320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vara ehk veel põhjapanevaid järeldusi tegema hakata, aga mul on lühikese ajaga sümpatiseerima hakanud noor Adis. Poiss võitleb nii kuis jaksab ja on alati seal kus action on. Lisaks veel plusspunktid fänniturniiril Pantrite sektoris meile kaasa elamise eest. Nagu näha hoiab Nemsi kung-fu stiili ka au sees..



    Japsidest jätsid kõige parema mulje Kosuke ja testitav keskkaitsja (4 või 5, mis ta number oligi). Kahju, et Lille tüübiga kõik plaanipäraselt ei läinud.

    Eestlastest Sinilaid veel esindusmeeskonna taset välja ei mängi, aga peale korraliku treeningprotsessi võib tüübist täitsa asja saada. SK10 duubli väravavaht on ikka veits liiga roheline. Dupikov oli algul väga rabe. Viimastes mängudes hakkas rohkem kindlust näitama ja sai sellega ka lõpuks fännidelt veidi kiita.

    Siiralt aus olla, siis minu nr 1 eesmärk oli Aastalõpukal testitavaid ja juba lepingu teeninud poisse mängimas näha. Materjali paistab olevat, aga kindlasti on vaja Iksil nüüd kõvasti tööd teha, ennem kui poisid korralikult kokku mängima saab. Hetkel jättis kogu meeskond sellise korraliku poolfabrikaadi mulje.

    Kohtunike kriitikat niipalju, et võiks suuremat tähelepanu pöörata porte ääres tehtud vigadele. See on ikka jube ohtlik. Turniiri jooksul nähti ikka väga räigeid asju seal juhtumas.

    Kommentaar


      Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
      Kahju, et Lille tüübiga kõik plaanipäraselt ei läinud.
      Mis temast siis sai? Vaatasin jah, et teisel päeval enam teda platsil polnud.

      Kommentaar


        Algselt postitas keemiainsener Vaata postitust
        Mis temast siis sai? Vaatasin jah, et teisel päeval enam teda platsil polnud.
        Ei oska öelda, teisel päeval teda platsil ei olnud. Järelikult ei klappinud midagi.

        Kommentaar


          Kel soovi Soome mänge vaatama minna, siis siit natukene infot. Meie seltskond rihib ilmselt 8. veebruari Interi mängule. Kui kellegil soovi liituda, siis pange mulle PS.

          FC Lahti - Nõmme Kalju
          Reede, 25. jaanuar
          15:00 Mukkulan Halli

          FC Inter - Nõmme Kalju
          Reede, 8. veebruar
          15:00 Javenture Areena

          Seinajoki IV Komia turniir
          14-16 veebruar:

          Kommentaar


            soovitan siis juba ööseks minna, eelmine aasta sai seal käidud kui Flora mängis ja selline vahemaa maha sõita ühe mängu pärast on mõtetult kurnav. vaadake rahakott üle ja võimaluse korral tehke ööbimisega. muideks seal samas lähedal linnas kauhajokis on päris palju eesti tudengeid, väga lahedad taadid ja memmed.
            Parem georg otsas kui Paul keres.

            Kommentaar


              Ööbimisettepanekuid? Hetkel teada olevad on üsna kirved. Mainimist väärt on ka fakt, et 5000 mängijaga ja 2 nädalat kestva Aastalõputurniiri pass on 7 eurot. Kõigest 6 meeskonnaga, 4 päeva kestev turniir Seinäjoel 50€! Isegi playoff Iirimaal oli 5 eurot odavam. See kvalifitseerub samuti "ühe mängu pärast kaugele sõitmiseks".. :-D

              Kommentaar


                krt ega ei oska midagi kahjuks soovitada küll, aga vaadake midagi väljaspoolt seinajokit, meie nt ööbisimegi üldsegi kauhajokis. seal veel mingeid linnasid. ja uurige rongipileteid, vb nii odavam, kuna helsingist laheb otse seinajokisse ka rong.
                Parem georg otsas kui Paul keres.

