320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina näiteks ei tea hetkel, kes selle idee eestvedaja on ... kas linn või klubide juhid. Kui linn, siis suudaks neile vast ära seletada miks "linnameeskond" pole parim mõte. Klubide juhtide puhul on aga tegemist eralõbuga ning sinna vahele mina oma nina toppima ei hakka.

    Aga kui näiteks paneks nimeks JK Pärnu Kalakombinaat, siis ehk meelitaks Japsi või mõne muu kalaäri sponsoriks :P

    Kommentaar


      Algselt postitas Noonik Vaata postitust
      Mina näiteks ei tea hetkel, kes selle idee eestvedaja on ... kas linn või klubide juhid. Kui linn, siis suudaks neile vast ära seletada miks "linnameeskond" pole parim mõte. Klubide juhtide puhul on aga tegemist eralõbuga ning sinna vahele mina oma nina toppima ei hakka.
      Selle kuu alguses ilmunud Pärnu Postimehe loost võis sõnadest välja lugeda, et huvi on nii linna kui klubide poolne.

      Kommentaar


        Algselt postitas piimamees Vaata postitust
        Selle kuu alguses ilmunud Pärnu Postimehe loost võis sõnadest välja lugeda, et huvi on nii linna kui klubide poolne.
        Nohjah, see on ilmselge et mõlemapoolne. Aga kui mingit asja ajama hakata, siis peaks teadma konkreetsemalt, kes eestvedaja on.

        Linnavalitsusest sain kinnitust, et asjad tõesti liiguvad klubide ühinemise suunas. Pole välistatud Linnameeskonna nimi ja pole välistatud linna osalus meeskonna juhtimisel. Samas öeldi, et konkreetsed vastused kõigile küsimustele saab lähiajal. Sain teada ka meeskonna eestkõneleja, kuid meie karmide andmekaitsenõuete huvides seda nime foorumis ei hakka avaldama (muidugi on see nimi juba läbi käinud PP artiklist).

        Jääb ootama siis pressiteadet...

        Kommentaar


          esimene mäng on 17päeva pärast ja PLM1 tahetakse vapruse,pjk ja pärnukalevi mängijatest kokku panna või ?

          Kommentaar


            Algselt postitas Calva Vaata postitust
            esimene mäng on 17päeva pärast ja PLM1 tahetakse vapruse,pjk ja pärnukalevi mängijatest kokku panna või ?
            asi ikka mäda.Kas seda ühinemist ei saanud juba sügisel teha?Kui veel aega kaotatakse ja hooaeg läheneb siis kas loodetakse veel hooajalt head tulemust?
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              ma arvan ka et Pärnu puhul nimi pole tegelt peamine. võiks vabalt olla näiteks FC Pärnu.

              Kunagi esimese vabariigi ajal jah vist oli kuulsaim sats Tervis, kuid viimase 30 aastal on Pärnus olnud ainult 2 tõsiseltvõetavat klubi- Pärnu Kalakombinaat/MEK ja Pärnu KEK.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                kas mitte isegi 90ndate alguses ei olnud korraga meistriliigas kaks pärnu klubi?nüüd ei ühtegi
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas teiresias Vaata postitust
                  i agreez with juveman, kuid elxi jutul ka omad poindid sees. Eriti see juhatuse värk, aga siinkohal ka 1 rumal küsimus? Malen kuulnud küll, kuid päris täpselt ei tea, et mis teema selle juhatuse ja nonde "konkreetsete isikute müügitööga" siis on ?
                  up !!!

                  Kommentaar


                    Ah küsimus mulle? No vaata, kui ikka juhatus ei suuda korralikku müügitööd korraldada, mis sponsoreid ligi meelitab, siis ei saada oma tööga järelikult hakkama. Minu jutus oli ainult üks aga sees - kui Linnameeskonnal see paremini õnnestub. Sest mine sa tea, ehk ongi Pärnu selline auk, kus raha pole, sel juhul ei saa kuidagi kedagi süüdistada. Eks kõik ole mingil määral ka õnnes kinni.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Kui Pärnu poolehoidjatel on täiesti kamakaks, kas nende meeskond on Marlekor/Maag/Selver või Linnameeskond, siis pole midagi teha. Kui nende arvates pole klubi traditsioonidel ja identiteedil mingit tähtsust a la "mängijad on ju samad, mis sellest nimest", siis mis meil, outsideritel, siin ikka kobiseda.
                      Eeldan, et peamiselt puudutab see lõik mind. Kust otsast on mul täiesti ükskõik, et selline ümberkorraldus praegu aset on leidmas? Ma lihtsalt saan selle mõttest aru ning suudan klubi nime kui sellise teisejärguliseks lükata. Kõik on üllama eesmärgi nimel. Kas sellest ka asja saab või vaevleme veel 2-3 aasta pärast täpselt samas kohas, ma tõesti ei tea. Aga minu silmis on tegu esimese sammuga aastate jooksul arendamaks Pärnu vutti. Nii et seda pilti võiks tõepoolest pisut laiemalt vaadata.

