320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AFC - Antiflora coalition

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

    Nii. See koosseis oleks t6esti huvitav, isegi ootan p6nevusega. Samas tahtsin r22kida sellisest asjast, et ma olen natuke v2lismaal elanud eksole. Ja siis suhtled v2ga palju kohalikega. On normaalseid inimesi, v2hemnormaalseid, toredaid, v2hemtoredaid. Viimaste hulka kuuluvad nii tainapead, idioodid aga ka need, kes viskavad nalja mu aktsendi yle, kuigi ma kohalikku keelt suhteliselt heal tasemel valdan.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

      Väga huvitav , et teema alla AFC on järjekordselt üritatud siduda FC Flora ja Eesti koondis, mis tegelikult on kaks täiesti eraldiseisvat moodustist. See et suuremjagu koondislasi on florast (või erinevatel aegadel seal mänginud) näitab ainult seda , et ju nad on siis teistest peajagu üle, kuna keegi pole siiani suutnud tõestada ka vastupidist ... võib ju panna koondisesse rauli, inzaghi, kluiverti, bellamy, trezegeut, elberi, klose, van hooijdonki, mpenza, oweni ja yakini ... ja arvate et see koosseis on tegija? AFC eestvedajad võiks võtta vaevaks natuke pead murda , mida nad siis lõpuks tahavad?
      Kui eesmärgiks on teadvustada ka väiksemate klubide tegemise ja seda eriti nende fännklubide kaudu, siis on asjal jumet.
      Kui aga tahetakse lihtsalt edastada roppu kirillitsas sõimu edukalt tegutseva süsteemi vastu , siis on see nagu vastu tuult k.......
      299195

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

        kuule lootusfan, kus sa mängude ajal tribüünil istud, ma tahaks ka näha mis näoga on eesti nõmedaim inimene.
        tell your mother, we are hooligans!

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

          Originally posted by mg


          kuule lootusfan, kus sa mängude ajal tribüünil istud, ma tahaks ka näha mis näoga on eesti nõmedaim inimene.
          mg, ma tribüünil ei istu. Olen fänn ja seisan terve mängu!

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

            Originally posted by INCE

            PS.võõrsõnade leksikonis tähendab Flora - õite- ning kevadejumalannat (vanas rooma mütoloogias)
            PPS.mis tähendab levadia... see jäigi teadmata kuna sellist asja sõnaraamatutes ja leksikonides ei leidu?
            Flora tähendab ka taimestikku muidex.
            Ja Levadia tuleb Levada(Viktor Levada) nimest,sellepärast see sõnaraamatutesse ei jõuagi.
            FC Flora is the best!

            See treenerite värk:asi on lihtsalt selles ,et FCF toob Eestisse paremaid välistreenereid,milleks teised ei ole võimelised või ei viitsi lihtsalt.
            Koondise peatreener peaks ju olema parim kohalik treener?

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

              Originally posted by xxxxxx


              Originally posted by INCE

              PS.võõrsõnade leksikonis tähendab Flora - õite- ning kevadejumalannat (vanas rooma mütoloogias)
              PPS.mis tähendab levadia... see jäigi teadmata kuna sellist asja sõnaraamatutes ja leksikonides ei leidu?
              Flora tähendab ka taimestikku muidex.
              Ja Levadia tuleb Levada(Viktor Levada) nimest,sellepärast see sõnaraamatutesse ei jõuagi.
              FC Flora is the best!

              See treenerite värk:asi on lihtsalt selles ,et FCF toob Eestisse paremaid välistreenereid,milleks teised ei ole võimelised või ei viitsi lihtsalt.
              Koondise peatreener peaks ju olema parim kohalik treener?
              ma usun et flora tähendab tõesti taimestikku, samamoodi nagu fauna tähendab loomastikku.
              Küll aga Flora nimi on kindlasti võetud vanarooma õite- ning kevadejumalanna järgi (ja see on ka teatavasti kujutatud Flora embleemil) ja sõna flora on lihtsalt teadlaste poolt üldine kirjeldus taimeriigile.
              mis puutub Levadiasse, siis tahtsin ma teada kas ka lootusefänn on selle nime saamislooga tuttav ...

              Küll aga ei ole ma nõus sinu väitega , et koondise treener peaks olema parim kohalik treener.Hetkel see veel nii on , kuid usun , et hiljemalt kolme aasta pärast on koondisel siiski täiesti eraldi treener... lihtsalt hetkel ei kannataks EJL eelarve seda välja.
              299195

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                Vaadake seda:
                ainult florat kuulen,no krt kas eestis pole muid kubisi vä? Pohlak ise paneb pappi oma pepu alla ja siis ütleb et pole raha staadioni jaoks...paras topskin ikka küll.Eestis võix ka olla mingisugused ultrafännid,kes laamendavad ja peksavad vastasefänne,see oleks lahe,lihtsalt lahe.

