320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    kuigi mu oma firma tegi klubile ilusad sallid siis neid müügil ma ei näinud.
    Need isegi olid müügil, aga nagu tavaliselt eksponeerimine oli olematu.

    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Aga jah! Niikaua ,kui kõik see ei muutu ,millest ma just kirjutasin + niikaua ,kui Vaprus või ,mis iganes Pärnu klubi ei leia omale sponsi ,kes klubi eelarve vähemalt 5-6 millini kasvataks( selle rahaga arvan ,et võib Eestis juba medali võtta) ei muutu midagi.
    Siin oleks õige koht linnal toetada. Aga mida sa räägid, kui linnal ei jätku oma haldustegevusteks kah raha. Juba suur pluss oleks see, kui saaks linna rahadega palgal hoida 4-5 proffi ja ülejäänud noortele motiveerivat stippi pakkuda.

    Ja siis sellest stabiilsest tappasaamisest, siis on tõesti väike vahe, kas teha kaks korda päevas trenni, või mõni jõuab trenni kaks korda nädalas. Teatud vajalikke põhimängijaid näen ma muudkui neljapäeviti Tallinnast Pärnu tulemas. Ja juba pikalt on keskkaitse olnud igatpidi kokku lapitud. Jesper ja Kostja meeldisid mängu poolest selle hooaja komplektidest enim. Sel korral Jesperit polnud ja taaskord oli Joost jälle seal ning voila Flora viigivärav. Ka Kostjat olen nagu varem ikka rohkem äärekaitses näinud. Kusjuures ma ei näegi hetkel, kust Eesti piirides tuua/võtta kogenud keskkaitsja, kes külmavereliselt palli ka ette ära lööks, meie oamd kipuvad liialt rabistama ja nii need väravad ka tulevad. Ehk on need kauaoodatud ukrainlased millegi hea algus ja leitakse ka kaitsesse kuskilt tugevdust.

    Lepik on ikka audis, Taavi kah pikalt, enamusel probleemid põlvede/selgadega. Aga vähemalt nad tulevad iga nädal välja ja mängivad. Esimesed 60 minutit, nii kaua jõuti ka mängiti. Siis lõi aga sein ette ja tee, mis sa tahad, inimene ei suuda üle oma piiride ikkagi tegutseda.

    Ja nagu ma ka varem maininud olen, siis esineliku käest saagu hetkekoosseisu ja võimalustega veelgi suuremaid saunu (peaasi et üritatakse mängida, mitte ei longita), kui ainult omasugustega võrdselt madistatakse ja võidetakse.

    Muusika kohta pole mul kah sõnu, aga sai juba vajalikku suunda teade läkitatud. Toitlustust pole ka jah kahjuks. Üks võimalus, mis oleks tekkinud nö. liikuvate toitlustusbussidega, kukkus ära, kuna firma otsustas need maha müüa ja mitte sellega rohkem tegeleda. Ühesõnaga tuleb leida ikkagi mõni toitlustaja, kellelt teenust sisse osta. Samas, ega see 15.- viineripirukas pole kah mingi korralik toitlustus (kus on teie suursugune pubi Arenal, mida kõik pikkisilmi ootavad).

    Lehe kohvik võiks selle aia maha võtta ja sealtpoolt avada toitlustusepoole, üle nädala oleks paarsada klienti vähemalt olemas.

    Entusiaste on aga kõik ajavad klubi asju oma põhitöökoha kõrvalt ja kuna Eestis jalgpalliga tegelemine on sisuliselt heategevus, siis läheb põhirõhk ikkagi sissetulekuga tegevuste arendamiseks. Tahet on, aga aega ja võimalusi jääb väheseks.

