320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Need laserkiired on pigem ikkagi päike, mis Pärnu rannal paistab, seega samuti mitte ainult Vaprusega seotud. Kui ma nüüd muidugi Captain Obvious polnud..

    Aga antud situatsioonist rääkides. Vastupidiselt eelkõnelejatele on minul vägagi kahju, kui Vaprus suuremalt areenilt kaob aga parem kui mitte midagi. Samas pole ma päris kindel, kas ma siis Linnameeskonna asemel mõnda muud, kodule lähemal olevat, meeskonda enda jaoks ei vali (see on siiski väga ebatõenäoline). Kohe kuidagi ei kipu toetama hingetut, halli moodustist, mis kõigele lisaks pole isegi klubi, vaid hoopis ühendus. Ehk nagu juba kõlanud varemgi - Pärnu noormängijatele on see parim lahendus, kuid fänni jaoks on see siiski toetatava klubi vahetus, isegi kui mängijad suures osas samaks jäävad.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Ahjaa.. lisan veel seda juurde, et Linnameeskonna tekke korral on fänni seisukohast õnneks olukord tiba parem, kui viljandlastel, kuigi üpris sama. Ehk siis klubi hakkab võitlema kusagil madalal aga endine klubi sisu uue nimega samal tasemel. Paremus seisneb siis selles, et mängijate voolavus on eeldatavalt veidi väiksem.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Oh, oleks siis neid fänne, keda taga nutta. Andke andeks, aga parimal juhul 100 pealtvaatajat koos fännidega, tavaliselt 50. Keda siin üldse taga nutta. Saaks aru, kui tegemist oleks mingi populaarse asjaga. Näiteks kasvõi Pärnu kossumeeskonnaga, keda stabiilselt 300 inimest vaatamas käib.

        Fännid võiks ikka natuke enesekriitilisemalt oma asjadele vaadata. Kui tuleb järsku uus tase ja meeskond kerkib stabiilselt Meistriliiga keskmike hulka, küll siis tulevad ka uued fännid, küllap ka need, kes vahepeal mingit Metropooli fännima hakkasid.

        Kommentaar


          Algselt postitas peters Vaata postitust
          Oh, oleks siis neid fänne, keda taga nutta. Andke andeks, aga parimal juhul 100 pealtvaatajat koos fännidega, tavaliselt 50. Keda siin üldse taga nutta. Saaks aru, kui tegemist oleks mingi populaarse asjaga. Näiteks kasvõi Pärnu kossumeeskonnaga, keda stabiilselt 300 inimest vaatamas käib.

          Fännid võiks ikka natuke enesekriitilisemalt oma asjadele vaadata. Kui tuleb järsku uus tase ja meeskond kerkib stabiilselt Meistriliiga keskmike hulka, küll siis tulevad ka uued fännid, küllap ka need, kes vahepeal mingit Metropooli fännima hakkasid.
          Tõeline fänn klubi ei vaheta,kui ta oli n.ö Metropooli fänn siis ta ka jääb selleks!Fännindus ei ole see,et igal hooajal uus lemmik.
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Oot, mis see siia puutub, et tulevad uued fännid? Räägime ikka olemasolevatest, eksole?
            Muide, mille arvelt sa arvad, et Pärnu Linnameeskond selle arenguhüppe teeb? Selle väikese raha arvelt, mis liit juurde annab?

