320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
    http://www.jkkalju.ee/kaljus-hakkab-...-aivar-tiidus/

    Kui lõuna pool asju ei aeta, siis vähemalt põhjas seda tehakse

    Peab ikka teistel raha olema, et selliseid kõrgeid ninasid endale palgata, noortekaks Zaur jne. Lähete puhtalt CLi eelringi eest saadud rahade peale?
    Kiidad? Laimad? Tunnet muret, et minnakse pankroti? Jäätakse palgad maksmata nagu mujal?

    Noortetreenerid on samasugused inimesed nagu kõik teised ning soovivad lihtsalt saada palka nii, et saaks rahus ära elada.
    Kaljul on visioon ning mitu head noortetreenerit koostööd tegemas on alati huvitav väljakutse ka neile endile.
    EJL uus reeglistik välismaalaste piiranguga on otse viide, et noorte töösse tuleb panustada veel rohkem ning see eeldab parimaid treenereid.
    Lisaks: Amatöörid ja noored peavad kõikjal maksma treeningraha, ükskõik mis alal siis. Sealt tulevad ka treenerite palgad.

    Kommentaar


      ega tiidus ja zaur ei ole eduvõti. jommaijoo. edu

      Kommentaar


        Kommentaar


          Tundub, et Kaljul õnnestus väga hea diil teha, eriti kui arvestada asjaolu, et mängumees ütles ära PL-i tabeli alumise otsa satsile. Tundub, et noorhärral klassi on ja tulevikus võib Kalju päris kena kopika teenida ta pealt, kui mängija õitsele lööb ja lammutama hakkab. Näis.

          Kommentaar


            PraS va pätt :-D Jõudsid juba välja nuuskida..

            UEFA.com on pidanud kah vajalikuks ära märkida.

            Kommentaar


              See, et Kimba... võttis vastu Kalju pakkumise Norwichi üle on täielik müsteerium, loodame, et Kalju jõuab äkki veidi kaugemale eurosarjas see hooaeg. Mehed peaksid küll veidi kõrgemal olema kui esimene round.

              Kommentaar


                Ma ei lugenud kusagilt välja, et Norwich noorhärrale lepingut oleks pakkunud...vb ma lugesin midagi valesti ka muidugi. Jutt oli, et ta oli testimisel ja siis otsustas Kaljuga lepingu allkirjastada. Norwichi lepingust polnud ju kirjas midagi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas noorfänn Vaata postitust
                  See, et Kimba... võttis vastu Kalju pakkumise Norwichi üle on täielik müsteerium, loodame, et Kalju jõuab äkki veidi kaugemale eurosarjas see hooaeg. Mehed peaksid küll veidi kõrgemal olema kui esimene round.
                  Selleks on jätkuvalt vaja ikka sitta kanti õnne. Illustreerimiseks võiks tuua kasvõi meie eelmise eurovastase Kahzar Lankarari eelarve, mis oli 20 miljonit euri. Võrdluseks, eesti tippklubide eelarved jäävad sinna 0,6-1,5 miljoni kanti. Ja tegemist oli Euroopa Liiga vastasega. Nüüd tuleb Meistrite Liiga ja seal on meie seed'i arvestades ainult sitad ja väga sitad variandid, keda vastaseks saada..

                  Algselt postitas MNa Vaata postitust
                  Ma ei lugenud kusagilt välja, et Norwich noorhärrale lepingut oleks pakkunud...vb ma lugesin midagi valesti ka muidugi. Jutt oli, et ta oli testimisel ja siis otsustas Kaljuga lepingu allkirjastada. Norwichi lepingust polnud ju kirjas midagi.
                  Videointervjuus ütleb Kimbaloua selgelt välja "Norwich offered me a contract"

                  Kommentaar


                    väga väga hästi tehtud klipp, Myrgel kaua tõlgete peale läks?

                    Kommentaar


                      Aa, selge. Ma tuginesin ainult sellele mis oli lahti kirjutatud. Rohkem sõna ei võta

                      Kommentaar


                        Aga kustkohast on pärit Kalju rahaallikas, et kõike seda rahastada? Klubisse palgatakse vaid tipp noortetreenereid, mängijateks Eesti koondislasi, nüüd koguni primeri võimalusega mängija.

                        Kas jutt, et teil on väiksed palgad kehtib endiselt, uusi sponsoreid pole ju lisaks tulnud.

                        Kommentaar


                          See aasta saadi veits rohkem raha UEFA poolt.
                          "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                          Kommentaar


                            Kui ma nüüd väga puusse ei pane, siis peaks see veits rohkem raha olema 390 000 eurot Eesti Meistritiitli eest.

                            +

                            Meistrite Liigas mängimise eest, mis saadakse muidugi alles suvel, aga prognoosida kulusid võib juba praegu.

                            Kommentaar


                              Koondislaste eesti saab koduklubi ju UEFAlt nn boonust, mis katab ilusti palga ära ja jääb ülegi veel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Koondislaste eesti saab koduklubi ju UEFAlt nn boonust, mis katab ilusti palga ära ja jääb ülegi veel.
                                Siis Šišov ongi see, kes Kaljule kuldmune muneb

                                Kommentaar

                                Working...
                                X