320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AFC - Antiflora coalition

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

    Philipz, ikkagi ma oleks ülimalt tänulik, kui sa viitsiksid iga valitud mehe kohta väikese kommentaari kirjutada. Et miks just tema ning mis positsioonil täpsemalt ta peaks mängima (nt. vasakkaitses).

    Tänud
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

      Olen positiivselt üllatunud, et te oma koondise nimekirja valmis saite. Arvasin, et lahmite niisama, võtan oma sõnad tagasi. Ma oleks röömus kui te neid uusi mehi mõne sõnaga kirjeldaksite - elan Tartus, seega Eesti meistriliiga on mulle must maa...
      Hea seegi et kasvo~i yks mees pole hullux la\"inud kaktuste vahetuse pa\"rast
      Uusi mehi po~hjendan sellega, et on aeg anda teiste klubide parimatele ma\"ngijatele (eesti passiga) kah vo~imalus tunda ennast eesti jalgpallis vajalikena, mitte lihtsalt FC Flora au jaox ma\"ngijatena, kes koos oma klubidega lihtsalt annavad Florale vo~it vo~idu ja\"rel.... Yheso~naga jalgpall peab olema avatud ko~igile, mitte ainult Pohlaku poistele ! Kes ytles et ma\"ngides koondises uued pallurid na\"itavad halba tulemust.... Mulle ei meeldi inimesed kes ra\"a\"givad \"Ah - nad ju ei oska ma\"ngida, mis siin vaadata....\" On vaja proovida - siis alles ra\"a\"kida !
      ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

        Originally posted by PHILIPZKujutage ette oma meest Frankelit, ta ju kindlasti puhtalt lobiseb eesti keeles ?
        Kui ma midagi pole maha maganud, siis minu teada pole Frankel veel Eesti koondise eest platsil käinud.
        Ja mix peaxid ko~ik koondislased ra\"a\"kima eesti keelt....
        Eeee.. Sest nad esindavad E E S T I T, mitte Venemaad. daaaa
        Kuule mees, kas sulle on mingi Nõukogude suhtumine veel külge jäänud?
        Vaikus

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

          Originally posted by PHILIPZ
          Kes ytles et ma\"ngides koondises uued pallurid na\"itavad halba tulemust.... Mulle ei meeldi inimesed kes ra\"a\"givad \"Ah - nad ju ei oska ma\"ngida, mis siin vaadata....\" On vaja proovida - siis alles ra\"a\"kida !
          Mitu väravat on Kõrlov löönud Euroopas? Eestis paugutab küll, kuid väljaspoolt tulevate klubide vastu? Ning kuidas on nt. Kurjanov kaitses välismaa klubide vastu hakkama saanud?

          Praegu on minu jaoks ainuke kindlam vend selles nimekirjas Gussev, kes on tõesti hästi esinenud ning seda ka Eesti noortekoondise eest.

          P.S. Muide, Philipz, Lootus kaotas just Kuressaarele (Jan Õuna 85. minuti värav) ning jätkab järgmisel hooajal esiliigas - minu kaastunne.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

            teate, kas ma olen loll või.. njah, igatahes ei saa enam aru..
            see tähendab, kallid lootuse fännid on need uued mehed toonud ainult sellepärast, et nad ei mängi fc floras, põhjus pole selles, et nad oleksid floralastest mingil moel paremad.. tegemist pole ju sel juures enam mitte ainult anti-floralusega, vaid antikoondislusega, kus seatakse esikohal oma isiklikud eelistused.. niisiis mängigu koondis teie uute mitte floras mängivate meestega kui kehvasti tahes.. peaasi, et nad jumalaeest floralased poleks..

            sel juhul vist teid tõepoolest Eesti koondise fännideks pidada ei saa, kohe mitte ei saa..
            head aega..

            ps. ahjaa, kui leidub keegi targem, kes oskaks minu praegused arusaamad ümber lükata, siis andke tulla..

