320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Tammeka meistriliigasse!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistrilii

    Ma tahaks siinkohal eriti kiita Ivo Hunti, kes neid pressiteateid väga operatiivselt teeb. Näiteks eilse mängu kohta saadeti täies pikkuses pressiteade (see, mida Kebab viitas!) välja juba kell 17:57.

    Suurepärane töö! Teised klubid võiksid malli võtta.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

      Väga asjalik ülevaade. Muide värske Eesti Meistri kodukal pole veel praegugi võidetud tiitlist poolt sõnakest kirjutatud.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

        Algselt postitas ROOTSI KUNN


        Väga asjalik ülevaade. Muide värske Eesti Meistri kodukal pole veel praegugi võidetud tiitlist poolt sõnakest kirjutatud.
        mis sa nendest venelastest ikka ootad?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

          Mis seal publiku hulgas toimus?Pohlak märkis spordifookuses ära et vaevu hoiti ära kaklus Tammeka ja Merkuuri fännide vahel ?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

            Algselt postitas ROOTSI KUNN


            Väga asjalik ülevaade. Muide värske Eesti Meistri kodukal pole veel praegugi võidetud tiitlist poolt sõnakest kirjutatud.
            Nad ei ole ilmselt veel toibunud sellest sündmusest

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

              Algselt postitas Amadeus


              Algselt postitas ROOTSI KUNN


              Väga asjalik ülevaade. Muide värske Eesti Meistri kodukal pole veel praegugi võidetud tiitlist poolt sõnakest kirjutatud.
              Nad ei ole ilmselt veel toibunud sellest sündmusest

              Enne tuleb peale pikka tõstesporti deliirium üle elada, küll nad siis vast sule ka pihku võtavad...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                Martinilt ka päris lõbus kirjatükk , igatahes parem, kui eelmine ärapaneja tüüpi katsetus.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                  Ma korrutaks viimane Tammeka- Merkuuri mängul ei olnud nii konfliktne õhustik, kui varasematel aegadel see on liiga ülespuhutud. Mul ei olnud kellegagi sõnelust mis tavaliselt on natukene Tammeka omadega olnud. Ma ei tea kust seda võetakse. Mingid joodikud omavahel klaarisid arveid, kuid ise seda ei näinud.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                    Tammeka fännibuss läheb kyll viimasele mängule.Täpsem info 53874764 Kalle Pähn.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                      Kas on kindel ,et mäng toimub Sõle staadionil? No tänase ilmaga võiks vabalt murul mängida aga mis pühapäev toob ,seda ei tea.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                        Algselt postitas ROOTSI KUNN


                        Kas on kindel ,et mäng toimub Sõle staadionil? No tänase ilmaga võiks vabalt murul mängida aga mis pühapäev toob ,seda ei tea.
                        Praeguste ilmakaartide järgi on pühapäeval selge ja suht soe ilm.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                          Et ah? Ma päris täpselt ei saa ikka aru, miks siin nii paljud õnnest hüppavad, et nad suutsid natuke häält teha? Olgem ausad, ajal kui Pärnu Levadia meistrikas oli, oli isegi seal rohkem müra. Ja see müra oli organiseeritum, mitmed spetsiifilised hüüded/laulud tavapäraste fraaside hüüdmise asemel. Tore oli. Aga võib-olla on tegemist pisikese nostalgiailminguga..

                          Seega arvan, et Tammeka toetajatel on mõtlemisainest tulevikuks küllaga... eriti veel seetõttu, et vähemalt minu arvates võiks publik suurema osa ajast keskenduda oma meeskonna toetamisele, mitte vastaste (nii mängijate kui ka fännide, nagu Kuressaare mäng näitas) mõnitamisele. Praegu on see protsent ikka vägagi paigast ära Tammeka mängudel. Pisut eemaletõukav on see, ei saa salata.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                            Tartus käib küll palju rahvast,kuid oma meeskonna võidule nad küll kaasa ei aita

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                              Algselt postitas skint


                              Et ah? Ma päris täpselt ei saa ikka aru, miks siin nii paljud õnnest hüppavad, et nad suutsid natuke häält teha? Olgem ausad, ajal kui Pärnu Levadia meistrikas oli, oli isegi seal rohkem müra. Ja see müra oli organiseeritum, mitmed spetsiifilised hüüded/laulud tavapäraste fraaside hüüdmise asemel. Tore oli. Aga võib-olla on tegemist pisikese nostalgiailminguga..

                              Seega arvan, et Tammeka toetajatel on mõtlemisainest tulevikuks küllaga... eriti veel seetõttu, et vähemalt minu arvates võiks publik suurema osa ajast keskenduda oma meeskonna toetamisele, mitte vastaste (nii mängijate kui ka fännide, nagu Kuressaare mäng näitas) mõnitamisele. Praegu on see protsent ikka vägagi paigast ära Tammeka mängudel. Pisut eemaletõukav on see, ei saa salata.
                              Ega see nii väga lihtne ei olegi ,tribüünitäis rahvast üheskoos midagi hüüdma või laulma panna. Pärnus olid selgelt väljakujunenud liidrid ja tuumik ,kes asja vedasid.Nad mõtlesid kõik laulud ja hüüded ise välja ja need olid väga õnnestunud,läksid hästi peale.:P
                              Tartus on see häda et ei ole suudetud midagi konkreetselt Tammekale välja mõelda.Ja sellepärast keskendutakse hoopis muule tegevusele ehk siis vastasmeeskonna fännide segamisele. Kui Tartus tekiks asjalikud juhtoinad ja omad laulud siis oleks see probleem paugupealt murtud..
                              Flora fännidel on ammu kõik olemas ,sest meie laulud ja hõisked on lausa Eesti koondise fännirepertuaariks kujunenud.Ma ei hakka muudest plagiaatorites rääkimagi Meie laulud mõeldi välja juba 1990 .a. põhiliselt Ott Pruuni poolt ,kes on minu teada tänasenigi Flora toetaja.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                                Algselt postitas ROOTSI KUNN

                                Ega see nii väga lihtne ei olegi ,tribüünitäis rahvast üheskoos midagi hüüdma või laulma panna. Pärnus olid selgelt väljakujunenud liidrid ja tuumik ,kes asja vedasid.Nad mõtlesid kõik laulud ja hüüded ise välja ja need olid väga õnnestunud,läksid hästi peale.:P
                                Tartus on see häda et ei ole suudetud midagi konkreetselt Tammekale välja mõelda.Ja sellepärast keskendutakse hoopis muule tegevusele ehk siis vastasmeeskonna fännide segamisele. Kui Tartus tekiks asjalikud juhtoinad ja omad laulud siis oleks see probleem paugupealt murtud..
                                Flora fännidel on ammu kõik olemas ,sest meie laulud ja hõisked on lausa Eesti koondise fännirepertuaariks kujunenud.Ma ei hakka muudest plagiaatorites rääkimagi Meie laulud mõeldi välja juba 1990 .a. põhiliselt Ott Pruuni poolt ,kes on minu teada tänasenigi Flora toetaja.
                                100 % nõus sinuga.
                                Mingi laulukonkurss ju toimus ka hooaja algul aga tulemusi vist ei olnud. Äkki hr Ott Pruun mõtleb ka Tammekale mõne laulu välja, kui ta selline andekas vend on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X