320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Homme tuleb nii ajubaba mäng, et seda lausa peab nägema..

    professionaalne jalgpalliklubi Eestis, jalgpalli trennid ja laste jalgpall


    Mitu väravat tuleb? 10? 15?

    Kommentaar


      Minu panus läheb 17:0 peale

      Kommentaar


        Mina usun, seis jääb 14:1 Kaljule.

        Kommentaar


          Algselt postitas difender Vaata postitust
          Mina usun, seis jääb 14:1 Kaljule.
          Kui Kalju laseb Kasakatel värava lüüa, siis luban, et olen kõik Kalju juunikuu mängud kaine

          Ega tegelikult vahet pole, kas tuleb 10, 15 või 20, peaasi et äsja vigastusest tagasi tulnud härrasid kohe taas kõrvale ei pekstaks. IV liiga tiimide puhul võib see oht muidugi päris suur olla. Ilm on muidugi Kalju kodumängule kohaselt nauditav.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Kui Kalju laseb Kasakatel värava lüüa, siis luban, et olen kõik Kalju juunikuu mängud kaine
            Selle peab küll igaks-juhuks salvestama

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Kui Kalju laseb Kasakatel värava lüüa, siis luban, et olen kõik Kalju juunikuu mängud kaine

              Ega tegelikult vahet pole, kas tuleb 10, 15 või 20, peaasi et äsja vigastusest tagasi tulnud härrasid kohe taas kõrvale ei pekstaks. IV liiga tiimide puhul võib see oht muidugi päris suur olla. Ilm on muidugi Kalju kodumängule kohaselt nauditav.
              Traditsioone ei saa muuta. Eks hooaja lõpuks on fännid karastunud ja tugevad kui purikad. Õnneks on katus peakohal ja vihm ei morjenda.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                luban, et olen kõik Kalju juunikuu mängud kaine
                Tubli poiss, luba niipalju, kui jõuad täita

                Kommentaar


                  Nõmme Kalju meeskonna poolt üks suur roosa RESPEKT kõikidele fännidele, keda ei heiduta ükski ilm, vaid leiavad alati tee staadionile!

                  Suur aitähh kõigile ning jätkata samas vaimus!

                  Täna aga kõik Kadrioru staadionile (kell 18.00) Kalju Damianot ja Jürkat vaatama ning loomulikult ka enneolematut mänguvormi.
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    Tubli poiss, luba niipalju, kui jõuad täita
                    Ehk 1 päev
                    30 juuni

                    Kommentaar


                      Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
                      Minu panus läheb 17:0 peale
                      Betradar on punases, ootame karistusi.

                      Kommentaar


                        Eestimaa Kasakate ultratele..




                        ..pühendaks selle väikse laulujupi:

                        Kommentaar


                          No kurat, ma olen ennustajaks sündinud! Eesti rekord jäi küll löömata, kuid võib skooriga rahule jääda.

                          Kommentaar


                            Tanel Melts, fuukjee!

                            Kommentaar


                              Oioi kui raske 3 puntki, ei oleks kujutanud ette, et värav Kuressaare vastu võiks pakkuda nii võimsa emotsiooni. Toshi puhul võib rääkida kahtlemata läbiaegade parimast leegionärist Kalju ridades, totaalselt 10sse pandud. Tänane näitas taas kultuuri nõrkust ja seda, et fännid on halvad-halvad, või nende kõnepruuk (s.t minusuguste tontide), loodetavasti see publikut väga eemale ei peleta, kuigi ehk polegi küsimus hetkel madalas tasemes või reklaamis. Eesti jalgpall peab olema sellisel kujul vist ilma fännideta, või vähemalt ilma tulihingelisteta

                              Aga olgu need tribüünid ka täiesti tühjad, me ei loobu ja viime Kalju tiitliteni!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Tänane näitas taas kultuuri nõrkust ja seda, et fännid on halvad-halvad, või nende kõnepruuk (s.t minusuguste tontide), loodetavasti see publikut väga eemale ei peleta, kuigi ehk polegi küsimus hetkel madalas tasemes või reklaamis. Eesti jalgpall peab olema sellisel kujul vist ilma fännideta, või vähemalt ilma tulihingelisteta
                                Mida see väikse tüdrukuga mängule tulnud ema siis valesti tegi, kui pärast mitmeid kordi üle staadioni kaikunud "TÜRA, TÜRA, TÜRA, TÜRA" teile märkuse tegi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X