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

              to madmann666 :
              sa ei saand aru mida ma silmas pidasin, pole ma mingi ussr-i fa\"nn ega venemaa oma kah...
              Aga mix kui ma\"ngijad peavad olema ko~ik eestlased mix siis peab treener olema hollandist ????????????????????
              ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                Kle Martin :

                Ma pole neid na\"inud ma\"ngimas euroopa klubide vastu - kust sa tead et nad halvad ma\"ngijad on?

                P.S :

                MA POLE LOOTUSE FA\"NN - MA OLEN NARVA TRANSI FA\"NN - ja me ja\"ime meistriliigasse NB !
                ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                  Artur - oled vist kyll loll - sa ei saanud aru mida me tahame !
                  Peaasi et koonidises polex ko~ik ma\"ngijad yhest klubist - vaata hoolikamalt meie koondist ja sa leiad sealt 3 kaktust - nii et a\"ra muretse - sinu lemmikuid me pa\"ris va\"lja ei visanud..... Ma ei saa aru mix sa ra\"a\"gid et me pole Eesti koondise fa\"nnid? Oleme, aga meile lihtsalt ei meeldi koosseis, me arvame et seda vo~ib teha paremax, kas siis to~esti Flora ma\"ngijatest pole kedagi paremat - noh see on ju naljakas jutt :P
                  ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                    See koondis ei kõlbaks tõesti kuhugi. Gussev võib koondisse pääseda heal juhul 2 aasta pärast. Igatahes minu arust ei tohiks praegusel hetkel eesti eest mängida Kristal ja Meelis Rooba. Kyll aga võiks koondisse KUTSE saada vähemalt Lemsalu ning Pareiko, kes kaitses ju Rotori eest penalti!
                    Levadiast on koondise väärilised hetkel vaid Simson ja Arbeiter, ning TVMK-st Leetma. Teised eesti ML-ga mängijad ei kõlba kuhugi.

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                      Originally posted by PHILIPZ


                      Mis puutub keeltesse siis ytlen et te midagi ei tea sellest ja ja\"relikult mo\"lisemine on liigne...Kujutage ette oma meest Frankelit, ta ju kindlasti puhtalt lobiseb eesti keeles ? :P Ja mix peaxid ko~ik koondislased ra\"a\"kima eesti keelt kui isegi nende treener seda ei oska ! Pealegi ma usun et iga venelane, keda me koondisse kirjutasime saab aru kui talt autogrammi kysitaxe, nii et selle poolest kah karta ei maxa
                      Mees, Sa oled täiega puusse sõitnud. Zoolazorts kirjutas veelkord meeste tasemest, ma siis kirjutan veelkord sellel keele valdamise teemal.

                      Niisiis:
                      1. Frankelit ei ole minu teada keegi KUNAGI Eesti koondisesse kavatsenud kutsuda - ta oli lihtsalt Florasse laenatud mängija. Me ei räägi ju ka sellest, et Pareiko asemel võiks Jaroszewski koondises mängida :P ;
                      2. Frankel viibis Eestis vähem kui aasta ning olukorras, kus tema eesmärgiks pole olnud Eestisse jäämine, on naljakas nõuda tema käest kohaliku keele valdamist. Loomulikult oleks asi teine, kui ta otsustanuks Eestisse jääda ning tahtnuks koondises mängida. Enamik umbkeelsetest vene jalgpalluritest on siin aga oma sünnist saadik, ehk umbkeelsusega näitavad nad oma ükskõikset suhtumist Eesti riiki ja eestlastesse;
                      3. Treeneri kohta võid võrdlemiseks lugeda punkti 2, kusjuures Pijpers oskab Eestis elatud kahe aasta järel eesti keelt ilmselt rohkem kui Gruznovid ja teised kokku;
                      4. Sellise algkoosseisuga Jeeeesti koondiselt läheksid autogrammi küsima üldiselt vaid venekeelsed fännid.
                      Seega - kui Sulle pole antud mõtlemisvõimet, võiksid ise oma lõuad kinni pidada.