                      Kommentaar


                        Minul on ka kahju, et Vapruse nimi kaob, aga arvestades, et alternatiiv olnuks Vapruse kukkumine II liigasse ja arvestatava esindusmeeskonna kadumine, siis minu arust on see võrdlemisi väike ohver tuua. Ja esindusmeeskonna jätkamine esiliigas rippus nii palju, kui mina tean tõesti juuksekarva otsas. Eks 2011. aasta jooksul arutatakse seda asja veel edasi ja järgmisel aastal samal ajal on ehk juba mingi korralik(um) struktuur paigas, kuidas jätkata. Praegu tehti ilmselt parim, et tulekahi kustutada. Kui ka Vaprus oleks mingi ime läbi esiliigas jätkanud, siis tulnuks sellest ilmselt väga nutune hooaeg, sest praegu pole Vaprusel õieti väravavahtigi, nagu räägitakse.

                        Väikses linnas kolme noortetööga eraldi pusiva klubi ühendamine pikemas perspektiivis on ainuõige valik (ehkki noortetöö ühendamisest hetkel veel juttu ei ole). On üsna ootuspärane, et kui kolm klubi avab sama aastakäigu grupi, satub igasse neist paar-kolm head poissi, kes peavad keskmistega harjutama. Peaks üks grupp aga laiali lagunema, jääksid need paar-kolm head ripakile ja läheks vutile hukka. Linnameeskonna idee pärineb PJK-lt, aga nt Vapruse poolt oli suvel kuulda just ühe suure klubi loomise pooldamist, millest kirjutas ka augusti või septembrikuine Jalka. Ei mäleta enam täpselt.
                        www.jalgpall.ee
                        http://www.last.fm/user/lennartk

                        Kommentaar


                          Üks kuradi suur ahv peksis aastalõpukal trumminaha puruks !Paluks uut nahka (mitte Konstantini !) Muidu pean MEIE teibitud trummipulka kasutama ebaotstarbepäraselt !

                          Kommentaar


                            Kas Pärnu LM hakkabki ainult mehi mängima või pannakse kohe välja ka mõni jätkusuutlik noorte meeskond? Eelmine aasta mängis Tartu LM ... või Pärnus leitakse raha ainult täiskasvanute (mitte noorte) jaoks?

                            Kommentaar


                              Flora fännid elavad ikka täiesti eraldiseisvas viikingite lillemaailmas.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Loen ja imestan, et kõik ilguvad meeskonna nime kalllal ja siinkohal tekibki küsimus, et mis inimestele oluline on? Kas uue meeskonna jätkusuutlikus ja konkurentsivõimelisus Esiliigas ja pikemas perspektiivis Meistriliigas või siis pigem vana meeskonna, ütleme siis nii, et jätkuv mannetu esinemine? Eeldus, et tekiks uus meeskond, kus tekiks konkurents ligi 60 mängija vahel, on see, et vahetatakse välja meeskonna nimi. Kui inimestele ei sobi meeskonna nimi, siis mis parata, istuge kodus ja kaagutage edasi siin foorumis. Kui jällegi sobib, siis ma usun et väljaku äärde tulles näete paremat taset, kui viimastel aastatel Vaprus on pakkunud. Nimelt nagu eelpool mainisin tekib konkurents mängijate vahel. Ehk siis, kui praegu käib trennis 6-12 mängijat on trennis 20-30 mängijat, kelle vahel on peatreeneril võimalus valida. See omakorda garanteerib selle, et praegused poisid, kes on kindlad oma põhikoosseisu kohas ja ilmuvad treeningutele healjuhul paaril korral nädalas, ei saa seda olla edaspidi. Seetõttu peavad mängijad rohkem pingutama ja end tõestama peatreenerile, et nemad ongi need, kes peavad platsile pääsema. See ju tõstabki Pärnu jalgpalli taset minu vaatevinklis. Ja siinkohal peangi ütlema, et minu jaoks ei ole oluline meeskonna nimi, vaid pigem see, et Pärnu jalgpalli tase tõuseks ning suudetaks taas tõusta Meistriliigasse, sest nagu näha, siis Vaprus selleks hetkel/enam võimeline pole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X