            Ilmselge on see, et profitiimi ei teki ja kes vähekenegi parem mängija on, see sikutatakse Tallinnasse ära. Ainuke võimalus ongi leida piisavalt sponsoreid ja kui seda tõesti suudetakse, siis vaevalt küll, et tänu uuele moodustisele. Põhjuseks on ikkagi konkreetsete isikute müügitöö ja kui Vaprus sellega seni hakkama ei saanud, kuid Linnameeskond saab, siis on lihtsalt selge, et traditsiooniliselt mädaneb kala peast ja vaprust oleks päästnud ainult juhatuse või selle liikmete mõttemaailma vahetus. Siiski kaldun ma arvama, et vaevalt ka Linnameeskonna etteotsa kedagi võluvitsaga satub ja rahaprobleemid jäävad endiseks. Võimalik, et mitme klubi peale klapitakse küll liigas osalemine kinni, kuid paratamatult jäädakse Tallinna meeskondade kasvulavaks.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Mina seda seisukohta ei jaga, et kui Vapruse nimi muutub Linnameeskonna omaks, siis ma vahetan nüüd lemmikklubi välja ja fännan mingit muud. Sorri, aga ma ei mõista seda. Mängijad jäävad ju tõesti suures osas samaks (ma eeldan), platsil jooksevad ikka samad kutid. Kui see ühe lipu alla koondumine on kasulik, siis nii olgu ja saagu. Ega minagi pole vaimustuses Linnameeskonna nimest kui sellisest, aga kindlasti ei muuda see midagi minu kui fänni jaoks. Ja ei ole mõtet tuua mingeid võrdlusi üldse kossusatsist. Neil, kes neid mänge seal vaatamas käivad, pole mingit vahet, kas platsil on KK Pärnu või Pärnu Linnameeskond või hoopis midagi kolmandat. Loeb see, kes platsile jooksevad ja seal oma asja ajavad.

              Kommentaar


                Kurb lugu iseenesest. Aga see Linnameeskond on tõesti selline nimi, mis oluliselt ei erine Leivakombinaadist vms nimedest.
                Kas seoses Linnameeskonna nimega välistatakse nüüd nt Pärnu maakonna mängijate osalemine, tegemist ju siiski kitsalt linna klubiga?
                tulevik on tunni aja pärast

                Kommentaar


                  Pärnu linn peab olema esindatud Eesti kõrgliigas, aga mis nime all, see ei oma Eesti jalgpalli jaoks mitte mingit tähtsust, Pärnu linna jaoks võib olla küll, aga globaalselt mitte.
                  ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

                  Kommentaar


                    i agreez with Juveman, kuid elxi jutul ka omad poindid sees. eriti see juhatuse värk, aga siinkohal ka 1 rumal küsimus? malen kuulnud küll, kuid päris täpselt ei tea, et mis teema selle juhatuse ja nonde "konkreetsete isikute müügitööga" siis on ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                      i agreez with Juveman, kuid elxi jutul ka omad poindid sees. eriti see juhatuse värk, aga siinkohal ka 1 rumal küsimus? malen kuulnud küll, kuid päris täpselt ei tea, et mis teema selle juhatuse ja nonde "konkreetsete isikute müügitööga" siis on ?
                      No tuleb teha sama mis tehti Tartus,ehk plats puhtaks lüüa nendest kes klubi arengut takistavad!
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Juveman Vaata postitust
                        Mina seda seisukohta ei jaga, et kui Vapruse nimi muutub Linnameeskonna omaks, siis ma vahetan nüüd lemmikklubi välja ja fännan mingit muud. Sorri, aga ma ei mõista seda. Mängijad jäävad ju tõesti suures osas samaks (ma eeldan), platsil jooksevad ikka samad kutid. Kui see ühe lipu alla koondumine on kasulik, siis nii olgu ja saagu. Ega minagi pole vaimustuses Linnameeskonna nimest kui sellisest, aga kindlasti ei muuda see midagi minu kui fänni jaoks. Ja ei ole mõtet tuua mingeid võrdlusi üldse kossusatsist. Neil, kes neid mänge seal vaatamas käivad, pole mingit vahet, kas platsil on KK Pärnu või Pärnu Linnameeskond või hoopis midagi kolmandat. Loeb see, kes platsile jooksevad ja seal oma asja ajavad.
                        Need, kes väljakul jooksevad on ajutised, klubi nimi on aga kindel kaubamärk, mis peab vastu pidama aastakümneid, et sa pensionipõlves oma lapselapsi staadionile tuues heldimusega meenutaksid poolsajandi vanuseid mälestusi klubi parematest ja halvematest päevadest.
                        See on järjepidevus ja traditsioonid, ilma milleta jääbki teie Pärnu jalgpall kiratsema.

                        Eesti klubivutis pidev sehkendamine, manipuleerimine klubide nimede, asukohtade, fiktiivsete omanike, liigakohtade müümisega, liitmiste-lahutamistega jm. surra-murraga on üks põhjustest, miks klubijalgpalli vaatab Eestis keskmiselt just niivähe publikut kui meil kahjuks on.