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                        1. Raimo, keegi sind ei kutse!
                        2. Lindpere koondisse? Xe-xe-xe...Väga naljakas!
                        3. Kui niisugune meeskond mängiks, ei olnud ta 62. kohal, vaid 40.-45. kohal!

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                          Originally posted by LootusFan

                          2. Lindpere koondisse? Xe-xe-xe...Väga naljakas!
                          Kui sa näiteks juhtusid vaatama Eesti - Islandi mängu, siis esimesel poolajal oli Lindpere oma äärel väga aktiivne ja talle pole midagi ette heita. Mees on ennast tõestanud ja keegi ei naera.
                          3. Kui niisugune meeskond mängiks, ei olnud ta 62. kohal, vaid 40.-45. kohal!
                          See on ju puhas lahmimine.. pealegi on ka praegune koondis võimeline sinna jõudma. See ei ole aga eesmärk omaette, tähtis on saavutada stabiilsus (mis see aasta ka saavutati) ja võita järgmisel aastal olulised EM kvalifikatsioonimängud.
                          Jalgpallihaigla patsient #172
                          Diagnoos: raskekujuline futboliit

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                            Raimo !
                            Oled loll nagu saabas kui sa arvad et ma mo~tlen et Frankel on eesti koondises, see oli lihtsalt na\"ide....
                            Tule ja proovi ise elada Narvas ja saada keel selgex - see on VO~IMATU, et keelt o~ppida on vaja eestlastega suhelda, ja ja\"relikult elada Tallinnas vo~i mujal Eestis... Kui neid keda nimetasin koondisse kutsutax, siis ma olen kindel et nad saaxid keele selgex, suheldes teiste meeskonna liikmetega.....
                            ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                              Originally posted by PHILIPZ


                              Tule ja proovi ise elada Narvas ja saada keel selgex - see on VO~IMATU, et keelt o~ppida on vaja eestlastega suhelda, ja ja\"relikult elada Tallinnas vo~i mujal Eestis... Kui neid keda nimetasin koondisse kutsutax, siis ma olen kindel et nad saaxid keele selgex, suheldes teiste meeskonna liikmetega.....
                              koondisel on aastas keskmiselt u. 12 mängu. lisaks paar treeninglaagrit...vaevalt et selle ajaga nüüd piisavalt suhelda jõuab. parem võimalus oleks klubis õppida, kuid ega mõne aasta jooksul veel see olukord ei muutu, et enamus klubisid venekeelsed on...kunagi hiljem kindlasti. ja paraku on ka nii, et eestlased ei pea umbkeelsetest ja võõrperekonnanimedega kodanikest just eriti lugu...koondises eeldatakse näha eestipäraseid nimesid. kahjuks ei tea kommenteerida nende mittefloralaste taset, muidugi peaks koondises ikka erinevatest kohtadest (eelkõige välisklubidest) mängijaid olema. praegu on floral ja koondisel sama treener, meestel kokkumäng omavahel parem, kui teiste klubide esindajatega...

                              see on vist kõik
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'AFC - Antiflora coalition\'

                                Ometi üks teema siin Eesti jalgpalli alajaotuses, mida lugedes targemaks saab. Nagu ma aru saan, muutub Meistriliiga nüüd mõnevõrra, on ju seal uute klubidena Valga ja Kuressaare. Kohtla-Järve jalgpall on muidugi kõrgemas liigas nii kaua esindatud olnud, et nende langemisest pisut kahju. Samas Lõuna-Eesti ja Saaremaa klubide juurdetulek teeb liigast kogu Eestit hõlmava.
                                Ok, eelnev off-topic muidugi. Kirde-Eesti meeste poolt välja pakutud koondis on ju päris huvitav - paar \"uut\" meest nende valikust tasuksid võib-olla katsetamist. Samas tunnistan, et ma pole Eesti liiga alal mingi asjatundja ega tea, kellel kodakondsus, kellel mitte. Eesti koondise radikaalsem muutmine on hetkel muidugi naeruväärne idee - meil läheb ju nii hästi.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X