320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kel nädalavahetusel midagi teha pole, siis seekord on valik selline:

    17.05 kell 17:00 Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora, Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)

    18.05 kell 14:00 Pärnu JK - Kohtla-Järve JK Alko, Pärnu Raeküla staadion (Riia mnt 277, Pärnu)

    17.05 kell 14:00 Pärnu JK II - Lasnamäe FC Ajax, Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3)

    17.05 kell 14:00 Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora II, Vändra staadion

    18.05. 12.00 Pärnu JK Vaprus II - Pärnu Kalevi SK Pärnu Kalevi staadion

    18.05. 14.00 FC Linnugripp - Rapla FC Flora Pärnu kunstmuruväljak

    Kommentaar


      Algselt postitas gamer Vaata postitust
      18.05. 14.00 FC Linnugripp - Rapla FC Flora Pärnu kunstmuruväljak
      Tippmäng.

      Kommentaar


        Jutt jumala õige

        Kommentaar


          17.05 kell 13:00 Pärnu JK II - Lasnamäe FC Ajax, Pärnu kunstmuruväljak (Mai 3)

          kõik mängu vaatama

          Kommentaar


            18.05. 12.00 Pärnu JK Vaprus II - Pärnu Kalevi SK Pärnu Kalevi staadion
            Pigem ikka seda !

            Kommentaar


              Algselt postitas #20 Vaata postitust
              18.05. 12.00 Pärnu JK Vaprus II - Pärnu Kalevi SK Pärnu Kalevi staadion
              Pigem ikka seda !
              Isegi tulen erapooletu pealtvaatajana vist

              Kommentaar


                Oehjah, midagi tarka ei oska hetkel küll öelda. Parem tulemus muidugi, kui eelmine kord, kuid samas oleks suutnud rohkemat. .
                Vedamist oli meil täna piisavalt, posti- ja möödalöömisi Florakate poolt ikka oli. Eks see Partsioja võimalus võinuks teisiti lõppeda, kuid mina kui mittepessimistlik inimene, sain sellest kiiresti üle ja süüdi ei hakka teda mõistma.
                Ja oioioi, kui hea tunne oli, kui Lauri värava lõi. Ilus !
                Siis hakkas aga pall meie väravas käima.
                Kaitse oli täna isegi üllatavalt tubli, päris mitmed pallid suudeti ilusti karistusalast välja lüüa. Rain ja Jesper terveks ja asi juba parem
                Kurb oli see, et no umbes 3:1 kaotusseisuga üsna alla anti. Maido võimalus oli hea, kui ta vaid abiväge ootama poleks jäänud. Löögu ise ja vaadaku, mis juhtub. Läheb sisse või mitte, proovigu ikka. Ta suudaks neid väravaid lüüa küll
                Kokkuvõttes oli mäng üsna hea, algus oli väga meeldiv, kuid teine poolaeg vajus ära ja nii see skoor tuli. Suudame rohkemat ja teeme ka !

                Kommentaar


                  Algselt postitas gamer Vaata postitust
                  Isegi tulen erapooletu pealtvaatajana vist
                  taipohh erapooletuna tuled

                  ja olgu laulud ka valmis

                  Kommentaar


                    Algselt postitas VapruseKaru Vaata postitust
                    Ja oioioi, kui hea tunne oli, kui Lauri värava lõi. Ilus !
                    Tüütasime Laurit veel peale mängu ka, Aia tänaval - Lauri Senjes, igavesti Lauri Senjes
                    TKalevi värava kütame kuumaks!

                    Mäng jättis jättis tegelikult üpris positiivse mulje. Kahju on muidugi sellest Partsioja shansist 1:2 peal.
                    Täpselt samast situatsioonist lõi ta Sillamäel kaks väravat. Lõpus väravad lihtsalt kuhjusid. Jalgpallikonveieri parem füüsis mängis rolli, muud midagi.
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      Igaljuhul, kähku on vaja keskkaitsesse lisa, et Joosti sealt kuskile poolkaitsesse saaks. Kolmas pirukas sel hooajal, millest taaskord tuli värav, oeh.

