320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Wow Melts kah Kaljus.Jumalast lahe!

    Kommentaar


      Nr. 69 Kert Kütt (Est)
      Nr. 3 Marco Bianchi (Itaalia)
      Nr. 4 Alain Garcia Gutierrez (Kuuba)
      Nr. 5 Alo Bärengrub (Est)
      Nr. 6 Denis Vnukov (Est)
      Nr. 7 Eino Puri (Est)
      Nr. 8 Alan Arruda (Brasiilia)
      Nr. 9 Damiano Quintieri (Itaalia)
      Nr. 10 Baruch Lobo (Brasiilia)
      Nr. 11 Kristen Viikmäe (Est)
      Nr. 12 Martin Tšegodajev (Est)
      Nr. 13 Christian Kõrtsmik (Est)
      Nr. 14 Ken Kallaste (Est)
      Nr. 15 Jüri Jevdokimov (Est)
      Nr. 16 Tanel Melts (Est)
      Nr. 18 Sergei Terehhov (Est)
      Nr. 99 Tarmo Neemelo (Est)

      Kommentaar


        Kust kalju selle Milano Interi kasvandiku üles korjas?

        Kommentaar


          Algselt postitas KaImO Vaata postitust
          Kust kalju selle Milano Interi kasvandiku üles korjas?
          Hooajal 2009/2010 mängis ta serie Ds

          Kommentaar


            Pole hullu,on ju kindlasti veel Serie F ja G!

            Kommentaar


              Algselt postitas Silver Vaata postitust

              Nr. 10 Baruch Lobo (Brasiilia)
              On see tema?

              Kommentaar


                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                Wow Melts kah Kaljus.Jumalast lahe!
                Aastalõpuka parim mängija.

                Palju õnne!
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Aastalõpuka parim mängija.

                  Palju õnne!
                  Väga hästi mängis. Oli hea nii palliga kui ka pallita, näitas ka head sööduvaistu ja realiseerimist. Loodame, et suurel väljakul näitab end sama heast küljest.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                    Väga hästi mängis. Oli hea nii palliga kui ka pallita, näitas ka head sööduvaistu ja realiseerimist. Loodame, et suurel väljakul näitab end sama heast küljest.
                    Ta ei saa mängida ju, Prins ei tee vahetusi, ega anna staaridele puhkust.

                    Kommentaar


                      Äkki temast saabki uus staar?

                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Ta ei saa mängida ju, Prins ei tee vahetusi, ega anna staaridele puhkust.
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Aitäh, Nõmme Kalju juhtivad tegelased vahvate kingituste eest
                        Aitäh, Nõmme Kalju mängijad mitmekülgsete emotsioonide eest
                        Aitäh, Nõmme Kalju fännid vahva fänluse eest

                        Aitäh, kõik muud vahvad tegelased, kellele ei meeldi emotsioonid jalgpallis ning nende välja elamine, olete mega vahvad,

                        ega kaks kolmandata jää......


                        on ainult üks Mällar Tartust, respect härra

                        Kommentaar


                          Ma ei eeldagi, et see kedagi siin foorumis huvitama peaks, aga ehk koduse liiga huvilisi intrigeerib, et üks "hulludest" on meie/teie seast lahkumas.

                          Mina küll ei suuda leida enam motivatsiooni, miks peaks käima nädalast-nädalasse sellist liigat uurimas ja puurimas, kui igal võimalusel üritatakse vältida, et kunagi võiks tekkida mingigi seltskond, kes seda kodust liigat "fännab".

                          Ja ma üldse ei tahagi väita, et mul ei ole süüd, aga kui ma täna olin jälle selline "kurjategija", siis ausaltöeldes, turvateenistus kaduge vittu ja ma võin vabalt oma rahulduse vutist kätte saada ka Inglismaa vutti vaadates ning mingi türapea ei ütle, kas ja kuidas ma õlut joon.

                          Aitäh, Peeter ja teised Kalju liikmed, kes tegid koosoldu lahedaks, aga kui ma kunagi peaks oma nägu seal näitama, siis kas ma olen käinud hulluarsti juures või olen väga juua täis.

                          Ma loodan südamest, et Nõmme Kalju suudab muuta seda türastanud liiga süsteemi, et kordki võiks normaalne inimene kodusest vutist lugu pidada, nagu minusugune värdjas, kes 4-5 hooaega on olnud Tallinna lumevallide kõrval.

                          ON AINULT ÜKS NÕMME KALJU JA MA EI KAHTLEGI, ET ME KUNAGI MEISTRIKS TULEME NING MA EELDAN, ET INIMESI, KES NII ÕNNELIKUD SELPUHUL, ON VÄHE!


                          2010. aasta sama aeg, sedapuhku nii ebatsensuurselt ei jätka, kuid põhimõte jääb samaks, miks ja milleks on priimarsed küsimused.

                          Kommentaar


                            Miks on vaja Eesti tiimi toetada inglise keeles? See "We love you Kalju, we do" kõlas kuidagi väga ebaloomulikult ning mitteusutavalt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                              Miks on vaja Eesti tiimi toetada inglise keeles? See "We love you Kalju, we do" kõlas kuidagi väga ebaloomulikult ning mitteusutavalt.
                              Äkki on võistkonnas mõned välismängijad, kes ei mõista kohalikku keelt?

                              Kommentaar


                                Romario, sina käisid täna meie juurde küsimas, kas me pürot teeme või ei?
                                FCLT.EU
                                ----------------------------------------------------------------------
                                Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                                Kommentaar

                                Working...
                                X