320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AFC - Antiflora coalition

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

    Originally posted by PHILIPZ


    Raimo !
    Oled loll nagu saabas kui sa arvad et ma mo~tlen et Frankel on eesti koondises, see oli lihtsalt na\"ide....
    Tule ja proovi ise elada Narvas ja saada keel selgex - see on VO~IMATU, et keelt o~ppida on vaja eestlastega suhelda, ja ja\"relikult elada Tallinnas vo~i mujal Eestis... Kui neid keda nimetasin koondisse kutsutax, siis ma olen kindel et nad saaxid keele selgex, suheldes teiste meeskonna liikmetega.....
    Kehv näide igatahes.
    Ja palju selles teie driim tiimis Narvast pärit mehi on? Pooled neist on Tallinnast/Maardust. Või on siin kah eesti keele õppimine raske?

    Ja nõustun Rainmaniga, et Lindpere on oma kohta õigustanud.

    Siis koondise positsioonist FIFA reitingus:
    Originally posted by LootusFan
    3. Kui niisugune meeskond mängiks, ei olnud ta 62. kohal, vaid 40.-45. kohal!
    Parem omade meestega 62. kui võõrastega 40.-45. koht. Õigupoolest teeksin siis, kui tahame iga hinnaga kiiresti tippu jõuda, juba ettepaneku Surinamist ja teistest riikidest mõned kiired ja osavad neegripoisid Eestisse tuua. Elaksin neile kah tunduvalt rohkem kaasa

    Originally posted by m1kk
    ja paraku on ka nii, et eestlased ei pea umbkeelsetest ja võõrperekonnanimedega kodanikest just eriti lugu...koondises eeldatakse näha eestipäraseid nimesid.
    Mikk, siinkohal ma Sinuga ei nõustu. Mul pole kunagi vähimatki olnud Stepanovi ja Terehhovi vastu, sest mehed räägivad eesti keelt ja see on põhiline. Nagu madman666 kirjutas: nad esindavad EESTIT.


    Ehh, tuletan meelde veel Olumetsa ja Krõmiga seonduvat. Kui Pohlak ütles meeste kohta, et nad joodikud, siis paljud anti-Flora mehed asusid otsust kritiseerima ja Pohlakut sõimama, et parimat ründajat ei kasuta.
    Mis juhtus aga siis, kui Rautiainen tuli Levadiasse????

    Aga OK, ma rohkem ei viitsi mõttetul teemal oma aega raisata. Lühidalt: koondises peavad olema parimad eesti keelt valdavad jalgpallurid. Ja nii ka on.

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

      Originally posted by LootusFan


      1. Raimo, keegi sind ei kutse!
      2. Lindpere koondisse? Xe-xe-xe...Väga naljakas!
      3. Kui niisugune meeskond mängiks, ei olnud ta 62. kohal, vaid 40.-45. kohal!

      jajah ,keelest rääkides siis punkt 3. all olevast lausest on ikka üpris keeruline aru saada, kellegi otsetõlge mingist keelest või mis?(kui mängiks,ei olnud???)

      arusaaadav ka kui tegelt kui aint venekeene keskkond siis raske eesti keelt säiltada

      punkt 1 ja 2 enamvähem kuigi eks väära(tu)kusi ole sealgi.

      no comments
      sigpic

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

        Üks punkt veel - Eesti koondises ei pea olema mitte ainult parim mängija vaid ka selline mängija, kes oma olemise ja suhtumisega oleks eeskujuks noortele jalgpalluritele.
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

          Nimede eesti- või venepärasus ei oma küll mingisugust tähtsust. Nagu Raimo juba mainis, mängib oluliseimat rolli siinkohal mängija keeleoskus, eesti keele oskus. Kuid lisaks riigikeele oskamisele peab ta aktsepteerima eesti kultuuri ja tundma end eestlasena.

          Vaidleksin sulle, Greenday, aga pisut vastu ja väidaksin, et professionaalne suhtumine jalgpallimängu ei olegi see kõige olulisem. Tähtis on, et koondis teeniks mängija olemasolust koondises maksimaalset kasu, aga mitte alati ei taga korralik suhtumine seda - mõnikord on jalgpalluri mänguklass lihtsalt nii madal, et ei võimalda sellisel tasemel läbi lüüa.

          Raunole soovitaksin aga kõigepealt oma postitus õigekirja seisukohalt läbi vaadata ja alles seejärel teisi kritiseerima hakata, sest see postitus on sul endal üks suur keelevääratus. Kas sina teadsid, et üheks keeleoskuse näitajaks on teiste poolt avaldatud tekstidest arusaamine? LootusFan\'i ja Phlipzi eesti keel on võrreldes enamiku ida-virumaalastega vägagi korralikul tasemel, nii et selles suhtes ei tohiks küll mingit vingumist olla.

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

            NATSID olete va\"......

            \"ESTLAND, ESTLAND ÜBER ALLES !\"
            nii va\"?

            uskuge, ega venelased pole nii halvad nagu arvate, ja keele saab selgex igayx kellel seda vaja on, kui ma\"ngitaxe koondises siis seda on vaja !