                See oli SL õhtulehe kommentaarides.Mis te arvate,kes võiks olla selle autor?

                Kommenteerija varjunimeks oli Anti -FC Flora

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                  Originally posted by xxxxxx


                  Vaadake seda:
                  Eestis võix ka olla mingisugused ultrafännid,kes laamendavad ja peksavad vastasefänne,see oleks lahe,lihtsalt lahe.
                  Ei jah, midagi pole öelda, see samune Anti-Flora mees oleks pidanud ikka Aasta Jalgpalli jobu olema, selle laamedamise ja peksmise asja peale ma irnusin ikka pikka aega.

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                    Originally posted by INCE


                    Väga huvitav , et teema alla AFC on järjekordselt üritatud siduda FC Flora ja Eesti koondis, mis tegelikult on kaks täiesti eraldiseisvat moodustist. See et suuremjagu koondislasi on florast (või erinevatel aegadel seal mänginud) näitab ainult seda , et ju nad on siis teistest peajagu üle, kuna keegi pole siiani suutnud tõestada ka vastupidist ... võib ju panna koondisesse rauli, inzaghi, kluiverti, bellamy, trezegeut, elberi, klose, van hooijdonki, mpenza, oweni ja yakini ... ja arvate et see koosseis on tegija? AFC eestvedajad võiks võtta vaevaks natuke pead murda , mida nad siis lõpuks tahavad?
                    Kui eesmärgiks on teadvustada ka väiksemate klubide tegemise ja seda eriti nende fännklubide kaudu, siis on asjal jumet.
                    Kui aga tahetakse lihtsalt edastada roppu kirillitsas sõimu edukalt tegutseva süsteemi vastu , siis on see nagu vastu tuult k.......
                    Kusjuures Flora ongi ikka väga tihedalt seotud koondisega, alates samast peatreenerist, kuni sellene välja, et kõik on kes on koondises peavad mängima, või siis on vähemalt mänginud Flora eest.

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                      to xxxxxx :

                      Kle -> noh mis loba ajad, mis kuradi SL O~htuleht, arvan et sina olidki selle saasta autor - va\"hemalt sa ei julge oma nime na\"idata ja eks sulle meeldib ka teiste nimede all olla
                      kuradi xxxxxx - mida see huvitav ta\"hendab ? vist mingi aafrika pa\"ritoluga so~imuso~na
                      ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                        to xxxxxx :
                        ja treenerites kah sul hea jutt - Flora toob Eestisse parimaid - heh ! Aga kas Levadia treenerist on juba unustatud va\"? Pealegi Flora pole parim klubi - seda juba na\"itab see et hiljuti oli Levadia meister ja pealegi sel hooajal Floral vedas et ta meistrix tuli...Vaatame veel ja\"rgmist hoaega - NARVA TRANS - M E I S T E R ! Hehee, ma\"letan veel superma\"ngu kus kaktused said Transilt 6 va\"ravat - mega ! Lo\"o\"dud va\"ravate poolest Flora pole Transist parem - mo~lemad lo~id 9 va\"ravat - nii et a\"rge kiitke oma kaktuseid !
                        ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                          Lootus fa\"nn - \"tee rutem koondis valmis\" - na\"itame neile et pallureid ei tule otsida ainult kaktuste seast.... Ja veel a\"ra mo~tle et neist keegi kas vo~i kuidagi on fa\"nlusega seotud - so\"o\"vad ma\"ngudel kro~pse ja joovad o~lut....:P
                          ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                            ko`igile
                            Kui....... teil .......on.......midagi.....ra\"a\"kida.....meile,. ...oleksime....va\"ga...... ro`o`msad....... seda
                            kuulda....sirgelt....... teielt...... Ja...... me ...... ei .... kavatse .... lihtsalt ..... lobiseda, ..... te ...... lihtsalt ..... saate ...... oma ..... pa\"he .... ja ...... ko`ik ..... siis.......
                            U\'heso`naga......... minge ........... ko`ik ......... vitttu. ПОПУ&# 1058;НЫЙ....&#10 61;УЙ...ВА М....ВСЕ&a mp;#1052;....В....ЗА ТЫЛО&# 1050; !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            IDA-VIRU RULEZ

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                              Flora
                              :kisakхri: sssssssssssAAAAAAAAAAAAAAAAsssssssssssssAAAAAAAAAA AAAttttttttttttttt\'

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                                Flora
                                :kisakхri: sssssssssssAAAAAAAAAAAAAAAAsssssssssssssAAAAAAAAAA AAAttttttttttttttt\'

                                Kommentaar

                                Working...
                                X