320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaks kotis, võimalik lisa tulemas

    Samal teemal

    Kommentaar


      Karupojad tehke Narvale tuul alla . Ja teie uusi leegionäre tahaks näha. Kahju ,et nad juba Transi vastu ei saa mängida.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Ma muud ei oska öeldagi, et tekib küsimus vahel, et miks üldse platsile minnakse, kui pole ühtegi ideed, kuidas mängida.

        Kommentaar


          Mina olen aga positiivse ellusuhtumisega, ja olen meeskonna üle uhke. Töö kõrvalt, enamus juhtudel hobina mängida jalgpalli, ja seda piisavalt heal tasemel, et olla Meistriliigas, ei ole üldse halb. Vähemalt on midagi, mida nädalalõpult oodata. Kas siis võit või kaotus, tunne on pärast mängu ikka hea, kuna mängu sisseelamine toob suurepärase tunde. Täna oli üsna vaikne, laulmist polnud kuuldagi.. minu arvates peaks tuge rohkem välja näitama, mina mängiks nende asemel sellisel juhul igatahes suurema tahtega.
          Kuid sellega ma jällegi rahul ei ole, et Priit pandi jälle varupingile istuma. No 4 väravat paneks ma puhta südamega Veiko hingele. Kuid samas ei taha ma teda maha teha, meeskonna liige on ta ju vaatamata oma tõrjetele.
          Tahaks lihtsalt öelda meeskonnale aitäh, et nad ikka viitsivad võidelda ja punkte püüda. Olenemata tulemustest, minu jaoks on nad esimesel kohal, igas mõttes.

          Kommentaar


            Ei no selle eest tuleb jah tänulik olla, et nad üldse viitsivad end nädalast nädalasse mängudele ajada, kuna tegelikult amatööridena ei sunni neid selleks ju keegi.

            Tänane vähene laulmine oli jah omaette teema, ise olin sellest tuulest läbikülmunud ja peale mängu esimest 10 minutit ei olnud enam tahtmist miskit teha. Siin peab mainima ka seda, et välismängudel on Vapruse kodune atmosfäär kujunenud kahjuks paremaks kui Pärnus. Aga kui kellegagi vokaalselt võistelda pole, siis on kah jama. Eks soojemad ilmad ja Kalevis tribüünilt vaatamine parandavad olukorda kindlasti.

            Eks tuleb Viljandi ahju lükata ja tabelipilt muutuks natukene huvitavamaks meie jaoks. ja siis ka mõlemad Kalevid ja oleks nagu juba elu tagasi. Täiendusi oleks kah juba vaja, kuna hetkel on keskpoolkaitse kui peata lammas, vähemalt täna. Oleks vaja Lepikut, kes seda asja natukenegi kordineeriks ja Anderile võiks kah rohkem mänguaega anda, kuna tema oli üks neist vähestest, kes teine poolaeg ikka tõsiselt tahtis mängida.

            Veiko on viimases kahes mängus olnud jah nagu üks magav karuonu. Samas vähemalt mulle jäi kalju vastu silma Priidu ebakindlus pallide püüdmisel, ikka kippusid need tal haardest välja pudenema. Hüpe on tal aga alati olnud väga (Y).

            Kahjuks oleme me viimase kahe aastaga jäänud ilma korraliku ründajata (Zenjov, M.Pedõk, asendusründajana isegi Rand). Nii et keegi noortest ründesse, kuna on näha et ainult Kazak,Melts,Sõrmus selle koha täitmisega hakkama ei kipu saama. Või siis imekombel leida laenule keegi eestimaine ründaja, kel mingidki kindlust värava all on. Kuna hetkel vaadates tsenderdusi/nurgalööke, ei ole küll sellist kindlust, et keegi X tuleb ja selle palli võrku lööb.

