320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ärge, siis unustage, homme Pirita rannas vajame toetust!
    Energy FM JK Kalju läheb lahingusse EESTI MEISTRI TIITLI eest.
    KÕIK SELGUB JUBA HOMME RANNAS!
    Ajakava ja info: www.rannajalgpall.ee


    Ja pühapäeval magustoiduks, JK Nõmme Kalju VS FC Levadia II, Hiiul kell 17.00!!!!!

    Eelvaade: http://www.jkkalju.ee/?module=news&id=145
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
      Ärge, siis unustage, homme Pirita rannas vajame toetust!
      Energy FM JK Kalju läheb lahingusse EESTI MEISTRI TIITLI eest.
      KÕIK SELGUB JUBA HOMME RANNAS!
      Ajakava ja info: www.rannajalgpall.ee


      Ja pühapäeval magustoiduks, JK Nõmme Kalju VS FC Levadia II, Hiiul kell 17.00!!!!!

      Eelvaade: http://www.jkkalju.ee/?module=news&id=145
      Kalju mängijate tore nädalavahetus, teised ostavad poed alkost tühjaks, aga teie peate enamvähem olema koguaeg.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
        Kui vana sa oled?

        ma olen 17 siis vist ei sa osaleda stereol

        Kommentaar


          Algselt postitas gevalia Vaata postitust
          ma olen 17 siis vist ei sa osaleda stereol
          vast saad ikka
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Kõik mängule kaasaelama täna!!! Kalju vajab toetust, et Levadia II kotti pista. Sillamäega karikamäng näitas, et Kalju fännid on kui 12 mängija väljakul.

            Kommentaar


              Kalju võidukorral,lubab triobet.com raha 7x tagasi.
              Ehk saab õhtul, peale heade emotsioonide ka väikse rahalise preemia.
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Seda võitu siiski ei paista kusagilt tulemas
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Nõmme Kaljul veel vaja palju areneda et jõuda kasvõi levadia II tasemele...

                  Kommentaar


                    Huvitav oleks teada, kumb meeskond ei suutnud täita mängueelses ankeedis kirjutatut?

                    Kommentaar


                      kalju oli selgelt domineerivam pool ning levadia väravad tulid kiiretest vasturünnakutest - igaljuhul oli ilus mäng.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ramm Vaata postitust
                        Nõmme Kaljul veel vaja palju areneda et jõuda kasvõi levadia II tasemele...
                        Mis seal areneda. Levadia eest olid platsil ikkagi koondise eest mänginud mehed ja siis mitu-mitu noormängijat, kelle tase lubaks kohe kindlasti meistriliigas mängida. Üldse ajab see esiliiga süsteem närvi, võiks olla juba aeg, kus seal mängivad vaid iseseisvad klubid, mitte duublid, mille koosseis sõltub sellest, keda klubi juhtkond/treenerid suvatsevad platsile saata.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Üldse ajab see esiliiga süsteem närvi, võiks olla juba aeg, kus seal mängivad vaid iseseisvad klubid, mitte duublid, mille koosseis sõltub sellest, keda klubi juhtkond/treenerid suvatsevad platsile saata.
                          milles küsimus? selleks peavad iseseisvad klubid duublid esiliigast välja puksima lihtsalt. Ja ongi kogu moos.
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            mina ka selle poolt et tuleks teha eraldi duublite liiga
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Enne võiks kõik meistriliiga klubid profesionaalseteks hakata.

                              Kommentaar


                                Kiire TERE kõigile, lõpuks oleme tagasi ja kolmapäeval tuleb Warriori võõrustada
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X