    Kommentaar


      Vaprus peaks pürgima sinna poole ,et nad oleksid ,kui mitte täisproffessionaalne siis vähemalt poolproff klubi . Midagi Nõmme Kalju sarnast. Ma arvan ,et nii palju leiaks Pärnust küll raha ,et 3-4 paremale mehele palka maksta. Kohalik turg on nagu on ega siit väga võtta pole.Kui siis ainult mõne suurema klubi pingiotsalt laenuks aga see pole ka lahendus.Tuleb ikkagi mujalt tuua. Pole kuulnud üldse ,mis eesmärgid Vaprusel on.Kas üldse on mingid plaanid või rahldab selline virelemine ,et noh välja ei langenud ja hingame edasi. Sellise suhtumisega muidui kaob ka viimastel fännidel varsti huvi. Ja üldse sellist positiivsemat tausta oleks Vaprusele vaja ,uut hingamist klubi tegemistes ja arendamisel.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Pole kuulnud üldse ,mis eesmärgid Vaprusel on.Kas üldse on mingid plaanid või rahldab selline virelemine ,et noh välja ei langenud ja hingame edasi. Sellise suhtumisega muidui kaob ka viimastel fännidel varsti huvi. Ja üldse sellist positiivsemat tausta oleks Vaprusele vaja ,uut hingamist klubi tegemistes ja arendamisel.
        Noh, eks plaanitakse üks hetk ikka medalite eest heidelda, aga millal sellise kaliibriga võistkond kokku pannakse ja kas see üldse juhtub on teine küsimus. Parimad noored on siit läinud minimaalsete summade eest, millest Vaprus vist pole eriti midagi saanud. Ja hetkel on järgi jäänud vanemad ja veel mittelahvatanud tähed.

        Üleüldse oleks vaja Vaprusel jõuda oma kompleksi rajamiseni, kuna Kalev vist seisab nagu Hiina müür aegade lõpuni nagu ta on (vähemalt niikaua kunai Levada ja kohalikud pensionärid karjuvad ja vinguvad igasuguste uuenduste vastu).

        No aga mis toetust oodata firmadelt, kui isegi kohalik omavalitsus tilgutab aastas heal juhul veerand milli linna esindusklubile. Tallinnas on ettevõtete/sponsorite valik ikka tunduvalt suurem kui meil siin. Kui Pärnus on raske juba tõsiseltvõetavat töökohta leida, siis mida rääkida veel vabast rahast spordile.

        Selles suhtes ma nõustun, et klubi tegevus on sponsorite moosimise koha pealt liialt passiivne. Aga pole ka sellist guru siin, kes päevast päeva käiks ukselt uksele.

        Aga noh, nädala pärast lastakse Sarapi munadest siis õhk välja.

        Kommentaar


          Ma ei saa lihtsalt
          “Flora mänguks nõuetekohaseid varumängijate pinke veel pole, sest neid tegi see firma, mis Savi tänaval maha põles,” lisas Saar. “Aga pingid tulevad peagi ja on korralikud.”

          Kommentaar


            Vaprusel saabusid leegionärid ka, polnud mitte 2, vaid 3 neid.

            Kommentaar


              Võtsid tee pealt veel mõne teravjalgse sõbra kaasa + neljandaks peaks utkin kah olema

              Kommentaar


                See üks peaks see kaitse olema, kes eelmine kord oli vigastatud.

                Kommentaar


                  Meeldiv. Väga meeldiv

                  Kommentaar


                    Algselt postitas #20 Vaata postitust
                    Vaprusel saabusid leegionärid ka, polnud mitte 2, vaid 3 neid.
                    olid nad pikast rattasõidust väsinud ka?
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      Rattad olid tee peal ära virutatud,lõpu tulid häälega.

                      Kommentaar


                        Mõtlesingi, et kuidagi kiiresti jõudsid kohale

                        Kommentaar


                          Nüüd siis vähemalt laupäeval midagi huvitavat näha

                          Kommentaar


                            saavad mängida ka ikka homme kalevi vastu?:P

                            Kommentaar


                              Kui paberid korras on, siis pole nagu miskit takistuseks.
                              On ju teada, et mitmed põhikoosseisu mehed on vigastustega platsil olnud. Loodedavasti saavad nüüd veidi puhkust ja ravivad end terveks

                              Kommentaar


                                jeps:P
                                see oleks super kuii homme saaksid leegionärid mängida:P
                                homme saab põnev mäng olema, ja see on hea et telekast näitab seda:P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X