                      Kommentaar


                        60 minutit mängiti tegelikult head jalgpalli. Esimene poolaeg oli üldse üllatavalt hea, rünnakul liikus pall päris hästi. Melts oli esimene poolaeg minujaoks suur üllatus. Väga ilusti tegutses ja tõmbas vastaste kaitsjaid. Teine poolaeg veidi tagasihoidlikum, ent kordaläinud mäng temapoolt. Lauri värav oli ilus, vähemalt esimesel mängul oma kodumurul suutsime väravatearve avada.

                        Flora jõud käis meist lõpus paraku siiski lihtsalt üle. Meie mehed olid lõpus ikka täitsa tühjad.

                        Olenemata seisust, jääb mulle sellest mängust positiivne mulje. Täna mindi ikka mängima, mitte nagu viimati Floraga võõrsil. Tublid poisid!

                        Kommentaar


                          Väike kokkuvõte Pärnus nähtust ja tehtust. Meid oli kohale sõitnud üllatavalt palju ,kui nii võib öelda. Kui mälu ei peta siis 15 inimest olid Flora sektoris. Jõudsime Pärnusse juba kell 13.30 ja tegime linna peal mängule natuke reklaami.Praktiliselt iga teine inimene küsis ,millal mäng toimub .Soomlasi oli palju ja kuuldes Pasi ja Juha nimesid olid nad kohe nõus mängule tulema. Enne mängu sai rannas natule pendlaid löödud ,kus mitteametlikus seerias võitis Viies Sektor Vapraid Karupoegi 5-4
                          Mängu algus oli meie jaoks lihtsalt väike üllatus.Löök oli täpne ja Vaprus läks juhtima aga oli vaid aja küsimus ,kui juba viigi lõime ja edaspidine oli lihtsalt võidu vormistamine . Tundus küll ,et Pärnu tuli see kord natuke tugevama häälestusega aga kui nad 1-2 kaotusseisus luhtasid oma suurepärase viigivõimaluse ,kadus neil ka eneseusk.
                          Mulle meeldis nende 15 nr. ja Partsioja oli enam vähem. Aga kokkuvõttes on Vaprus ikka väga lahja.Mismoodi Slava ja Post nende kaitset lüpsid no see oli halenaljakas. Flora oli üle nii füüsiliselt ,kui tehniliselt ühesõnaga igas plaanis.
                          Nii kaua ,kui Pärnu kaotab meile stabiilselt 5-6-7 väravaga ei saa ma neid tõsiselt võetavaks jalgpalliklubiks nimetada. Tulemus on kogu aeg ette teada no mida sa seal nii väga fännad.Karjud lihtsalt hääle ära ja ei muud.
                          Aga publikut oli kenasti ja väljak üsna kobedas seisukorras. Mängu korraldus muidugi täiesti olematu ,isegi üks viletsamaid mida ma viimasel ajal olen näinud-. Toitlustus puudus täielikult ,kuigi mu oma firma tegi klubile ilusad sallid siis neid müügil ma ei näinud. Mingid vennad ronisid turvameeste abiga samas tribüünil meie selja taga ilma rahata sisse. Mängu ajal lasti muusikat nagu mingil kossupedede paraadil. Staadionikarbist pole vist üldse mõtet rääkida see tondiloss jätab mulje nagu oleks vene armee just päev enne mängu lahkunud. Ainuke positiivne asi oli see ,et teadvustaja ütles kogu aeg teiste mängude seise.