                        Pange nimeks Pärnu Linnameeskond Vaprus või tubli ajalooga Pärnu (LM) Tervis kui sõnühend Linnameeskond nii armas on.
                        Kas Linnameeskond on bränd, mis peab vastu vähemalt järgmised pool sajandit, mida on parim müüa sponsoritele ja publikule? Kas sõnaühend Linnameeskond on iseloomulikum Pärnule vs Vaprus, Tervis?

                        Eile Levadia, homme Vaprus, ülehomme Linnameeskond, üle-ülehomme krt teab, ehk mõni sponsorist Marlekor/Maag/Selver, andke andeks, see on bullshit, mitte vutt vaid koss.

                        Ühinege kasvõi vanakuradi endaga aga püüdke säilitada traditsioone, identiteeti.

                        Kommentaar


                          Pange, siis PLM Vaprus ehk Pärnu Linnameeskond Vaprus, aga ärge jumalapärast pange lihtsalt Pärnu Linnameeskond... See oleks suurim viga mida te teha võite! Kurat võtaks mind ajab vanduma kohe selline asi!
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kesa Vaata postitust
                            Need, kes väljakul jooksevad on ajutised, klubi nimi on aga kindel kaubamärk, mis peab vastu pidama aastakümneid, et sa pensionipõlves oma lapselapsi staadionile tuues heldimusega meenutaksid poolsajandi vanuseid mälestusi klubi parematest ja halvematest päevadest.
                            See on järjepidevus ja traditsioonid, ilma milleta jääbki teie Pärnu jalgpall kiratsema.

                            Eesti klubivutis pidev sehkendamine, manipuleerimine klubide nimede, asukohtade, fiktiivsete omanike, liigakohtade müümisega, liitmiste-lahutamistega jm. surra-murraga on üks põhjustest, miks klubijalgpalli vaatab Eestis keskmiselt just niivähe publikut kui meil kahjuks on.

                            Pange nimeks Pärnu Linnameeskond Vaprus või tubli ajalooga Pärnu (LM) Tervis kui sõnühend Linnameeskond nii armas on.
                            Kas Linnameeskond on bränd, mis peab vastu vähemalt järgmised pool sajandit, mida on parim müüa sponsoritele ja publikule? Kas sõnaühend Linnameeskond on iseloomulikum Pärnule vs Vaprus, Tervis?

                            Eile Levadia, homme Vaprus, ülehomme Linnameeskond, üle-ülehomme krt teab, ehk mõni sponsorist Marlekor/Maag/Selver, andke andeks, see on bullshit, mitte vutt vaid koss.

                            Ühinege kasvõi vanakuradi endaga aga püüdke säilitada traditsioone, identiteeti.
                            Mul isa rääkis, kuidas ta kunagi Pärnu kala- või kanakombinaadid (jube kuulus värk oli olnud või midagi) mängu vaatamas oli käinud, kui mina alles päris väike olin. Taastaks selle nime, et saaks tagasi oma identiteedi?

                            Kommentaar


                              Kui Pärnu poolehoidjatel on täiesti kamakaks, kas nende meeskond on Marlekor/Maag/Selver või Linnameeskond, siis pole midagi teha. Kui nende arvates pole klubi traditsioonidel ja identiteedil mingit tähtsust a la "mängijad on ju samad, mis sellest nimest", siis mis meil, outsideritel, siin ikka kobiseda.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Mõnevõrra irooniline, et traditsioonidest ja mälestustest jahuvad erilise rõõmuga toetajad, kelle klubi vaevu paarkümmend aastat eksisteerinud ning mille juht ise on suuresti süüdi, et klubimaastik on oma võõrkehade ja satelliitidega hetkel täpselt selline, nagu ta on. Isiklikult olen täiesti nõus enamiku siin teemas sõna võtnud pärnakatega, et prioriteediks peaks siiski olema kohaliku vuti võimalikult efektiivne arendamine ning parima väljundi pakkumine piirkonna poistele. Küll nimi ja identiteet selle baasil aastate jooksul paika loksuvad. Kunagise Kalakombinaadi vms legacy küljes rippumine, selmet sisuliste asjadega tegeleda, kõlab aga parasjagu naeruväärselt
                                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X