320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Tammeka meistriliigasse!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

    ei nii see ei käi. Tartlased peavad seda ikka ise tegema ja see peab kuidagi iseenesest tulema. Kasutage maailmas tuntud jalgpallimeloodiaid ja mõelge mingid Tammekale sobivad laused juurde ja ongi olemas. 2 -3 põhilist meloodiat ja esialgu aitab
    FCF Forever

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

      Mis kuradi pärast ma üldse lõugama ja kisendama pean? Kui ma rahulikult mängu vaatan, olen ma siis olematu või? Tammeka mängijad polegi varem oluliselt kiitnud publikut, seekord seda tehti ja see on tore, sest kevadisest häälekamast Merkuur - Tammeka mängust on tükk aega möödas. Vahepeal on publikut olnud aga oleme vaiksed olnud. Kas ma pean kogu aeg üürgama siis või? Mind ajab närvi, et fännikultuur on kõrge siis, kui publik üürgab täiest kõrist. Ja karjuda võib ju siinsete arvates ikka ainult omadele kaasa, mitte sõimata vastaseid.

      Inglismaal laulavad paljud meeskonna laulu ja plaksutavad ja vehivad niisama, aga neil on ka 9 aastased kutid, kes mängijaid togimas käivad platsil. kas see on siis arenenud fännikultuur? Käia välismängudel kaasa elamas ja vastaseid peksmas näiteks? Tooge mõni näide riigist, kus on arenenud fännikultuur, kus vastaseid ei sõimata, peksta või mingil muul moel frustreerita. Kumb on siis lõppudelõpuks parem, kas platsilejooksvad segased ja müntidega loopijad või need, kes rahulikult mängu vaatavad?

      Emotsionaalne tuli, aga mis sa teed, kui mingist fännikultuurist iga teine postitus pasundab.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

        Täitsa nõus Bobiku arvamusega.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

          Algselt postitas Bobik


          Mis kuradi pärast ma üldse lõugama ja kisendama pean? Kui ma rahulikult mängu vaatan, olen ma siis olematu või? Tammeka mängijad polegi varem oluliselt kiitnud publikut, seekord seda tehti ja see on tore, sest kevadisest häälekamast Merkuur - Tammeka mängust on tükk aega möödas. Vahepeal on publikut olnud aga oleme vaiksed olnud. Kas ma pean kogu aeg üürgama siis või? Mind ajab närvi, et fännikultuur on kõrge siis, kui publik üürgab täiest kõrist. Ja karjuda võib ju siinsete arvates ikka ainult omadele kaasa, mitte sõimata vastaseid.

          Inglismaal laulavad paljud meeskonna laulu ja plaksutavad ja vehivad niisama, aga neil on ka 9 aastased kutid, kes mängijaid togimas käivad platsil. kas see on siis arenenud fännikultuur? Käia välismängudel kaasa elamas ja vastaseid peksmas näiteks? Tooge mõni näide riigist, kus on arenenud fännikultuur, kus vastaseid ei sõimata, peksta või mingil muul moel frustreerita. Kumb on siis lõppudelõpuks parem, kas platsilejooksvad segased ja müntidega loopijad või need, kes rahulikult mängu vaatavad?

          Emotsionaalne tuli, aga mis sa teed, kui mingist fännikultuurist iga teine postitus pasundab.
          ma ei tahaks eriti nõustuda väitega ,et \"Tammeka mängijad polegi varem oluliselt kiitnud publikut\"- mängukavas/kodulehel/tartu postimehes on siiski tihtipeale jagunud ka häid sõnu publiku aadressil, enamasti küll on kiidetud pigem publiku kvantiteeti kui kvaliteeti, ja seda põhjusega,,, neil vähestel kordadel, kui tribüün on häälekamalt kaasa elanud, on meid alati ka tunnustatud ja tänatud (Tammeka-Levadia II 3:2, Tammeka-Kure 2:2),,,,

