) Keegi ei taha siin keelata teiste klubide fännamist

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                              Kellelgi ei ole selle vastu midagi, et sa oled teise klubi poolt. Inimesi häirib see, kui sa neid solvad ilma põhjuseta või räägid juttu, mis on kergelt öeldes argumenteerimata.
                              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                                greenday :
                                mehe tegu olex sinu poolt nyyd siia alla kirjutada et oled mind kah korduvalt solvanud, kui ise julged kirjutada et ma olen solvanud, siis ole mees ja tunnista seda sama yles...
                                igayx vastab ise oma tegude eest mitte syydistab teisi....
                                ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X