320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuno jutul on point. Selle asemel, et viriseda, tuleks toetada ja vastu anda. Kalju on fännidele pakkunud see hooaeg päris palju.
    Last edited by Silver; 26.09.11, 11:59.

    Kommentaar


      Minuarust on ikka päris nukker kui klubijuht valab oma kaotusevalust tekkinud frustratsiooni sellisel viisil nende väheste inimeste peal välja, keda kohalik jalgpall natukenegi huvitab. Tundub, et siin riigis on lihtsam olla ignorantne kohaliku vuti suhtes, siis vähemalt ei pea end milleski hiljem süüdi tundma.

      Nagu RoMaRiO juba ütles, teeb see raiskuläinud põlvkond seda oma vabast tahtest ja entusiasmist. Alati ei jõua - nii mõnedelgi on perekond, naine, lapsed, töönädal niigi pingeline ja teinekord tuleb ohverdada see üks jalgpallimäng ka oma lastele, naisele/mehele või kasvõi muudele tegemistele. Tänapäeval on elu selline, midagi pole teha! Aga milles siis need inimesed süüdi on!? Milleks neid nimetada sellepärast kehvadeks fännideks ja jalgpalli allalastjateks?? Parim osa sellest, nad on veel SÜÜDI milleski, millest ma täpselt aru ei saanudki - ilmselt kõiges.

      Aga tore vähemalt, et Kuno kasvatab juba uut Jugendit, kes kõik oma perekondlikud ja personaalsed huvid jalge alla trambib, öösel roosa pantri kaissu võtab ja kasvõi läbi sita roomates igal mängul kohal on.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Kalju eest enam mingid suvalised neegrid ei mängi, seega ei ole ju enam mida vaadata ja kellele oma paljast keha näidata

        Saba nimel,
        Piksenool
        Algselt postitas alehis
        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

        Kommentaar


          Tehva ja Kalju on supper tööd teinud, aga see kibestund vihahoog fännide suunas on absurd. Argumendid on juba öeldud. Aga te Kalju fännid ärge selle tobeda väljaütlemise pärast nüüd klubile vastutöötama hakake, toetage meeskonda ikka edasi ja küll Kunol endal häbi, et liiale läks.

          Kommentaar


            Väga õige! Minu ja Kalju aadressil on tulnud palju kriitikat, on õigustatud kriitikat ja mitte õigustatud... Igatahes olen paljudest asjadest teinud oma järeldused ja avalikult ka tunnistanud kui midagi on valesti tehtud. Minu eesmärk pole Mario ega teiste fännidega kakelda või neid halbadeks fännideks tembeldada. Eesmärk on TEILE KÕIGILE ÖELDA "VÄHEM MÖLA, ROHKEM TEGU"!


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            No Kuno vähemalt julgeb fännide teemal sõna võtta aga teiste klubide juhtidel tundub see fänni teema suht külmaks jätvat.Ok esiliigas teeb tänuväärt tööd Raimo &Co .Krt klubi ja fännid peaksid käima käsikäes nii heas kui halvas .Teinekord peavad mõlemad pooled taluma ka kriitikat ja pea püsti selle ära kannatama.usun,et mõlemad pooled on teinud vigu ja loodedavasti tunnistavad seda ja üritavad ennast parandada.
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Ära palun moonuta mu juttu!


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Minuarust on ikka päris nukker kui klubijuht valab oma kaotusevalust tekkinud frustratsiooni sellisel viisil nende väheste inimeste peal välja, keda kohalik jalgpall natukenegi huvitab. Tundub, et siin riigis on lihtsam olla ignorantne kohaliku vuti suhtes, siis vähemalt ei pea end milleski hiljem süüdi tundma.

              Nagu RoMaRiO juba ütles, teeb see raiskuläinud põlvkond seda oma vabast tahtest ja entusiasmist. Alati ei jõua - nii mõnedelgi on perekond, naine, lapsed, töönädal niigi pingeline ja teinekord tuleb ohverdada see üks jalgpallimäng ka oma lastele, naisele/mehele või kasvõi muudele tegemistele. Tänapäeval on elu selline, midagi pole teha! Aga milles siis need inimesed süüdi on!? Milleks neid nimetada sellepärast kehvadeks fännideks ja jalgpalli allalastjateks?? Parim osa sellest, nad on veel SÜÜDI milleski, millest ma täpselt aru ei saanudki - ilmselt kõiges.

              Aga tore vähemalt, et Kuno kasvatab juba uut Jugendit, kes kõik oma perekondlikud ja personaalsed huvid jalge alla trambib, öösel roosa pantri kaissu võtab ja kasvõi läbi sita roomates igal mängul kohal on.
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                Ära palun moonuta mu juttu!
                Milline osa mu jutust moonutatud on?
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Kallikesed, me ei räägi ühest fännist, ühest mängust, ega ühest persoonist. Kuidas sa aru ei saa, et probleem on laiem!
                  See probleem puudutab kõikide klubide fänne, fänluse arengut, jalgpalli arengut ja kõike seda mis sinna juurde kuulub. Mis mind häirinud on ma ütlesin välja, sest mulle ei meeldi jutupaunikud kes nurgataga foorumites ja mõned veel varjunimedega kõike kritiseerivad, aga ise selleks, et midagi muutuks midagi ei tee! Muide see on samapalju teie jalgpall, teie fänlus, teie positiivne või negatiivne emotsioon kui minu või kellegi teise oma. Seega tegelikult kui te nüüd süvenete, siis ma ei öelnud midagi sellist mida te ise ei tahaks!