            P.S: ma pole nats, pole kommunist - olen patrioot - ja meie riigis elab palju rahvuseid - soomlased, venelased, ukrainlased, valgevenelased, la\"ttlased jne ! Pole vaja olla nats ja vihata ko~iki teisi rahvusi, sest ykski rahvus POLE parem vo~i halvem kui teine !
            ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

              Ma arvan et selle loosungiga ei õhutata natsismi. Alati kui on midagi saksa keelset siis on kohe natsism... Sama hästi võiks ju olla \"Estonia,Estonia is the best \" ! Kas
              siis õhutataks kapitalismi ? Või \"Estonija , Estonija lutshe vseh \" ! Kas siis oleks see kommunismi propageerimine ?

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                aga nyyd peame siis koondisesse panema ka sommid,ukrainlased,lätlased jne....?

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                  ikkagi te vihjate sellele et eestlased on ko~ige paremad.... ikkagi see pole o~ige, ma ei ra\"a\"gi et koondis peab olema mitte eestlastest, ma ra\"a\"gin et ei tohi ra\"a\"kida et teistest rahvustest palluritele on pa\"a\"s koondisse keelatud sest nad pole eestlased - see on ju natsism ! OK - keele oskusest ma veel saan aru aga rahvus - ei saa......
                  ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                    Ei ole veel kuulnud et kedagi poleks koondisesse võetud ainult selle pärast et ta pole
                    eestlane. Sellisel juhul poleks ju koondisse saanud Stepanov,Terehhov , Simpson jne.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                      Originally posted by Artur


                      Vaidleksin sulle, Greenday, aga pisut vastu ja väidaksin, et professionaalne suhtumine jalgpallimängu ei olegi see kõige olulisem. Tähtis on, et koondis teeniks mängija olemasolust koondises maksimaalset kasu, aga mitte alati ei taga korralik suhtumine seda - mõnikord on jalgpalluri mänguklass lihtsalt nii madal, et ei võimalda sellisel tasemel läbi lüüa.
                      Õnneks praegusel hetkel koostatakse koonist minu arvamusega ühtivate põhimõtete järgi.
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                        minu arust on ikke moodustataxe koondis parimatest eesti konakondsetest....egas siis sellepärast saa ju mõnda meest koondisesse võtta et tal on juured venemaalt,soomest või saksast, vaid selle järgi kui kasulik ta meeskonnale on....
                        ja vaadake kuidas simson on ennast vaikselt jälle koondisesse aidanud......

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                          Originally posted by ugla


                          Ei ole veel kuulnud et kedagi poleks koondisesse võetud ainult selle pärast et ta pole
                          eestlane. Sellisel juhul poleks ju koondisse saanud Stepanov,Terehhov , Simpson jne.

                          Minu meelest on Uglal tuline õigus...

                          Homer Simpson on veel puudu. Sa ei saanud mõelda ju ometi mõelda Simsonit... come on mees. kumb siis parem on

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                            kallid sõbrad PHILIPZ, LootusFan jms.

                            Minu arusaamise järgi valitakse koondisse mehi nende punktide järgi:

                            1. Kodakondsus- ilma selleta koondisessse ei saagi
                            2. Oskused- kui neid pole, pole ka koondisse asja
                            3. Hetkevorm- ka heal mängijal, kellel on hetkel alavorm, võib tekkida koondisse pääsuga raskusi. Näiteks Kristal Lahti päevil.
                            4. Iseloom- kui on teada, et mehel on suuri probleeme käitumise vms (alkohol ja enesevalitsemine platsil näiteks), siis suhtutakse tema koondissearvamisse ettevaatlikult.

                            Just neid punkte arvestades pole koondises Kurjanovit, Krõlovi ja muid sinu iidoleid.
                            Gussev loodetavasti sinna kunagi jõuab.
                            Kui veel jäi midagi arusaamatuks, anna teada, võin sama postituse teist korda üles panna.

                            Teiste anti-flora fännide käitumisest olen veidi arusaamatuses. Las räuskavad oma kodulehel edasi stiilis \"vijhkan flooorat, boohlakut ja rejmi. Ime cactus ime!\".
                            foorum.soccernet.ee on korralik foorum, kus juttu käivad ajamas jalgpallist midagi teadvad normaalsed inimesed.




                            Nyyd on ootada vaid vihaste antifloralaste sõimukirjua minu aadressil.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                              to m six iss (loodan et sul ja\"tkub ajusid saada sellest aru NH NB):

                              oled ***** *** ******* ***** ********** ******* ******* ****** ********** **** *********** fa\"nn kes ********** ************ * ********** ****** ********* alati ************ ************ ***** *** ******** *** ******** **** igal pool ******** ******** ******** **** ******** ******tuleme ********* *********** ******* ******* ********* ******* saad pa\"he !
                              ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                                näed siis, nagu alati- üritad parimat aga sõimata saad ikka!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X