320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Isegi kui jääks pingile, oleks see samm edasi. Ka Ojamaa jääb tõenäoliselt Derby pingile, aga on rõõmus, sest madalamal tasemel treenides/mängides oleks areng kehvem. eksole
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Kõik oli lihtsalt suurepärane
      Rise and rise again until lambs become lions!

      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

      Kommentaar


        Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
        Kõik oli lihtsalt suurepärane
        Millal mehed viimati 6 kolli lõid?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Millal mehed viimati 6 kolli lõid?
          Tõesti sorry, 5 tuleb meelde Lasnamäe vastu. Täna tänaks ründeliinist 2:1 puhul Raitu ja Maidot lihtsalt super, 3:1 penalti teenimisel Raunot, lihtsalt geniaalne

          Kaitses olid ka kõik väga head - Tänud Taavi, Rain, Ranet ja Tamps
          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            Järgmine mäng juba, siis Pärnu Kalevi staadionil arvatavasti.

            Kommentaar


              Ma ei väsi kordamast : ALLIKU!!!

              Kommentaar


                Oh seda õnne, et pühapäeval murule saab

                Kommentaar


                  Pean tunnistama, et mina nii tujutut esitust Vapruse poolt varem näinud ei ole. Kas külastas üle poole meeskonna eile Braavot või oli kellelgi sünnipäev või lihtsalt ei viitsitud ega suudetud täna midagi korda saata...ei tea. Aga mängupilt oli minujaoks hämmastavalt halb.

                  Kui kedagi üldse natuke kiita, siis esiteks sai oma tööga hakkama Pikker, tegi paar korralikku tõrjet ja väravates mingit süüd tal polnud. Põldme mängis kindlalt, nii mõnigi ohtlik olukord jäi tema kaitsetöö tõttu tulemata ja ühtki viga ega kaotatud kahevõitlust ka ei mäleta. Tubli. Ja viimasena oli täna valmis mängima Alliku, olgugi, et sihik oli paigast täitsa ära, tegi ta mehemoodi tööd. Ega iga tüüp ei saa hakkama keskväljal korraliku kaitsetööga ning seejärel üksi vastaste värava alla purjetamisega, kui kellelegi seda palli anda ei ole.

                  Ma siiralt loodan, et mõni tänane patuoinas loeb seda foorumit ja teeb omad järeldused. Natuke võiks häbi olla sellise mängu järel. Kui sa ikka ei jookse, ei võitle, ei ürita, siis on sellist asja tribüünidelt häbi vaadata.

                  Taavilt täiesti ebaõnnestunud partii, Sõrmus ei jaksand end üldse liigutada, Lepik ei teind üldse häält (eelmine mäng juhendas 90 minutit ja asi nägi väga viisakas välja), Olesk ei teind ka pingilt mingit häält. Täna oleks võinud pooltel näo täis sõimata. Könninge tuli teisel poolajal sisse ja 20 minuti pärast vahetati välja ja seda mitte vigastuse tõttu, vaid mees polnud valmis lihtsalt mängima.

                  Ei saanudki aru, millele täna loodeti. Täna oli kaotus ära teenitud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS
                    musio,et see m u n n i s k õ n d sai pelae kirja
                    wtffff ??????

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS
                      musio,et see m u n n i s k õ n d sai pelae kirja
                      joo vähem!

                      Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                      Kommentaar


                        Ma tahan oma 50eek tagasi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SDK Vaata postitust
                          Ma tahan oma 50eek tagasi.
                          hahahaha ei tegelt , pilet on päris kallis ju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SDK Vaata postitust
                            Ma tahan oma 50eek tagasi.
                            Mis sa räägid? See raha oli ju täna küll hästi investeeritud. Ja kui mängust väheks jäi, oleks võinud ka Kalevi staadioni WC-d külastada- elamus, mis jääb pikaks ajaks meelde.

                            Aga fännide kaasaelamine vastas täna täiesti Vapruse mängijate tahtmisele see mäng ära võita...

                            Kommentaar


                              Küsida 50eek Esiliiga mängu eest on päris jultunud käitumine imho. Ok, mina töölkäiva inimesena maksan selle ära ja toetan kodulinna meeskonda jne. Mul ei ole kahju olnud. Aga ma ei kujuta ette kuidas peaks selline piletihind aitama kaasa publiku kasvule. Või on neil poogen? Peaasi, et saaks paar soida bensuraha kokku nendelt, kes nagunii alati kohal käivad??? Ja siis teiseks poolajaks lastakse kõik nagunii tasuta sisse jne. Päris klasnõi kino.

                              A noh tänased 50eek tahaks ma saada tagasi seetõttu, et üks lepingupool ei täitnud oma kohustusi. Lubati, et Vaprus mängib Warrioriga. Aga ei mänginud ju.

                              Kommentaar


                                Juveman , kui sa ei tea, mis toimub mängijatega siis ei ole vaja niisama kommenteerida. Könninget ei võetud sellepärast välja, et ta mängida ei tahtnud vaid muud põhjused tingisid selle (:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X