          teiseks, ma ise ei ole ka \"üürgaja\",,aga püüan alati kasvõi plaksutades või muud moodi kaasa elada (paljud ei tee sedagi, räägivad niisama omavahel suvalist juttu), (\"üürgamine\" on grupiviisiline tegevus (kui sa muidugi Bombermani-tüüpi fänn ei ole), aga mul ei ole midagi \"üürgajate\" ega \"üürgamise\" vastu,,,, jah, võib-olla \"kogu aeg\" ei peagi \"üürgama\",, aga kogu aeg ei peaks ka vaikima,,,me ei peaks minema platsi äärde ainult midagi (elamust vms) saama, vaid ka midagi andma,,,,,,,,,, tahad sa seda või mitte, Bobik, aga laulmine/üürgamine/lõugamine on fännikultuuri lahutamatu osa, samamoodi nagu ka
          sinu või minu või enamuse eestlaste sugused \"distsiplineeritud\" pealtvaatajad,,, kuid ikkagi. jalgpall ei ole male,,, platsil ja tribüünidel toimuv on omavahel teatud mõttes 90+x minutilises dialoogis,, mängijad ja pealtvaatajad on sümbiootilises seoses, kus üks saab teiselt positiivset/negatiivset energiat,, (selles osas ma olen sinuga nõus, et vastaste mõnitamine käib samuti mängu juurde,,, parem see kui mitte midagi,)

          tegelikult peaks siinkohal ütlema stopp ja \"less tears, more action\" vms,,, st oleks vaja mingit tuumikut mõnda organisaatorit, mõnda hüüdlaulu, mingit trummi, mingit trompetit, ,, (või paarikümne aasta pikkust vutitraditsiooni?), küll siis tuleb ka ülejäänud publikusse mingi elu sisse tuleb,, st probleem on sotsiaalpsühholoogiline,,,,

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

            Moya, ma pean selgitama pisut: tihtipeale olen ma ainus, kes mingi olukorra peale plaksutab. Isegi need, kes karjuvad vahel Tammeka, Tammeka, Tarmeko, Tammeka jne...ei plaksuta
            Just, ma ei käi röökimas ega isegi ei mõnita kõva häälega kedagi, aga plaksplaks teen ikka, ka vastastele, kui midagi ilusa sünnib platsil.

            Aga enamik siinseid kodanikke kujutab vist ette, et õige fänn on see, kel on nägu värvi täis, 3 trummi, 4 pasunat ja meeletud lauluread meeles. On igasuguseid fänne, aga ma arvan, et see ei ole kellelegi kohustuslik, et alles siis saab ta tunda end fännina. Pealegi, kui räägitakse mingist fännikultuurist, siis seal, kus enamasti on laulud, trummid olemas, on ka palju ebameeldivat...ühesõnaga: võiks teha eraldi teema, milline peaks välja nägema jalgpallifänn, kuna siinsed inimesed ei kipu tunnistama inimesi fännidena, kui nad ei lõuga platsi ääres. See tegi pisut hinge täis. Meeldiv oli lugeda, et keegi mõistis

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

              Kisub putsi asi.
              1-0 kodumeeskond juhib...
              Algselt postitas tank
              Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                Loodame et teine poolaeg läheb paremini.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                  Tammeka võitis.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                    Niisiis Tammeka tõusis hooaja lõpuks lausa seitsmendaks.
                    Napilt ei täitunud minu soov e punktise varuga pääses Valga ülemineku mängudelt.
                    Algselt postitas tank
                    Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                      Tammeka väljalangemisest oleks kahju küll olnud. Hea, et nii läks...
                      Eks Kure võitleb siis viimase mänguni, pole kedagi süüdistada.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                        tegelt on hea et tammeka jäi liigasse püsima sest tartus on he ja tore publik ja seega on see jalgpallile hea

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                          Miks gomes lahkus?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                            Kuhu Gomes lahkus? back to Brazilia?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                              Algselt postitas Tomek


                              Kuhu Gomes lahkus? back to Brazilia?
                              Artikkel Tammeka kodulehelt, eks leping oli ka aint aasta lõpuni.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                                Võib öelda, et Tammeka jäi meistriliigasse just tänu temale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X