                  MA OLEN KINDEL, ET IGA JALGPALLIFÄNN TAHAKS:

                  a. Fännide vahelist jõukatsumist ja intriigi igal mängul, nii kodus kui võõrsil
                  b. Et jalgpalli käiks vaatams palju rahvast ja, et jalgpall oleks atraktiivne
                  c. Et meeskondade tase tõuseks ja läheks järjest paremaks

                  Kui te arvate, et teie ei pea selleks midagi tegema, siis on OK, aga ärge siis sõna ka nendel teemadel võtke!
                  Alati saab igasuguste vabanduste taha pugeda, vaba aeg, siis kui saan, siis kui viitsin, siis kui raha on, siis kui sõbral raha on, siis kui sõber kutsub... bla bla. Minu välja öeldud seisukoht ei väljenda kuidagi sappi ega kaotusevalu, vastupidi! Me oleme endisel heas hoos ja teeme parimat hooaega, ma olen meeskona üle uhke ja homme sõidan Tartusse!




                  Algselt postitas Stok
                  Siin oli enne natuke teravat ka minu aadressil, aga ma ei tahtnud oma lõunasööki sellele vastamisega rikkuda. Nüüd siis:

                  kas Sinu arvates peaks fänn koera kombel saba jalge vahele ja sõimu peale kuulekalt kohale tulema? Või sõrad vastu ajama ja eneseuhkust demonstreerima? Ükspuha, mis põhjus kellelgi oli, et ei mindud sellele mängule, nad ei ole sõimuvalingut ära teeninud. Kui Kalju oleks võitnud, kas siis oleks selline reaktsioon olnud? Kas meeskonna kaotus on ainult fännide (ja vedela väljaku) süü? Minu arust paistab Kuno jutust välja kibestumus, et tiitlist ilma jäädi. Kuigi see on tema sõnadega vastuolus, sest sõnutsi on ta ka hõbedaga rahul.

                  Ta ajab õiget asja ja kõik on tore, aga üks meeskonnapealik ei tohiks end sedasi unustada. Fänn on siiski kuningas.
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Loe uuesti kõik üle äkki saad siiski aru milles minu jutu iva on.

                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Milline osa mu jutust moonutatud on?
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                      Loe uuesti kõik üle äkki saad siiski aru milles minu jutu iva on.
                      Selle asemel, et süüdistada mind oma jutu moonutamises, kontrolli parem, mis jutt su sõrmede alt välja tuleb. Peace!

                      Mõtetelugeja ma pole, ma saan tugineda vaid sinu öeldule.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Oioi, kõikidepoolt kardetud, armastatud ja vihatud Piksenool ilmus isegi välja!
                        Minu ülessanne on siinkohal täidetud, Foorumisse on tagasi tulnud elu mida siin enam ammu ei olnud

                        Tulistage nüüd üksteist pilbasteks ja tõmmake käima, igavaks läks see elu siin foorumis juba!

                        Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                        Kalju eest enam mingid suvalised neegrid ei mängi, seega ei ole ju enam mida vaadata ja kellele oma paljast keha näidata

                        Saba nimel,
                        Piksenool
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Soovitan veelkord lugeda, ikka ei saanud sa aru

                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Selle asemel, et süüdistada mind oma jutu moonutamises, kontrolli parem, mis jutt su sõrmede alt välja tuleb. Peace!

                          Mõtetelugeja ma pole, ma saan tugineda vaid sinu öeldule.
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                            Soovitan veelkord lugeda, ikka ei saanud sa aru
                            Ole mureta, ma pole kaugeltki esimene ja viimane, kes su sõnavõttudest aru ei saanud. Ju siis meil on ühine tõbi.

                            Edit: minupoolt on antud teema lukus. Olen öelnud, mida ma asjast arvasin ja kõik. No ei viitsi lõputult siin selle üle jaurata.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Juu siis, aga selleks, et aru saada mida ma ütlesin peaksid sa ka teiste kommentaarid ennem minu poolt öeldut läbi lugema... See võib muidugi üle jõu käia, seega las jääb

                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Ole mureta, ma pole kaugeltki esimene ja viimane, kes su sõnavõttudest aru ei saanud. Ju siis meil on ühine tõbi.
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                On sellega kuidas on, aga laupäeval võtab Kalju suurelt ette:


                                Ma loodan, et fännid ja jalgpallisõbrad suudavad ka veel vähemalt ühel korral midagi suurelt ette võtta väljaspool koduseinasid!
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X