320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hea töö, Kalju! Selliseid publikunumbreid on kohe suur suur rõõm näha. Eeskujuks kõikidele teistele!

    Kommentaar


      Kesa ära jama, midagi on mäda Tunnista ülesse nüüd miks sa nii sõbralik oled?
      Aga jh, tore päev oli, krt väsitav, aga tore! Tulistame edasi...

      Algselt postitas kesa Vaata postitust
      Telepildi järgi tundus 1945 tõepärane, igatahes rahvast paistis olevat rohkem kui eelmine kord mil kirja läks 2730.
      Tublid!
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Hästi vahva oli, teist korda hooajal oli tõesti atmosfäär, mis meenutas jalgpallikohtumist. Kui midagi negatiivsele poolele lisada, siis saan aru, et Kalju üritab igatmoodi atraktiivsust üleval hoida, aga need agarad trummitüdrukud rikkusid küll Kalju eduka fänluse täna. Fänluses on ikka päris raske, et fännklubi üritab laulujoru panna, aga kõik sumbub kuna kõrval olevad neiud otsustavad täiesti teises viisis trumme peksta. Kui viiskalt I p.a keskel nende poole pöördusin, et pekske oma löögiriistu samas taktis käesoleva lauluga, siis tundusid aru saavat, aga peale staadionil kõlanud üleskutset aktiviseerusid taas. Jalgpall pole päris selline mäng, kus mängu ajal näiteks tümpsu põhja paneks. Tean, et Kalju tahtis vaid head, aga see ei kukkunud minu arust just kõige edukamalt välja.

        Mänguliselt muidugi väga kahju, et nii 3p ära anti, eksides elementaarsete põhitõdede vastu. Ei tea küll, kui heas vormis Konsa pärast vigastust on, kuid ma ei tea, mõne kiirema venna kui Viikmäe oleks võinud viimasel 20l minutil küll ette jooksma panna, kui Levadia kaitseliin väga kõrgel asetses. Kuidagi väga lihtsalt oleme see hooaeg neid punkte kaotanud, eksides nii taktikaliselt kui ka elementaarse ABC vastu.

        Kommentaar




          http://knowyourmeme.com/memes/keep-calm-and-carry-on
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar




            Täitsa tore intervjuu hea jalgpalluriga, loodetavasti (?) leiab siis mõne näitsiku, kelle pärast ka järgmine hooaeg Kaljus mängida

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              http://buduaar.ee/Article/article/17865

              Täitsa tore intervjuu hea jalgpalluriga, loodetavasti (?) leiab siis mõne näitsiku, kelle pärast ka järgmine hooaeg Kaljus mängida
              Tundub täitsa tore inimene olevat selle põhjal. Hea lugemine.

              Kommentaar


                lausekatkend artiklist:
                siis veel veel 2 jaapani keelt rääkivat brasiillast

                Kommentaar


                  väheke jalgpalli välist juttu kah...eile sai kogemata mingit kaubanduskeskust külastatud...

                  vaatan mina, et tuleb mingi koletu dziibi moodi neljarattaline liikumisvahend ja pargib ilusa poognaga kohe sinise värviga kaetud parkimiskohale, täitsa keskuse sissepääsu kõrvale. välja kargab noor naga ja tema pruut (tõnenäoliselt), väliselt ei tundunud neil mingisugust liikumispuuet olevat, sportlikud ja ilusad inimesed, väga krapsakalt tõttasid shopingule. läksin mina siis masinast mööda ja nägin, et esiklaasi taga on suisa kaks puuet tõestavad märgistust, üks oli sinine nagu kord ja kohus, teine rippus tagasivaate peegli küljes - see oli roosat värvi ja sellel "ilutses" nõmme kalju sümboolika...

                  Kommentaar


                    Äkki olid nad ajuinvaliidid?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      ilmselt küll, aga võiks ju nende jaoks värvida keskuse sissepääsu ette kohe roosa ruudu kus ilusad inimesed saaksid oma roosa tõendiga parkida, või siis sõita juba otse poodi sisse...

                      Kommentaar


                        Kuulasin seda Vikerraadio spordisaaded ja see oli huvitav, aga, Kuno, kas sa oled mõelnud, et äkki sa kasutad sõna "nagu" liiga palju?
                        Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
                          Kuulasin seda Vikerraadio spordisaaded ja see oli huvitav, aga, Kuno, kas sa oled mõelnud, et äkki sa kasutad sõna "nagu" liiga palju?
                          See nagu on nagu täiega moodne sõna. Seda nagu ei saa üldse ütlemata jätta.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Mida keegi kuulab, isiklikult jäi mulle kõlama sõnum, mis suunatud kõigile, et toetage rohkem jalgpalli Eestis rohujuure tasemel, liigavutti.
                            Kõigil, kellel on pappi, kellel on poliitilist mõjujõudu, toetage Eesti (liiga)vutti.
                            Kellel aga eelnevat napib, tulge ise staadionile, külastage Eesti kohalikku liigavutti ja läbi selle annate igaüks ise oma panuse Eesti jalgpalli arengusse.

                            Peaks nagu olema see õige sõnum.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
                              Kuulasin seda Vikerraadio spordisaaded ja see oli huvitav, aga, Kuno, kas sa oled mõelnud, et äkki sa kasutad sõna "nagu" liiga palju?
                              Laisk küsib linki.
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                                Laisk küsib linki.
                                Jalgpalliajakirja „Jalka“ peatoimetaja Indrek Schwede tõi Vikerraadio saates „Spordipühapäev“ välja, et jalgpall on hea vahend Eestis elavate venelaste integreerumise hõlbustamiseks, kuid ei tasu arvata, nagu jalgpall oleks juba praegu integratsiooni heaks palju ära teinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X