                          Aga Pärnus on ju ometi meeletult potensiaali ,jalgpallihuvi on suur ,väikses linnas oleks kerge pubikut kokku saada.Lähed korra kesklinnast lippude ja trummidega läbi ja ongi juba 200 soomlast ja sama palju kohalikku turisti mängule meelitatud.
                          Aga jah! Niikaua ,kui kõik see ei muutu ,millest ma just kirjutasin + niikaua ,kui Vaprus või ,mis iganes Pärnu klubi ei leia omale sponsi ,kes klubi eelarve vähemalt 5-6 millini kasvataks( selle rahaga arvan ,et võib Eestis juba medali võtta) ei muutu midagi .Loodame ,et Pärnu jalgpalli siiski taastab oma kunagise hiilguse.
                          P.S. Peale mängu käisime Viiendas Villemis söömas ja seal nägin ka ühte ja ainukest mänguplakatid ,kus kutsuti Pärnu Vapruse ja FC Floora (just nii oligi 2 o-ga kirjutatud) mängule.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Tublid, et Laurit tüütasite Näitasin ka mina talle pöialt, näoilmest oli näha, et ta ise ka oma väravaga rahul oli. Tubli !
                            Hea, et ka teised karupojad mängule siiski positiivselt tagasi vaatavad, ise küll Tallinna mängu ei näinud, kuid eks enamjaolt kõik tunnistasid, et pärnakad Pärnus paremini mängisid. Esimest poolaega & teise algust oli tõesti meeldiv vaadata. Ilus jalgpall.
                            Täpselt. Mängu lõpus tuli mängu väsimus. Samas see näitab, et mehed jooksid endast enam-vähem kõik välja, mitte ei vaadanud, kuidas flora omad mängivad. Nägin peale mängu florakaid( kui ma just valesti ei näinud ) platsil jooksmas - väsimatud.
                            Meltsi tegevust panin ka mina tähele. Jooksis ilusti ringi, mitmel korral jõudis värava alla, poleks neid florakaid seal olnud, oleks väravaid näinud
                            Tublid, et reklaami tegite. Minagi ei oodanud rahvast nii palju, vääga hea igatahes. Ilus suveilm ja reklaam - pole probleemi suure publikuarvu korrusaamisega.
                            See pole vast kellelegi üllatuseks, et meil kaitsega probleeme on. Kaks põhimeest kaitsest puudusid ja nii olid teised sunnitud vale koha peal olema.
                            Sellega, et etteteatava tulemusega mängu ajal karjuda on mõttetu, ma ei nõustu. Ma usun, et poleks me karjunud, oleks tulemus veel hullem olnud. Tuletan siiski eelmist hooaega meelde, kus seisuks jäi 2:1. Nagu ennist ütlesin, suudame me rohkem ja teeme ka !
                            Vapruse sallid olid küll müügil. Igal kodumängul on olnud, piletimüüja kõrval. Teise poolaja alguses viidi nad küll minema, kuigi siis vist enam rahvast juurde ei tulnudki. Samas ega ma ei vaadanud ka, kes millal tuli või läks.
                            Ja sellestki, et staadion heas olukorras pole, on palju kirjutatud. Kuid kuidas sa teed asja korda, kui linnal raha pole ? Tahaks ka mina, et asi parem oleks, kuid selle üle vinguma ma ei hakka, minu vingumine asjale küll kaasa ei aita . .
                            Sportlandis oli täpselt sama viga, juhtus nii noh

