320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Tammeka meistriliigasse!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

    kui vaadata maagi ja tammeka logode sarnasust, hakkab hirm. plagiaat! võib ainult loota, et see on juhus.
    LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

      kas siin foorumis pole muud teha kui üksteisele ära panna?
      tammeka - flora mängu ma kahjuks ei saanud vaatama minna,kuid muidu on tammeka mängudel suht vaikus .raffas on küll,aga keegi ei julge piuksugi teha,omadele kaasa elamist on vähe,rohkem on kuulda vastaste mõttetut mõnitamist.
      mulle jätsid eelmisel aastal sügava mulje paar kure fänni,kes pidevalt kure välismängudel kaasas käisid ja tavaliselt kahe-kolmekesi laulsid ja kaasa elasid.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

        Algselt postitas Matis


        Kunn ärgu oma laulmisega üle pingutagu. Tammeka skandeerimist oli kuulda küll tunduvalt rohkem, kui Flora oma (kuigi pisut ebarütmiliselt ) Aga see selleks.
        Aga Lindperele oleks pidanud sihiliku käe eest esimese poolaja lõpus küll kollase andma. Nii tahtliku kätt ma ei mäletagi
        v o istus kunn enamuse aja autos ja sellepärast ei kuulnud tammeka pooldajate hüüdeid.
        fännamisega meenub üks rida: kui fännad, siis täiega ja selle üle ei vaielda!!!
        pommitaja

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

          Algselt postitas oku


          Kunn ära vaevu vastama, pole mõtet.
          just...
          Algselt postitas tank
          Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

            Algselt postitas Martin


            Algselt postitas ROOTSI KUNN
            Kümnekesi laulsime need 400 viltulõuga lahedalt üle.
            17 tegi eelmisel aastal oma trummiga ka rohkem ära, üksi.
            Mitte, et mul Flora fännide vastu midagi oleks, aga see lause tegi päeva ilusaks kohe

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

              Krt kumb on siin tähtsam...kas see kui palju keegi jõuab karjuda või see, et jalgpall on ühes linna populaarne ja tribüün on täis??????
              Asi polegi migis laulus ega karjumises....500 tartu inimese ohkamine korraga on juba piisav müra, mis siin üldse rääkida!
              MU FCUK

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                Pühapäeval hakkame Tamme puud raiuma ja see kord koos juurtega. See et Tammel selline publik on see pole mingi uudis enam. Kunagi kui Merkuuri fännid aastal 2002 käisid olime siis 7-8 kesi. Siis oli Tammekal orgunnitud kohalikud joodikud. Esimene poolaeg karjusid Tammeka Tammeka ja kuna meie Ropkalased karjusime üle siis, järgmine poolaeg oli mingid trummi ja vana pasun neile hangitud,(keegi tammeka tegelane tõi seda), sellest ka ei piisanud kuna nad olid kustunud alkot. järgmine aasta 2003 meelitati leegionär fänne Tallinnast.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                  Miks sa räägid seda bomber...ma ju tean sind ja sinu hüüdmisi..pole vaja keksida..ole hea!!
                  MU FCUK

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                    tõesti, ei meeldi mulle mitte kellegile halvasti öelda...
                    aga bomb, sa võiksid tõesti end põlema panna, see oleks tartu jalgpalli suurim areng 2aastajooksul ette ära

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                      Tänan komplimentide eest aga minu tegevus on rutiinne käik enne Tammeka -Maagi mängu. Vaadates teie kahe viimase jorsi postituste arvu näen, et olete avastanud soccerneti.ee aga see selleks. On nati tore nati Tammeka jorsse närvi ajada.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                        Lasteaed! Võiks juba see nän-nää ära lõpetada. Kõige tähtsam fakt on mängu juures see, et Floraga oli vaatamas ametlikult 440 pealtvaatajat+ väravatagusi kusagil 50 inimest. Ning ilmselt suureneb.
                        Flora on tubli, kui tifosid kaasa tuleb, kuid küsimus, miks on Tallinnas Eesti mastaabis mahukad staadionid Kadriorg ja Lilleküla alati hirmtühjad Eestikatel. Max. 2500 on Tallinna kohta hirmvähe. Ja tavaliselt võib vaatajaid lugeda sadades.
                        Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                          Algselt postitas Matis
                          Ja tavaliselt võib vaatajaid lugeda sadades.

                          hkkmmmhh! \"kümnetes\" oleks täpsem.
                          Algselt postitas tank
                          Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                            Algselt postitas bomb


                            Tänan komplimentide eest aga minu tegevus on rutiinne käik enne Tammeka -Maagi mängu. Vaadates teie kahe viimase jorsi postituste arvu näen, et olete avastanud soccerneti.ee aga see selleks. On nati tore nati Tammeka jorsse närvi ajada.
                            see närviajamine võib sulel halvasti lõppeda kui see sul lõpuks ka välja peaks tulema

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                              Minu jaoks on Tammeka-Maag vastasseis kuidagi veider. Tahaks nagu, et Tammeka saaks üle pika aja ka võidu, sest mänginud on nad ju päris sisukalt, kuid samas vajaks võitu ka Maag, et nad jätkaks esinelikus.

                              Viik oleks vist kõige ropum.

                              Vot siis. Saba kinni, nokk lahti.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                                Algselt postitas Martin


                                Minu jaoks on Tammeka-Maag vastasseis kuidagi veider. Tahaks nagu, et Tammeka saaks üle pika aja ka võidu, sest mänginud on nad ju päris sisukalt, kuid samas vajaks võitu ka Maag, et nad jätkaks esinelikus.

                                Viik oleks vist kõige ropum.

                                Vot siis. Saba kinni, nokk lahti.
                                Reetur
                                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                                I don’t care what you think of me!
                                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                                Kommentaar

                                Working...
                                X