            Aga ikkagi, kuidagi väga tujutu oli täna see mäng, sest Trans oli ise kah üks väga õnnetu väljanägemisega meeskond. Samas polnd neil vaja rünnakuid ehitadagi, kuna meie ründasime enamjaolt just risti või oma värava poole ja suutsime palli narva ründajatele jalgepeale sööta mitmel korral. Või siis suurte vägedega rünnaku puhul lihtsalt palli ära anda, et 3vs3 võiks nende poolt tulla.

            Ma ei taha olla pessimist ja tujurikkuja, aga võrreldes 2006 aastaga on tehtud vähikäiku. Siis me ründasime ja lõime tavaliselt esimesena värava, mis sest et tavaliselt ikka lõpuks tappa saime. Eredamad tähed on lahkunud või kustunud ning nüüd oleks vaja kuskilt uut emotsioonisirakat. Loodetavasti suudavad poolkaitset ergutaga leegionärid, kuid kuidagi oleks vaja leida igasse liini täiendust, eriti keskkaitsesse. Sest kui Jesper või Rain vigastada saavad, siis kelle me hetkeseisuga sinna paneme?

            Kommentaar


              Eks see tuul puges mullegi naha alla, kuid samas, iga kord, kui Vaprusel tekkis mõni parem olukord värava löömiseks, hakkas seest nagu põlema. Seda jah, et kui kellegi vastu häälega võistelda, eks see turgutab rohkem. Kuid samas, nagu ka Pajula ütles, et peale kaotusseisu jäämist kaob nagu motivatsioon ära. Just meie peaksime oleme need, kes selle motivatsiooni kuskilt üles otsivad.
              Viljandi vastu pole jah muud nõud, kui et ära peame neile tegema. Saaks vaid sellest viimasest kohast lahti ja ma usun, et kõik Pärnu pooldajad, meeskond kaasaarvatud, muutuks päevapealt positiivsemaks.
              Veikoga on tõesti kurvad lood, nagu lugesin, siis ka Pajula mõistis, et paar väravat jäid tema hingele. Priidu plussiks vast see ongi, et ta püüab iga palli, teab kus ta olema peab ja pingutab. Pallid kippusid jah käest kaduma, kuid mitmedki väravaolukorrad suutis ta lahendada ilusasti
              Ründajatega on ka olukord kurb, jah. Keegi oskustega ründesse ja üks auk oleks täidetud. Eile panin tähele, et tihti oli Sõrmus ainuke, kes keskjoonel seisis ja oli valmis värava poole jooksma. Kuna tihti on Eestis nii, et üks-ühele olukorras võidab ründaja. Värava all tekivad tihti ilusad olukorrad, kuna Galkini löögid värava alla on 99% õnnestunud. Juhtub aga see, et vastasvõistkond saab palli jala peale ja nii see lõppebki.
              Transi mäng ei olnud minu meelest üldse nii hea, kui lõpuskoor näitab. Pooled väravad olid vast tänu meile, nemad lihtsalt vormistasid need.
              Eks jah. Seda ma küll ei tea, kuidas nägi mäng välja varasematel aastatel, avastasin Vapruse hiljem Vapruse uued mängijad võiks oma paberid ja asjad korda saada ning mängima asuda. Kindlasti parandaks see olukorda. Raini ja Jesperi puudmisele ma ei taha eriti mõelda, nii et teeme parem nii, et nad ei saagi vigastada

              Kommentaar


                Parem keskväli oleks eile paar väravat või siis vähemalt ohtlikke olukordi rohkem tootnud, mängujuhti hetkel lihtsalt ei ole. Sõrmus vabanes mitu korda päris hästi või ootas Narva kaitsjatega samal joonel, kuid enam-jaolt jäi sööt hiljaks või ei tulnud seda üldse. Samuti tekkis just keskväljal pallikaotuse
                tõttu Narval mitu vasturünnakut. Sinna on siis loodatavasti juba lähiajal täiendust oodata.

                See võimaldaks Kazakil jälle ründajana tegutseda, koos Paabuti või Sõrmusega oleks igati huvitav kombinatsioon.

