320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas alehis Vaata postitust
    Täitsa vale pennal jep. Ründaja nägi, et pall läinud ja jooksis gk-le meelega pihta, kuigi oleks pidanud väikse hüppe tegema aumehe kombel ja üritama siis pallini jõuda ja näsa võrku lüüa
    Vaata mängu kordusest reaalkiirusega, kas tal tõesti on aega seal mõelda, et hüppaks ise? Aegluubis tunduvad ka kõige hullemad vead nagu mitte midagi

    Kommentaar


      "Aga ma juu mängisin palli" ei ole juba ammu enam mingi vabandus juu
      See ongi üks tänapäeva jalgpalli suuremaid lollusi. Varem oli selge sott - jõudsid enne pallini, viga polnud. Sest pole ju võimalik näiteks spaaget tehes ja palli auti lüües veel sekundi murdosa jooksul veel jalga tagasi tõmmata.

      Kommentaar


        Tänasel II liiga mängul järjekordne Eesti-Soome kohtunike projekt jätkumas?

        Tallinna FC Ararat TTÜ - Türi Ganvix JK
        Väljakukohtunik: Joona Kontinen
        Abikohtunikud: Janis Magdalenoks, Elias Juvonen

        Pole nagu meedias sellest väga kuulda olnd.

        Kommentaar


          Sellest Infonet-Levadia pendlast, pennal-pendlaks, ma ütleks, et vale otsus, kuid mis ajast võib pendlalöögi hetkeks poole meeskonnaga kasti siseneda? Sellest korduslööki ei peaks olema?
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Sellest Infonet-Levadia pendlast, pennal-pendlaks, ma ütleks, et vale otsus, kuid mis ajast võib pendlalöögi hetkeks poole meeskonnaga kasti siseneda? Sellest korduslööki ei peaks olema?
            No näita mulle reaalselt riiki või võistlust, kus sellest kinni peetakse. Kuni CL-ini välja võib seda näha.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              No näita mulle reaalselt riiki või võistlust, kus sellest kinni peetakse. Kuni CL-ini välja võib seda näha.
              Usbekid jäid korra selliselt MM-st eemale...

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                See ongi üks tänapäeva jalgpalli suuremaid lollusi. Varem oli selge sott - jõudsid enne pallini, viga polnud. Sest pole ju võimalik näiteks spaaget tehes ja palli auti lüües veel sekundi murdosa jooksul veel jalga tagasi tõmmata.
                See asi lõpetati ära kui liiga palju lahtisi jalaluumurde hakkas palliplatsil olema. Minu arvates see viga pole. Väike hall ala versus mitmed vägivaldselt lõpetatud karjäärid, mina valin igal juhul esimese.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Päris halenaljakas ämber tänaselt esiliiga mängult. Kaks kohtunikku ei suuda oma silme all üsna selges olukorras tükk aega saada aru, mis toimub! Antakse kollane ja punane... ups, valele mängijale

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sosku Vaata postitust
                    Päris halenaljakas ämber tänaselt esiliiga mängult. Kaks kohtunikku ei suuda oma silme all üsna selges olukorras tükk aega saada aru, mis toimub! Antakse kollane ja punane... ups, valele mängijale
                    Tegelikult andis ta õigele mängijale kollane+punane (teine kollane), selle hilisema nügimise eest. Aga see kes lõpuks kollase sai, see pääses puhtast punasest (vägivaldne käitumine). Nati kehvasti lahendati see olukord japp.

                    Keegi oskab öelda, millal soccernetis mängu järgi saab vaadata?

                    PS; juba saab!

                    Kommentaar


                      See jalalöök oli punast väärt ilma küsimusteta; nügimise eest Kallandile kollane lisaks olnuks ehk liiast.
                      Aga õnnetu partii kohtunikult tõesti. Esimesel poolajal jäi tartlaste poolt aset leidnud sülitamise-episood sootuks kaartideta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                        See jalalöök oli punast väärt ilma küsimusteta; nügimise eest Kallandile kollane lisaks olnuks ehk liiast.
                        Aga õnnetu partii kohtunikult tõesti. Esimesel poolajal jäi tartlaste poolt aset leidnud sülitamise-episood sootuks kaartideta.
                        Äkki viskad viite video ajale?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Äkki viskad viite video ajale?
                          1:46:45

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                            1:46:45
                            Jätsin täpsustamata, et mõtlesin sülitamist.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              Jätsin täpsustamata, et mõtlesin sülitamist.
                              Aijah, seda ma videost välja ei otsinud - see juhtus ka täpselt väljaku vastasäärel ja ebtõenäoline, et kaamerasse jäi - küll aga oli see täpselt minu nina all nagu ka kogu sellele järgnenud kanitell. Mängija ise sealjuures tunnistas sülitamist.

                              Kommentaar


                                Tänud kommenteerimast!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X