320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karliito Vaata postitust
    mmm, Danel kust sul sellised andmed pärinevad :S ?
    justkui öeldi et 18. mai alles saab sinna peale
    EJL pakub juba teist nädalat mänge Kalevi murule. Tundub aga, et J.Saar on sellele veel vastu? Küllap on see mõistlik ka.
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      Algselt postitas brandisco Vaata postitust
      no pärnakad laupäeval teeme, siis puurijalkat?kui just midagi paremat välja ei mõtle
      Nagu ma olen aru saanud, siis Vaprus mängib ikka Arenal, mis puurist sa siin räägid?
      Rise and rise again until lambs become lions!

      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

      Kommentaar


        Kurat...Senjesi 2-0 oli ikka maasikas tordi peal...Sarapit kuulsin aga omadele ütlemas"kuradi mehed,te situte tuppa,kus te ise elate..."
        muuseas austatud Vapruse fännklaab-aeg oleks väljakule maskott tuua,päris korralik karukostüüm on olemas...

        Kommentaar


          Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
          Nagu ma olen aru saanud, siis Vaprus mängib ikka Arenal, mis puurist sa siin räägid?
          Flora fännide teemast käis läbi jutt, et enne mängu fännide vahel puurijalkat võiks teha.Gamer vist käis selle idee välja
          FC Flora

          Kommentaar


            Algselt postitas karliito Vaata postitust
            mmm, Danel kust sul sellised andmed pärinevad :S ?
            justkui öeldi et 18. mai alles saab sinna peale
            Oli jalkaliidu poolt saadetud nädalamängude kirjas nii, aga Jüri otsustab ja kui ei saa, siis veel ei saa

            Kommentaar


              Vapruse vutimehed põrmustasid koduväljakul Tallinna Kalevi, Ukraina-duot on loota mänguks Sillamäega
              Rise and rise again until lambs become lions!

              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

              Kommentaar


                Super, super. Ukrainlased annavad meie meistriliigale värvi juurde. Ootan, millega nad hakkama saavad.
                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                I don’t care what you think of me!
                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                  Super, super. Ukrainlased annavad meie meistriliigale värvi juurde. Ootan, millega nad hakkama saavad.
                  No Ukraina noorest keskv2ljav6lurist ootaks palju. Kui nyyd Baranov kah oma paremal 22rel asjalik on ja Partsioja vormi kogub v6i Galkini vasakusse poolikusse lykkab, siis on poolkaitse t2itsa asjalik ja ohtlik.

                  T2pit2hed s6i 2ra Sun-i masin.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gamer Vaata postitust
                    No Ukraina noorest keskv2ljav6lurist ootaks palju. Kui nyyd Baranov kah oma paremal 22rel asjalik on ja Partsioja vormi kogub v6i Galkini vasakusse poolikusse lykkab, siis on poolkaitse t2itsa asjalik ja ohtlik.
                    huvitav mis seisus on Lepik? Viljandi vastu oli pingil, Kaleviga mitte.
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      Vabandust et ma kursis pole, aga kuidas uue peatreeneriga siis jääb?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                        Vabandust et ma kursis pole, aga kuidas uue peatreeneriga siis jääb?
                        On sulle keegi uuest peatreenerist hiljuti rääkinud, räägiti ikka väliskondultandi kohast Utkinile, kuigi ainult sellel positsioonil ei näe tema toomisel vast mõtet, kuna nii paljude treenerite/konsultantide jaoks jääb klubi vast väikeseks.
                        Ise pooldan ükskõik mis Eesti klubile ikka eestlasest treenerit.

                        Kommentaar


                          Mina tõstaksin kindlasti esile I.Velikopolje, kelle teeneid viimastes mängudes ei tasu unustada. Üldse on ta see aasta väga hea tundunud. Loodame, et Flora langeb selle looma ees, kes elab Vändra metsas Pärnumaal...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                            Mina tõstaksin kindlasti esile I.Velikopolje, kelle teeneid viimastes mängudes ei tasu unustada. Üldse on ta see aasta väga hea tundunud. Loodame, et Flora langeb selle looma ees, kes elab Vändra metsas Pärnumaal...
                            Loodame, loodame. Ma ainult kainestuseks tooks selle paraleeli, et ka eelmine aasta oli Floraga esimene murumäng, mille tulemust parem ärme meenutame.

                            Samas oleneb see kõik sellest, nagu ka Kalev ütles, et kaotusseisus tuleb lõpuni võidelda (selle puuduse nahka läksid ka Levadia ja Transi mäng sellel hooajal, millest esimene oli kuni väravateni päris võrdne).

                            Ja Korn, Könninge ja Tiit on taas U-18 nimekirjas täitsa omal kohal olemas.

                            Kommentaar


                              18-Taavi Midenbritt (16. 8-Ander Paabut)

                              Midagi tõsist?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -Silver- Vaata postitust
                                18-Taavi Midenbritt (16. 8-Ander Paabut)

                                Midagi tõsist?
                                Üks hetk oli platsilt kadunus lihtsalt ja Ander tuli sisse. Loodame et hullu pole, oli alles pikalt audis alles.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X