320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pärnu JK Vaprus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kindral Vaata postitust
    Oh teid keelemehi ja ajugeeniusi küll. Olge õnnelikud oma jobistusega saadud võidu üle! See jääb teile ka loodetavasti viimaseks sellel hooajal ning arvan, et teid me enam järgmisel hooajal õnneks Meistriliigas ei näe!
    Saage kaineks!
    Kaotusekibedus on raske lahtuma, mis muud ...
    Äkki õnneks ei näeks teid hoopis Meistriliigas. Viljandil kui kohal pole midgai viga, aga igakord leidub mõni imelik, kes kas kohapeal sõimab dibladeks või lahmib ise hiljem suvaliselt.

    muidu , ühel pärnu fännil viskas ära w? jalutas lipuga 20 min linnapeal w ? või läks lambist lossimägedesse kusele? edu , irw
    Huupi ei tasu rahvast sõimata. Vähemalt oli keegi ka klubi hierarhiast vaatamas. Teie juhte ma küll ei näinud (ahjaa, Pohlakul ju Tallinnas põhiklubi mäng õhtul).

    Muidu head kojusõitu Tallinnasse põlistele mulkidele

    Ja üleüldse. Siin olete kõvad karjujad, aga miks teid mängu ajal kuulda ega näha polnd. Mage. Marko ju nii tahtis kodupubliku toetust.

    Vahepeal muide näitas tabloo niiviisi

    Kommentaar


      Algselt postitas gamer Vaata postitust
      Kaotusekibedus on raske lahtuma, mis muud ...
      Äkki õnneks ei näeks teid hoopis Meistriliigas. Viljandil kui kohal pole midgai viga, aga igakord leidub mõni imelik, kes kas kohapeal sõimab dibladeks või lahmib ise hiljem suvaliselt.



      Huupi ei tasu rahvast sõimata. Vähemalt oli keegi ka klubi hierarhiast vaatamas. Teie juhte ma küll ei näinud (ahjaa, Pohlakul ju Tallinnas põhiklubi mäng õhtul).

      Muidu head kojusõitu Tallinnasse põlistele mulkidele

      Ja üleüldse. Siin olete kõvad karjujad, aga miks teid mängu ajal kuulda ega näha polnd. Mage. Marko ju nii tahtis kodupubliku toetust.

      Vahepeal muide näitas tabloo niiviisi


      Kaotus on alati raske, aga õnneks saab seda kuhjaga järgmisel korral korvata!
      Ja kes siin karjunud on? Mina igatahes mitte! Ega fänlus ei seisne ainult selles, et fännid karjuvad väljaku äärel ning tahavad olla väljapaistvamad kui nende toetatav meeskond. On ka teisi mooduseid.

      Kommentaar


        Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
        õppige eestikeel ära siis , naljanina

        Sina ka õppige eestikeel ära.

        Kommentaar


          Algselt postitas kindral Vaata postitust
          Ega fänlus ei seisne ainult selles, et fännid karjuvad väljaku äärel ning tahavad olla väljapaistvamad kui nende toetatav meeskond. On ka teisi mooduseid.
          Sellel teemal on teiega juba ka varem vaieldud ja see ei kuulu siia teemasse ja läheb OT alla nüüd küll, kuid mis huvi peaks olema neil põlistel mulkidel Tallinnast kohale sõita ja nö. vaikuses mängida. Aga kui teile see sobib, siis palun väga, mina ei keela. Vaba maa ja vabad inimesed.

          Ja ma ei arva, et me üritame olla silmapaistvamad kui meeskond. Oleme neile suureks toeks ja seda on ka mängijad ise öelnud, et ilma fännideta on mängutuju tunduvalt väiksem.

          No lihtsalt oli jälle üks lisakodumäng karudele täna.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
            bla-bla-bla Brunts tegi piisavalt suure koduvile. Kokkuvõttes luges ainult see, et Failjandi oli üks paras pask
            Nu mis mõtet sel ülbitemisel ja katsu nüüd olla rull
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas gamer Vaata postitust
              Sellel teemal on teiega juba ka varem vaieldud ja see ei kuulu siia teemasse ja läheb OT alla nüüd küll, kuid mis huvi peaks olema neil põlistel mulkidel Tallinnast kohale sõita ja nö. vaikuses mängida. Aga kui teile see sobib, siis palun väga, mina ei keela. Vaba maa ja vabad inimesed.

              Ja ma ei arva, et me üritame olla silmapaistvamad kui meeskond. Oleme neile suureks toeks ja seda on ka mängijad ise öelnud, et ilma fännideta on mängutuju tunduvalt väiksem.

              No lihtsalt oli jälle üks lisakodumäng karudele täna.

              Keegi ei rääkinud vaikusest...

              Kommentaar


                Ei saagi aru, mis värk viljandlastel on selle pärast mängu kisamisega. Ka möödunud hooajal oli pärast mängu siin foorumis jubedalt pahna. Ei suuda sellele enam reageeridagi vastustega.

