320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kalp Vaata postitust
    Lisaks peaks 94.a mängima 19.okt kodus elutähtsa mängu Legioniga...Huvitav,kas liit ei teadnud kalendrit koostades,et samal ajal on valikturniir?
    Mis puutub Esiliiga kalendrisse, siis ei osanud keegi arvata, et Vapruse põhikoosseisu nii palju noori mahub ja eks klubi peakski taotlema mänguaegade muutmist.

    Vaevalt talvel, kui Esiliiga kalender valmis tehti, oli juba täpselt teada valikturniiri ajakava.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Mis puutub Esiliiga kalendrisse, siis ei osanud keegi arvata, et Vapruse põhikoosseisu nii palju noori mahub ja eks klubi peakski taotlema mänguaegade muutmist.

      Vaevalt talvel, kui Esiliiga kalender valmis tehti, oli juba täpselt teada valikturniiri ajakava.
      Ma ei räägi Esiliigast,vaid B-klassist...

      Kommentaar


        Algselt postitas Kalp Vaata postitust
        Ma ei räägi Esiliigast,vaid B-klassist...
        19.okt.13 voor-Vaprus,Levadia,Legion,Flora...kõik on tules...

        Kommentaar


          Algselt postitas Kalp Vaata postitust
          19.okt.13 voor-Vaprus,Levadia,Legion,Flora...kõik on tules...
          Ma usun, et kui treenerid ükskord taipavad, et sel päeval ei saa mängida ja sellest ka EJL-i teatavad, küllap siis tulevad ka muudatused kalendris. Lihtne.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Ma usun, et kui treenerid ükskord taipavad, et sel päeval ei saa mängida ja sellest ka EJL-i teatavad, küllap siis tulevad ka muudatused kalendris. Lihtne.
            Liiga palju tuleb treeneritel neid muudatusi hooaja jooksul teha...

            Kommentaar


              Laurits oleks võinud mõne ära ka lüüa.

              Kommentaar


                Eilse mängu parimad olid nn"FÄNNISEKTOR" ,kes suutis karjuda 3 korda ühte toredat "lööklaulu".
                Naer tuleb peale!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Urmas Epner Vaata postitust
                  Eilse mängu parimad olid nn"FÄNNISEKTOR" ,kes suutis karjuda 3 korda ühte toredat "lööklaulu".
                  Naer tuleb peale!
                  Sinu kritseldusi lugedes tuleb mulle hoopis nutt peale !
                  Sa kallis Epukene näita siis järgmine kord meile ette kuidas peab omasid toetama !

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Urmas Epner Vaata postitust
                    Eilse mängu parimad olid nn"FÄNNISEKTOR" ,kes suutis karjuda 3 korda ühte toredat "lööklaulu".
                    Naer tuleb peale!
                    A vbl ei kostnud meie hõisked rahva kisa taustal välja? On ju Pärnu publik alati nii palju lärmi teinud ja omasid toetanud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas IsaKaru Vaata postitust
                      Sinu kritseldusi lugedes tuleb mulle hoopis nutt peale !
                      Sa kallis Epukene näita siis järgmine kord meile ette kuidas peab omasid toetama !
                      Epukene ei saa ette näidata-tema vaatab kunstal mänge aia tagant,killustiku hunniku otsast,kogu mäng peo peal.Ja teisel poolajal tuleb statale,siis ju enam pileteid ei müüda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas DjalmaSantos Vaata postitust
                        Epukene ei saa ette näidata-tema vaatab kunstal mänge aia tagant,killustiku hunniku otsast,kogu mäng peo peal.Ja teisel poolajal tuleb statale,siis ju enam pileteid ei müüda.
                        Jah kriitikat kannatate te hästi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Urmas Epner Vaata postitust
                          Jah kriitikat kannatate te hästi.
                          Ok...aga ütle palun,Epukene...milline oleks sinu nägemus,kuidas Pärnu jälle Eesti jalgpallikaardile saada?kuskohast sinu arvates putsa kõige rohkem pigistab?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Urmas Epner Vaata postitust
                            Jah kriitikat kannatate te hästi.
                            Oleks siis vähemalt kriitika - mäda muna ära tundmiseks pole küll vaja osata muneda, kuid kedagi süüdistada millegi tegemata jätmises, kui ise kogu aeg lolli näoga kõrvalt oled vaadanud, ei sobi kohe üldse.
                            See näeb praegu välja nagu kaks tuletõrjujat oleksid põleva maja juures. Üks seisab käed taskus niisama, seejuures teist sõimates, et see midagi ette ei võta.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Sellessuhtes et pole fännidel väga midagi nuriseda kui kriitikat saate, tõepoolest olete viimasel ajal tasasemaks jäänud kui varem.
                              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                              Kommentaar


                                Selles see häda ongi, et oleks siis kriitika aga selle asemel tuleb ironiseeriv inin. Usun, et keegi ei vaidlekski selle vastu, et viimasel ajal on vaiksemaks jäädud, kui näiteks kaks aastat tagasi oldi. Muidugi ega ma pole ka eriline kaasarääkija, pole just kahjuks paljudele mängudele jõudnud.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X