                Hea oleks ka kaitset täiendada. See Utkin tuli Suduvast, äkki oleks sealsest duublist võimalik suvel 1-2 leedukat tuua või siis loodetavsti saab sellest kolmandast ukrainlasest Konovalovist asja.
                Rise and rise again until lambs become lions!

                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                Kommentaar


                  Oleks & poleks on ühed vinged mehed, pole midagi öelda. Seda panin isegi tähele, et Rait oleks vast saanud väravaid realiseerida, kui vaid pall oleks temani jõudnud. Jään täiendusi suuure huviga ootama!
                  Jaa, selline kombinatsioon meeldiks mullegi. Paabuti võiks tõesti varem mängu tuua, temas on seda energiat ja tahet, mida on ka teistel vaja, kuid millest mängu lõpu poole vahel puudu jääb.

                  Kommentaar


                    Kui juba suuremaks meeste ostmiseks läheb,paneks siis ühe väravavahi ka
                    wantlisti.No neli kaitsjat,kaks-kolm poolikut ja mõni korralik ründaja lisaks oleks
                    kindlasti vaja.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tee vee Vaata postitust
                      Kui juba suuremaks meeste ostmiseks läheb,paneks siis ühe väravavahi ka
                      wantlisti.No neli kaitsjat,kaks-kolm poolikut ja mõni korralik ründaja lisaks oleks
                      kindlasti vaja.
                      Päris lolliks ei tasu kah minna
                      Aga arenema peab, esialgu peab kuidagi olemas olevatele särtsu sisse saama.

                      Täna juba tervem ja tuju kah parem. Kui vaadata esimest viite mängu, siis kellelt neist me saime punkte eelmine aasta? Ainus, kust oleks ajalugu vaadates punkte võinud saada, oleks Nõmme, aga nende uus meeskond ja team-teever on hetkel amatööridest paremad (eks neile tundmatul tavamurul kotime neid).

                      Oluline ralli hakkab aga pihta nüüd S.Kalev, T.Kalev, Viljandi.

                      Kommentaar


                        Eelmisel aastal oli peale esimest ringi 8. koht praktiliselt käes.
                        Kolm võitu ja üks õnnetu viik Kurega kodus.
                        Need kolm mängu tuleb tahtejõuga ära võtta.

                        Kommentaar


                          VI voor Laupäev, 12. aprill
                          kell 14:00 Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus, Viljandi kunstmuruväljak (Ranna pst 7, Viljandi)
                          Pärast eelmise vooru hävitavaid 1:6 ja 0:6 kaotuseid soovivad mõlemad meeskonnad end kahtlemata rehabiliteerida ja tabeliseisu märksa positiivsemaks muuta, kusjuures tabeli viimasel Pärnu Vaprusel peaks esmakordselt abiks olema ka võõrjõud Valgevenest ja Ukrainast. Eelmise hooaja omavahelised mängud: 0:1, 3:2, 4:1, 3:0.


                          kas see on lihtsalt oletus vana info põhjal või on EJL saanud nende töölubade koopiad vms?

                          Pigem vist ikka esimene variant, pealegi pole korrektne Valgevene mainimine, kuna torniga ei sõlmitud ju lepingut.
                          Rise and rise again until lambs become lions!

                          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                          Kommentaar


                            Kas mõni Vapruse fänn on neid "võõrjõude" siis oma silmaga näinud ka? Ja kui jah, siis millise mulje nad jätnud on? On ikka tugevdused või ainult kohatäited?
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Kas mõni Vapruse fänn on neid "võõrjõude" siis oma silmaga näinud ka? Ja kui jah, siis millise mulje nad jätnud on? On ikka tugevdused või ainult kohatäited?
                              Mõned lehed eespool kommenteeriti, et see Donetski Shahtari süsteemist pärit Miroshitshenko jättis küll väga hea mulje, hea sööduoskuse ja platsinägemisega.
                              Rise and rise again until lambs become lions!

                              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                              Kommentaar


                                Jääb siis huviga laupäevast kohtumist Tulevikuga ootama.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X