                Kommentaar


                  Kas Kalju on Hiiu staadionist lõplikult loobunud, kuna Levadia kolis omna noortetöö kontori sinna?

                  Kommentaar


                    Enam kui nelja kümnendi eest alustasid koolieelikutest naabripoisid Martin Reim ja Indro Olumets Mustamäel üheskoos hoovivutiga. Esimene neist peab oma 50. sünnipäeva täna, Olumetsa ümmargune juubel leidis aset 10. aprillil. 



                    Mõlema karjäär lõpusirgel (kuigi Indro teatab julgelt: "Kavatseb Kaljuga 2012. aastal meistriks tulla ja 50. eluaastani mängida."), liidab neid täna üks teine amet.

                    How did he know?

                    Kommentaar


                      Mulle meenub ka aastate tagant (Kalju Esiliiga päevil), et kellelgi oli siin foorumis oma allkirjaks banner: "Kalju 201X, Eesti meister" vms. Ehk Romariol? Keegi võiks ka selle aasta meelde tuletada, või oli see suisa banneri üles leida.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Mulle meenub ka aastate tagant (Kalju Esiliiga päevil), et kellelgi oli siin foorumis oma allkirjaks banner: "Kalju 201X, Eesti meister" vms. Ehk Romariol? Keegi võiks ka selle aasta meelde tuletada, või oli see suisa banneri üles leida.
                        Võisin mina olla küll, aastaks igatahes oli 2015.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas optiums Vaata postitust
                          Kas Kalju on Hiiu staadionist lõplikult loobunud, kuna Levadia kolis omna noortetöö kontori sinna?
                          Ei ole loobunud. Kalju noored mängivad seal jätkuvalt edasi, nagu ka Levadia noored. Jagame Kadriorgu - jagame ka Hiiut :-D

                          Hiiuga seoses see aasta ilmselt uudiseid on oodata, aga esindusmeeskonda need ei puuduta. Eks kui asjaks läheb, teab rohkem rääkida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                            Ei ole loobunud. Kalju noored mängivad seal jätkuvalt edasi, nagu ka Levadia noored. Jagame Kadriorgu - jagame ka Hiiut :-D

                            Hiiuga seoses see aasta ilmselt uudiseid on oodata, aga esindusmeeskonda need ei puuduta. Eks kui asjaks läheb, teab rohkem rääkida.
                            Tulin just Hiiult, Theimo pakkis kõrval kontoris kaste lahti. Leppisime WC ja ühisköögi kasutamise graafikus ilusi kokku. Nüüd vähemalt hea kellegiga päeval lobiseda
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Jalgpalli Eesti meisterklubi Nõmme Kalju tegeleb agaralt meeskonna komplekteerimisega ning peatreeneri Igor Prinsi nägemuses saadakse uueks hooajaks kokku parema tasemega kollektiiv kui seda oli mullu. Eelkõige tõstab ta esile hea tasemega välismaalaste lisandumist.


                              Kuna ei ole aega igast uudiseid otsida siis äkki keegi paneb selle listi kes siis need 7 väljamaalastest kindlat jääjat on? Aru ma ei saa veel sellest, et 6 on lubatud aga seitse jääb ja tahetakse veel juurde tuua...olen ma uudisest valesti aru saanud või mis teema on? Ei tea hetkel kohta, kus kõik kirjas oleks kes on lepinguga ja kes mitte

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                Aru ma ei saa veel sellest, et 6 on lubatud aga seitse jääb ja tahetakse veel juurde tuua...olen ma uudisest valesti aru saanud või mis teema on?
                                6 Kalju I (meistriliiga)
                                6 Kalju II (duubel)
                                --------
                                Väljakul Kalju I eest kasvõi 11 (duublit võib kasutada) ja 1 jääb veel varusse kah.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X