320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas siis mängima hakkab Kalevi staadionil?

    Kommentaar


      Miks muutus ajalooline Nõmme JK Kalju Nõmme Kalju FC-ks, eks ika selleks, et lihtne oleks lõppu Tallinn lisada.
      Moodne jalgpall Eesti moodi

      Kommentaar


        Tallinna N6mme JK Kalju .... so bad?
        slimm.ee

        Kommentaar


          Ma ise lootsin et keegi Kalju inimestest midagi ütleb, aga kolm flora poissi hoopis kommimas

          Kommentaar


            Algselt postitas Felipe Vaata postitust
            Ma ise lootsin et keegi Kalju inimestest midagi ütleb, aga kolm flora poissi hoopis kommimas
            Ma ei tahtnud üldse kommenteerida seda uudist, sest mina ei tea kui palju tõde seal üldse on, aga ma lihtsalt viitasin darethi pakutud nimevariandile (sama kehtib ka JanK puhul), et JK ei ole Kalju puhul aktsepteeritav.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Ma ei tahtnud üldse kommenteerida seda uudist, sest mina ei tea kui palju tõde seal üldse on, aga ma lihtsalt viitasin darethi pakutud nimevariandile (sama kehtib ka JanK puhul), et JK ei ole Kalju puhul aktsepteeritav.
              Nääh, kahju et Mario, Silver või teised pole ümber lükanud veel midagi.

              Rait samas vastab postimehe veergudel:

              Kalju pressiesindaja Rait Roopi sõnul nende nimes juba esineb sõna «Tallinn».

              «Nõmme Kalju nimes ja logos esineb juba sõna Tallinn ning ühtegi muudatust heade kavatsuste kokkuleppe raames ei tehta. Tallinna linna sümboolikat oleme samuti kasutanud juba aastaid ning seda teevad ka teised Tallinna spordiklubid,» märkis Roop.

              Kommentaar


                Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                Nääh, kahju et Mario, Silver või teised pole ümber lükanud veel midagi.

                Rait samas vastab postimehe veergudel:

                Kalju pressiesindaja Rait Roopi sõnul nende nimes juba esineb sõna «Tallinn».

                «Nõmme Kalju nimes ja logos esineb juba sõna Tallinn ning ühtegi muudatust heade kavatsuste kokkuleppe raames ei tehta. Tallinna linna sümboolikat oleme samuti kasutanud juba aastaid ning seda teevad ka teised Tallinna spordiklubid,» märkis Roop.
                Ei saa küll sotti, kuidas Kalju praeguses nimes on kirjas Tallinn (logol on, aga nimes?, ju ei oska korralikult lugeda. ), aga see selleks. IRL teeb ikka järjekindlaid katseid uppumisest pääsemiseks, aga Kalju on oma Tallinnale kindel, ei murdu.

                Kommentaar


                  Hahah, üks Florakas (Kruusimäe) ees ja teised jüngrid siin foorumis kohe järgi Olge nüüd rahulikud, tegu on ilmselt lihtsalt Kojamehe kerge närvivapustusega. Samas ei saa mehest üldse enam aru, üks päev on Kalju sektoris, teine päev Flora sektoris ja kolmas päev hakkab meedias klubi(de) üle teravat tõmbama? Hullem prostituut kui Mällar mõni aasta tagasi.

                  Eniveis, Kalju fännina on seisukoht selline, et loomulikult on igasugune poliitika sidumine spordiga täiega vastukarva, aga kahjuks tänapäeva Eestis juba on nii, et üksi ilma igasuguse toeta on väga raske mingeid asju ära teha. Oleks võimul IRL, tehtaks nendega koostööd ja sama ükskõik millise erakonna kohta. Nii need asjad on, ükskõik kui kurb see ka pole.
                  Ja olge nüüd, mingit nimemuutust ei saa olema naljatilgad..

                  Kommentaar


                    Nojah..korra on juba nime ju muudetud hiljuti, mitu korda sa ikka jõuad seda muuta..

                    Algselt postitas Mister Vaata postitust
                    Ja olge nüüd, mingit nimemuutust ei saa olema naljatilgad..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                      Nojah..korra on juba nime ju muudetud hiljuti, mitu korda sa ikka jõuad seda muuta..
                      JK - FC nüüd küll mingi eriline nimemuutus pole ja linnaga see ka kohe kindlasti kuidagi seotud pole.

                      Ja kui selline asi sulle pinnuks silmas on, siis vaata parem natuke ringi, mis mujal maailmas toimub:
                      Suurte traditsioonidega Real Madrid on oma staadioni nime muutmas Santiago Bernabeu pealt Abu Dhabi Santiago Bernabeuks... Vot selline asi on anaalne.

                      Kommentaar


                        Ma ei olegi linnaga mingit seost väitnud.

                        Ajaloolise kodumaise JK asendamine inglise keelse FC vastu on lihtsalt kole.

                        Ei ole ka nii pinnuks silmas, sest Kaljut ma ei toeta ja mind otseselt see nimevahetus ei puuduta igapäevaselt. Sa lihtsalt väidad nagu nimevahetus oleks ennekuulmatu ja võimatu. Ma tuletan meelde, et alles hiljuti te nime vahetasite.

                        Madrid mind ei huvita ja igasugu välismaa näited, et "näe nemad teevad ka!" ei ole pädevad. Leiaks ka teistpidi näiteid, kus fännid on pärast nimevahetust ise teinud uue klubi algupärase traditsioonilise nimega.

                        Algselt postitas Mister Vaata postitust
                        JK - FC nüüd küll mingi eriline nimemuutus pole ja linnaga see ka kohe kindlasti kuidagi seotud pole.

                        Ja kui selline asi sulle pinnuks silmas on, siis vaata parem natuke ringi, mis mujal maailmas toimub:
                        Suurte traditsioonidega Real Madrid on oma staadioni nime muutmas Santiago Bernabeu pealt Abu Dhabi Santiago Bernabeuks... Vot selline asi on anaalne.

                        Kommentaar


                          Floratrollisõnad jõuvad vabalt pressile ja klubi on kohustunud midagi vastata.
                          See on kole.
                          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                          Premium Liiga Clubs News
                          Facebook
                          Twitter

                          Kommentaar


                            Tõlkige,mida Humoori soustib!?
                            Invest In Africa

                            Kommentaar


                              Hea vastus juba Tehva ja Roopi poolt.
                              See on Kalju vapper läbi aegade: http://tereitalia.altervista.org/wp-...kaljulogos.jpg logode enamuses, 'Tallinn' on seal (oli seoses väike klubi lugu tegime tollal ajal kui Rumori oli Tere Italia osa: http://tereitalia.altervista.org/rds...kalju-history/ )
                              See on tõesti ühe liivakasti asi. Samuti võiksime õelda et Flora vapril 'Tallinn' sõna pole, aga kelle kasuks see on?
                              Valimise aeg, kõik on väärt.
                              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                              Premium Liiga Clubs News
                              Facebook
                              Twitter

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mister Vaata postitust
                                Hahah, üks Florakas (Kruusimäe) ees ja teised jüngrid siin foorumis kohe järgi Olge nüüd rahulikud, tegu on ilmselt lihtsalt Kojamehe kerge närvivapustusega. Samas ei saa mehest üldse enam aru, üks päev on Kalju sektoris, teine päev Flora sektoris ja kolmas päev hakkab meedias klubi(de) üle teravat tõmbama?
                                Mis mängul Kojamees Kalju sektoris oli?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X