320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    ma mõtlesin, et sa oled saarlane..
    Hoia oma hambad, üleminekul tõmmatakse kollastele kott pähe.

    Kommentaar


      Olengi, lihtsalt meie meeste esitus... khm, tekitab vahel küsimusi, kas Meistriliiga on ikka õige kodusaare esindusmeeskonna jaoks.
      See lõputu võrrand..

      Kommentaar


        Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
        Olengi, lihtsalt meie meeste esitus... khm, tekitab vahel küsimusi, kas Meistriliiga on ikka õige kodusaare esindusmeeskonna jaoks.
        sa oled valus saarlane ikka ju

        Kaljule - hea mäng ML meeskonnaga, aga karikas on siiski karikas...
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          Ei, lihtsalt ma vaatan reaalse pilguga, mitte unistavalt ja tunnistan valusat tõde...
          See lõputu võrrand..

          Kommentaar


            Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
            Ei, lihtsalt ma vaatan reaalse pilguga, mitte unistavalt ja tunnistan valusat tõde...
            et kui kure ei vea välja siis hakkan naksti kalju fänniks?
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Tegelikult võiks mõista, mis on irooniaga öeldud, mis mitte...

              Kui nüüd vaadata, kumb on arengu teinud, kas FC Kuressaare või Nõmme Kalju, siis kindlasti Kalju. Hooaja alguses läks minumeelest Kurel hästi ning tulemused olid lootustandvad, ega igapäev Florale 0:1 kaotata. Vastupidiselt Kurele, oli Kalju algus konarlikum ning tõus tuli brasside ning Arstiga.

              Motiveeriv on vaadata võistkonda, kes võitleb. Kure tundub olevat "kustuv" ning mida edasi, seda vähem pingutatakse. Selline asi lihtsalt tõstab esile moraali langemise, ent sisimas loodad, et iga järgmine mäng läheb paremaks..
              See lõputu võrrand..

              Kommentaar


                Lisan omalt poolt mõned mõtted Kalju pingilt. Mäng oli tõeline nauditav karikamäng ja mõlemad satsid pingutasid lõpuni. Korraldus oli tip-top, mõlema satsi fännid elasid innukalt kaasa, Kalju omad lõid trummi, Tammeka fännidelt tuli põnevate sõnadega laulujuppe. Aga sellist vilet, nagu täna, ei mäleta ma küll viimased viis aastat, mis ma Kalju juures tegev olen olnud. Peakohtuniku kõik olulised otsused olid kodumeeskonna kasuks. Ma üldse ei imesta, et ta kusagilt Lõuna -Eestist on. Penaltid olid antud väga kergelt, neist esimese korral jooksis Tartu ründaja osavalt Kalju kaitsjale otsa ja langes nagu niidetud leht karistusalas. Kui kohtunikul on oma liin, siis peab ta ka seda lõpuni hoidma. Teine Tartule antud pennu oli ka samast seeriast. Aga tänane päevakangelane ei suvatsenud lisaaja viimasel minutil Kalju kasuks penaltit anda, kui Tartu kaitsja karistusalas laptuud mängis ja käega palli teekonna värava ette lihtsalt katkestas. Iga väiksemgi puude oli vile. Kentsakas moment oli veel keskväljal, kui Tartu oli juba palli lahti mänginud ja peale kolmandat söötu, mis nad tegid, ei saanud üks maängijatest veel aru , et mäng käib ja võttis palli lihtsalt kätte ja mängis uuesti lahti. Ega topelt ei kärise, ainult et sellisele tegevusele ei järgnenud kohtunike mingit reageeringut. Viimase tilga karikasse pani muidugi äärekohtunik, kes mulle käratas: istu maha, raisk!

                Aga sellise pooliku satsiga Kaljult väga hea mäng. Puudu olid: Taavi, Aniko,Massa, Tronni, Artjom, Markkus.

                Eriline tänu Kalju fännidele, kes suutsid ainukesena objektiivseks jääda ja meeskonda lõpuvileni toetada.

                Kommentaar


                  Häbisse me ei jäänud. Mõne lisa täiendusega saaks Meistriliigas täiesti korralikult hakkama, arvestades et mõned vajalikud mehed olid puudu, siis täiesti arvestatav tulemus. Kuigi tartlased olid kohati teravamad, siis ka Kaljul olid mõned head šansid, mis jäeti kasutamata. Hea õnne korral oleks ehk võidugi võtnud. Järgmisel korral pole MT alistamine enam probleem.