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Väike kokkuvõte Pärnus nähtust ja tehtust. Meid oli kohale sõitnud üllatavalt palju ,kui nii võib öelda. Kui mälu ei peta siis 15 inimest olid Flora sektoris. Jõudsime Pärnusse juba kell 13.30 ja tegime linna peal mängule natuke reklaami.Praktiliselt iga teine inimene küsis ,millal mäng toimub .Soomlasi oli palju ja kuuldes Pasi ja Juha nimesid olid nad kohe nõus mängule tulema. Enne mängu sai rannas natule pendlaid löödud ,kus mitteametlikus seerias võitis Viies Sektor Vapraid Karupoegi 5-4
                              Mängu algus oli meie jaoks lihtsalt väike üllatus.Löök oli täpne ja Vaprus läks juhtima aga oli vaid aja küsimus ,kui juba viigi lõime ja edaspidine oli lihtsalt võidu vormistamine . Tundus küll ,et Pärnu tuli see kord natuke tugevama häälestusega aga kui nad 1-2 kaotusseisus luhtasid oma suurepärase viigivõimaluse ,kadus neil ka eneseusk.
                              Mulle meeldis nende 15 nr. ja Partsioja oli enam vähem. Aga kokkuvõttes on Vaprus ikka väga lahja.Mismoodi Slava ja Post nende kaitset lüpsid no see oli halenaljakas. Flora oli üle nii füüsiliselt ,kui tehniliselt ühesõnaga igas plaanis.
                              Nii kaua ,kui Pärnu kaotab meile stabiilselt 5-6-7 väravaga ei saa ma neid tõsiselt võetavaks jalgpalliklubiks nimetada. Tulemus on kogu aeg ette teada no mida sa seal nii väga fännad.Karjud lihtsalt hääle ära ja ei muud.
                              Aga publikut oli kenasti ja väljak üsna kobedas seisukorras. Mängu korraldus muidugi täiesti olematu ,isegi üks viletsamaid mida ma viimasel ajal olen näinud-. Toitlustus puudus täielikult ,kuigi mu oma firma tegi klubile ilusad sallid siis neid müügil ma ei näinud. Mingid vennad ronisid turvameeste abiga samas tribüünil meie selja taga ilma rahata sisse. Mängu ajal lasti muusikat nagu mingil kossupedede paraadil. Staadionikarbist pole vist üldse mõtet rääkida see tondiloss jätab mulje nagu oleks vene armee just päev enne mängu lahkunud. Ainuke positiivne asi oli see ,et teadvustaja ütles kogu aeg teiste mängude seise.
                              Aga Pärnus on ju ometi meeletult potensiaali ,jalgpallihuvi on suur ,väikses linnas oleks kerge pubikut kokku saada.Lähed korra kesklinnast lippude ja trummidega läbi ja ongi juba 200 soomlast ja sama palju kohalikku turisti mängule meelitatud.
                              Aga jah! Niikaua ,kui kõik see ei muutu ,millest ma just kirjutasin + niikaua ,kui Vaprus või ,mis iganes Pärnu klubi ei leia omale sponsi ,kes klubi eelarve vähemalt 5-6 millini kasvataks( selle rahaga arvan ,et võib Eestis juba medali võtta) ei muutu midagi .Loodame ,et Pärnu jalgpalli siiski taastab oma kunagise hiilguse.
                              P.S. Peale mängu käisime Viiendas Villemis söömas ja seal nägin ka ühte ja ainukest mänguplakatid ,kus kutsuti Pärnu Vapruse ja FC Floora (just nii oligi 2 o-ga kirjutatud) mängule.
                              Nr.15. Melts peaks olema?
                              Noh, tegelt on sellest tulemusest olema näha amatööride ja profide vahe. Ühed treenivad kaks korda päevas(flora), teised vaevu saavad ühe trenni päevas tehtud. Samas näitab Vaprus oma leegionäride "seiklustega", et klubil on väga puudulik juhtimine. Ja kes sooviks suurte summadega neid toetada siis? Leiduks Pärnus selline organisaator (mingi Pohlaku sugune vend ehk), küll siis raha ka saadakse. KK Pärnu on hea näide. Käbin on suutnud korvpallile suhteliselt palju raha saada (Parve palk ei ole ju ometi väike) arvestades klubi tulemusi ning korvpalli klubide eelarveid. Igatahes järgmine mäng on Vaprusel omasugusega ning loodetavasti toodakse võit Pärnu

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                                Nii kaua ,kui Pärnu kaotab meile stabiilselt 5-6-7 väravaga ei saa ma neid tõsiselt võetavaks jalgpalliklubiks nimetada. Tulemus on kogu aeg ette teada no mida sa seal nii väga fännad.Karjud lihtsalt hääle ära ja ei muud.
                                Suht mugav on vist olla Flora fänn. Ja ManU, Chelsea, Barca, Reali, Milani...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X