320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    ...
    Mis sul on kogu aeg öövahetused tööl või käid päeval tööl ainult magamas?

    Kommentaar


      Mõtlesid ikka 2013 ehk algav hooaeg?
      Või oled mõtetes veel 2012s ja siin panustamine pidanuks olema 2014?

      Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
      Tulla valitseva meistri juurde Esiliiga põhjast ja loota pool hooaga kokku mänginud meeskonnas põhisse saada - see on raske ülesanne ükskõik mis treeneri all. Kui nüüd midagi ekstreemset meie ründeliiniga suvel just ei juhtu, siis Kirssi puhul panustaks ma pigem 2013 hooaja peale.
      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

      Kommentaar


        Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
        Tulla valitseva meistri juurde Esiliiga põhjast ja loota pool hooaga kokku mänginud meeskonnas põhisse saada - see on raske ülesanne ükskõik mis treeneri all. Kui nüüd midagi ekstreemset meie ründeliiniga suvel just ei juhtu, siis Kirssi puhul panustaks ma pigem 2013 hooaja peale.
        noh täpselt samamoodi tuli esiliiga põhjas virelenud Pärnu LM-st Kaljusse Melts ja kogus lõpuks 30 mängu hooajaga, neist 21 lausa põhis.

        Kommentaar


          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
          Tulla valitseva meistri juurde Esiliiga põhjast ja loota pool hooaga kokku mänginud meeskonnas põhisse saada - see on raske ülesanne ükskõik mis treeneri all. Kui nüüd midagi ekstreemset meie ründeliiniga suvel just ei juhtu, siis Kirssi puhul panustaks ma pigem 2013 hooaja peale.
          Kirss pole ju pelgalt ründaja. Noorteklassis ta tõesti seda oli. Tundub et erinevalt eelmsitest aastatest on Kaljul selge nägemus, kuidas duubelrivistust ära kasutada esindusmeeskonna jaoks.

          Kommentaar


            Pantrid, köhige kopsud puhtaks: PÄRNU, PÄRNU, PÄRNUU - KIRSS! KIRSS! KIRSS!

            Kommentaar


              Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
              noh täpselt samamoodi tuli esiliiga põhjas virelenud Pärnu LM-st Kaljusse Melts ja kogus lõpuks 30 mängu hooajaga, neist 21 lausa põhis.
              Aastaid tagasi hoidis Robil silma peal ka üks Norra kõrgliiga klubi,nii et Kalju puhul korralik hüppelaud olemas end näidata...meistriliiga taseme mängib kindlasti välja,oleneb muidugi,palju mänguaega saab.Ja kui juba Melts võrdluseks toodi,siis minu hinnangul on Robi kindlasti kiirem ja tehnilisem.

              Kommentaar


                Tundub lubav.

                2014 pidasin silmas. Ja Ballack, ei ole öövahetustes. Öös on inimesi lihtsalt

                Kommentaar


                  Huvitavad täiendused Kaljul. Keegi võiks hakata vaikselt meeskonna keskmist vanust arvutama.
                  Pärnu Linnameeskond sai järjekordse obaduse, kuigi EJL asus neid päästma Suurem ja tugevam võtab oma.

                  Millal need oma klubi kasvandikud mängima peavad hakkama?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas HABE Vaata postitust

                    Millal need oma klubi kasvandikud mängima peavad hakkama?
                    Kuido, neile on vara veel. Ilmselgelt pole neil veel liha luudel. Ju nad pead kandma hakkavad sirka 10a. pärast.

                    Kommentaar


                      professionaalne jalgpalliklubi Eestis, jalgpalli trennid ja laste jalgpall


                      Selline väga üllatuslik uudis!

                      Kommentaar


                        Kaitsva pooliku kohta päris hea statistika värvate kohta.
                        "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                        Kommentaar


                          Miks üllatav? Minu arvates on teda siinoldud aja jooksul alahinnatud. Mees paistab platsil tõelise tööhobusena silma. Vähemalt neis mängudes, mida mina Kalju esituses möödunud hooajal nägin.

                          Kommentaar


                            Väga kahju oleks kui läheks, väga mõnus oli lugeda, et ka Eestis võib mõne teise riigi koondislane mängida (mis sest, et tegu väikese Aafrika riigiga). Vähemalt võib Kalju siin ka mingi korraliku üleminekutasuga arvestada ehk.

                            Kommentaar


                              Minu kaks senti kah, ehk Kimbaloula on vast ühe kõrgeima potentsiaalse võimekusega pallur, keda mina kohaliku klubi särgis näinud. Kehahoiak ja liikumine meenutas suurt jalgpallurit. Üldjoontes jätsid enamus testitavatest pigem positiivse mulje, kokkumängu kallal esimesed 20 minutit võib kergelt norida, aga meie lähteasend on küllaltki soliidne, et loota juba märtsikuus täiesti vahvat mängupilti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Minu kaks senti kah, ehk Kimbaloula on vast ühe kõrgeima potentsiaalse võimekusega pallur, keda mina kohaliku klubi särgis näinud..
                                ilmselt noor mees oled siis, et meie koondislasi ei mäleta kohalike klubide särkides....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X