                  Siinkohal tuletaks meelde Tartu treenerite arvamuse, et Kaljul pole Meistriliigasse mingit asja. Ma arvan et normaalaeg võõrsil Meistriliiga viiendaga midagi ehk näitab. Küll oli tegemist karikamänguga, mis erineb liigamängust kõvasti , aga siiski. Ja, kes lõi viimati Tammekale kaks väravat?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                    Aga sellist vilet, nagu täna, ei mäleta ma küll viimased viis aastat, mis ma Kalju juures tegev olen olnud. Peakohtuniku kõik olulised otsused olid kodumeeskonna kasuks.
                    Olen nõus, et kohtunik oli kehv, aga kindlasti ei olnud vile ühepoolne. Samasuguseid näiteid võib tuua ka Maag Tammeka poolt (kui esimene penalti oli juba penalti, siis pidanuks kumbki meeskond veel mitu penaltit saama jne).

                    Aga Kalju üllatas väga positiivselt täna. Ilma igasuguse aukartuse ja pabinata, võideldi kui võrdne võrdsega lõpuvileni välja. Olumets->Arst->Mitt mängis suurepäraselt kokku, Arruda oli terav, De Souza valitses teist korrust ja kogu ülejäänud meeskond tegutses ka väga julgelt.

                    Tasemevahe tuli kohati küll selgelt välja, aga oli näha, et Kaljul on kogemusi ja julgust kellele tahes vastu hakata. Paari tugevduse ja pikema pinguga oleksite tõesti ML-is arvestatav tegija.

                    Põhjalikku mängu ülevaadet saab lugeda siit!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
                      Olengi, lihtsalt meie meeste esitus... khm, tekitab vahel küsimusi, kas Meistriliiga on ikka õige kodusaare esindusmeeskonna jaoks.
                      Meil ka pooled saarlased, ja Veski on vana Kalju ise!
                      Poistelt hea esitlus, tervitused Kreekast!

                      Raul saadetakse nüüd Saaremaale asumisele
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Kahju ,et mängu ei näinud ,pidin siiski juba varem Tartust lahkuma aga nagu tulemusest näha siis Kalju näitas südi mängu ja publik sai ilmselt hea elamuse.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          ILUS MÄNG!
                          Muidugi vilepartii oli jube. Isegi minul ei ole teatud ajal kuus nii muutlik meel kui eile härra kohtunikul mängu ajal oli. Hämming.
                          Vaatan eilset videod ja irvitan- ilmselged eksimused on hinnatud väga valesti.
                          Aga mis ikka teha saab- kohtuniku otsustab.
                          Kurvaks teeb meele aga toorutsemine. Tartu poolne hokimäng juba avalöögist ja siis nim. elujäämistehnikat Kalju poolt jõhkardluseks, julmuseks. Mäng on mäng ja ellu tuleb jääda.

                          Hoolimata sellest oli eile TAAS ilus mäng ja Kalju tõestas end!
                          ML ei ole kaugel.
                          .

                          Kommentaar


                            Sel pühapäeval on taas võimalik näha Nõmme Kaljut lahingus.

                            Kuna on kujunenud juba nii siis seekord ka on olemas buss mis viib ja toob fännid, huvilised ja lihtsalt päeva nautijad Hiiu staadionile Nõmme Kalju mängu vaatama.

                            Kella 15.30 paiku läheb buss Lounge Stereo eest teele, et natuke varem kohale jõuda. Soojenduse ajal saame kõik tutvuda CAPOEIRA'ga ehk "tantsiva kaklusega" mis on pärit just Brasiiliast kus kohast on ka pärit meie peatreener ning 3 mängijat.

                            Kindlasti on see huvitav päev täis jalgpalli- virtuaaljalgpall Stereo XCUP (xcup.stereo.eu), Nõmme Kalju mäng ja brasiiliastiilis kaklus.
                            .

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LadyPink Vaata postitust
                              ...mis on pärit just Brasiiliast kus kohast on ka pärit meie peatreener ning 3 mängijat.
                              kas teil mitte 4 braasikat polnud? mängijaid nagu
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                                kas teil mitte 4 braasikat polnud? mängijaid nagu
                                Ütleme nii et 3+1.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X