                Kindel on see, et tabeli alumises osas hakkavad kõvasti madistama Vaprus, Kalevid ja Viljandi. Iga punkt ja võit on kalli hinnaga. Täna oli meie päev. Ja loomulikult oleme õnnelikud 3 punkti üle, mis me siis tegema peaksime?

                Kommentaar


                  Selles pole muidugi midagi imelikku,et te võidu üle õnnelikud olete.Aga proovige ikka normaalsuse piiridesse jääda.Suures osas algatasite selle "pahna" ise oma irooniliste,vastast ja tema toetajaid halvustavate ja mõnitavate kommentaaridega.Ja siis imestate,miks teid Viljandis ei armastata.

                  Kommentaar


                    Terve sats mängis väga head võitluslikku mängu. Senise hooaja põhjal kiidaks eriti Põldmet. Eile sai ta siis ometi teenitult 'nullimängu'. Koos Veberiga moodustavad nad hetkeseisuga ainsa asendamatu lüli. Väga aktiivne oli ka Joost ning Pikker tundub koguvat iga mänguga kindlust juurde.
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Art1 Vaata postitust
                      Selles pole muidugi midagi imelikku,et te võidu üle õnnelikud olete.Aga proovige ikka normaalsuse piiridesse jääda.Suures osas algatasite selle "pahna" ise oma irooniliste,vastast ja tema toetajaid halvustavate ja mõnitavate kommentaaridega.Ja siis imestate,miks teid Viljandis ei armastata.
                      see asi on ikka kahepoolne. ja ma pole sugugi kindel, et see meist alguse sai. ma ei teadnud mingist suuremast vaenutsemisest Viljandiga midagi, kui meid kaks aastat tagasi Viljandis mängu ajal kividega loopima hakati ja lubati tappa anda. on kunagi Viljandi fännidel Pärnus mingeidki probleeme olnud? oot... Viljandi fännid välismängul... ah ei midagi...

                      Kommentaar


                        Mängul polnudki ühtegi Viljandi fänni, need olid kõik teatrihuvilised kes käisid Endla külalisetendust vaatamas. Hea draamatrupp on küll.

                        Kommentaar


                          viljandi linn on endale ammu põmmpeade imdži saanud
                          kui rakvere meistriliigasse tõuseb, siis oleks veel üks selline juures. vaiko eplik sai ka rakveres peksa

                          Kommentaar


                            No kui rääkida sellest surumisest, siis mis vahet sellel on, kes surus. Tulevik oma võimalusi ära ei löönud ja Pärnu ühe lõi. Lõpus oli ka loogiline, et Tulevik surus, sest nemad olid kaotusseisus. Kui seda maasolemist objektiivselt vaadata, siis lõpus eks need Pärnu vennad ikka said seal lakse ja see, et vb natukene kauem üritatakse maas olla, sees on täiesti loomulik. Ma ei ütle, et mulle see meeldis, aga võiks juba aru saada, et see on täiesti tavaline asi jalgpalli juures. Samuti ei saa Vapruse fännid öelda, et Tuleviku mehed kergelt kukkusid, sest ma tahaks näha teist ühte, kes suudaks täishooga joostes püsti jääda kui vastase põlv või midagi ette tuleb. Tulemuse juurde tagasi tulles, et eks siin mängis ka rolli see, et Pärnu tahtis oma nullist lahti saada ja see on üpris kõva stiimul kui viis vooru on juba mängitud. Kui tulemus välja jätta, siis mulle täitsa meeldis seda mängu vaadata. Muidu, mis Pärnu fännid arvavad, kas staadionil oli 90 inimest nagu väidab ametlik protokoll? Mulle nagu tundus küll rohkem.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Erko Vaata postitust
                              Muidu, mis Pärnu fännid arvavad, kas staadionil oli 90 inimest nagu väidab ametlik protokoll? Mulle nagu tundus küll rohkem.
                              Väidab seda mitteametlik protokoll hetkel veel ikka vist. Aga küsige oma klubilt üle mis numbrist mis numbrini piletikontsud eilsest kassasse jäid ja saate ametliku numbri teada.

                              Ise ütleks, et see 90 võib olla talutav nr., kui näiteks publiku seas oli klubi noori vms. kes tasuta sisse pääsevad. Kuna inspektor vähemalt peaks küsima kassast poolajal seisu ja selle edastama.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas gamer Vaata postitust
                                Ise ütleks, et see 90 võib olla talutav nr., kui näiteks publiku seas oli klubi noori vms. kes tasuta sisse pääsevad. Kuna inspektor vähemalt peaks küsima kassast poolajal seisu ja selle edastama.
                                Läheb ära OT-ks, aga ma ei saa mitte märkimata jätta, et Katsevilt on seda palju loota. Hea kui ta kõik vahetused ja kaardidki suudab üles märkida. Eile jäi tal näiteks jälle üks Senješile antud kaart urmarile (või ükskõik kellele) edasi ütlemata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X