320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Mõttetu virin. Jäta oma jauramine. Lindpere uudis on 5+! Kurat, põnev hooaeg tuleb..
    Mis Jauramine?!?!
    Talvel räägiti,et panustatakse noortele, kuid reaalsus on see,et minnakse ikka sama teed mis alati. Kui mõni nn kodutu saadaval on siis kohe ka kontakti võetakse.

    Liiga tormakad käigud ning ei vaadata suurt pilti ning polda kannatlikud. Eks siin on ka klubi poliitika, et selle asemel omast poisist suur staar teha tuuakse sisse mõni kodutu, keda lihtne turustada.

    Noortest vast Pürg hakkab peale saama. Ja kui see poiss peaks katki minema siis mis KTM-st saab ?

    Kommentaar


      Kui sa tahad kuhugi jõuda, siis tuleb olla ise piisavalt mees. Vaata, mis toimub! Kõik täiendavad ridu ja see on normaalne, et jõhker võidurelvastumine käib. Noori on kaasatud piisavalt, nüüd on nende kord vanad peerud üle mängida. Kui nad seda ei suuda, siis pole nende koht ka põhis. See iganenud jutt, et noored ja noored. Noortega sa ei tee tänapäeval sittagi. Kooslus on see, mis mängib ehk noored-küpsed-vanad mängijad kõik koos.

      Kui sa peale ei saa või ei suuda ennast tõestada, siis mine laenule Pärnusse nagu Kirss seda tegi või eelmine hooaeg Hindrek Ojamaa. Hindrek sai korralikult mänguaega ja nüüd üritab Levadias. Tead see jalgpalliturg ongi üks armutu võitlus ja minu meelest teebki see kogu olukorra põnevaks.

      Eestis loeb tiitel. Kui tiitlile mängida ei suuda, siis võid samahästi mängida ka esiliigas oma noortega. Ka Pärnu-Tammeka-Viljandi sugustel satsidel peaks olema eesmärk kunagi ka Meistriliigas esikohale mängida. Kui teha, siis korralikult. Kui mõelda, siis suurelt. See, et nad see hooaeg mängivad väljalangemisest pääsemisele, siis see on OK.

      Just eelmises või üleeelmises Jalkas oli artikkel teemal noorimad väravalööjad Meistriliigas. Vaata kuhu enamik nendest on jõudnud. Mitte kuhugi. Paaniline ja massiline noorte mängitamine ei anna mingit tulemust. Kirkamad kriidid kerkivad ise esile. Näiteks pole teada kas Kirssist, Järvast, Levadia-Ojamaast, Pürgist, jne, jne midagi üldse tuleb.

      See, et neil eeldused on, ei tähenda et midagi juhtuma hakkaks. Reintam pidi ka järgmine Piiroja olema. Vähemalt Järvela pasundas aastaid tagasi ja minu meelest oli Õhtulehel isegi mitme lk. pikkune artikkel sellest, kuidas noormees hakkab paugutama. Ma siiralt loodan, et ta veel avaneb ja endale klubi leiab mitte ei tuhmu tüüpiliseks lootustandvaks mängijaks.
      Last edited by Silver; 05.03.15, 20:36.

      Kommentaar


        Olen enamusega nõus!

        Kuid näiteks vaata mis Metsa surumisest sai Floras!

        Minu arust peaks olema igas satsis min 2-3 noort keda surutakse mängu, olenematta kui kehvake nende tase veel on. Kui on eeldusi siis tuleb pushida. Ja minu arust vahest tuleb võtta paar sammu tagasi,et astuda edasi päris mitu mitu sammu.

        Meie liiga probleem ongi see,et tasemel satse vähe ja need andekad noored lõpetavadki varakult ära, kuna proffisatsist nad eemale peletatakse.

        Usun, et Ainsalu tegi ainu õige otsuse ja saab kindlasti Floras korralikult mängida, kuid Kaljus ma isiklikult ei näeks hetke satsis tal väga palju mänguaega.

        Ja üldiselt mulle üldse ei meeldi need nn turvalised treenerid(Prins, Terja, Kristal).

        Kommentaar


          Minu arust peaks olema igas satsis min 2-3 noort keda surutakse mängu, olenematta kui kehvake nende tase veel on.
          See on igavene vaidlus erinevate riikide liigades ja erinevatel aladel.
          Ma nõustun pigem selle jutuga, et ainult avansina pole põhjust kedagi platsile saata, ise peab koha välja võitlema.Eesti liiga tase ja nt välismaalaste arv on ka selline, et iga vähegi võimekas tüüp oma võimalused saab.
          Küll olen seisukohal, et kui madalama otsa meeeskonna vastu juhitakse ütleme 3:0, siis võiks (noori) varumehi vahetusest julgemalt platsile saata kui kusagil 89 minutil.

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Küll olen seisukohal, et kui madalama otsa meeeskonna vastu juhitakse ütleme 3:0, siis võiks (noori) varumehi vahetusest julgemalt platsile saata kui kusagil 89 minutil.
            Selles osas olen vägagi nõus.

            Kommentaar


              Lindperega või ilma,aga Kalju 5ndast kohast kahjuks kõrgemale see hooaeg ei tõuse!
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budu Vaata postitust
                Lindperega või ilma,aga Kalju 5ndast kohast kahjuks kõrgemale see hooaeg ei tõuse!
                Pigem võitlevad seal 4-6 koha eest Infonet, Sillamäe ja Trans.

                Kommentaar


                  Minu hinnangul on Kalju paremini komplekteeritud kui möödunud aastal ning kui poleks seda õnnetut tehnilist kaotust olnud, siis oleks ka teisel tabelireal lõpetatud. Oleks-poleks jutul pole küll väärtust, aga ei näe põhjust, miks ei peaks ka see aasta kõige kõrgemate kohtade nimel mängima.

                  Lindpere on tore, aga kui Rumori sahistas, et koondislane on liitumas, siis ise lootsin sisimas Hannes Anieri, aga kui Lindpere terve püsib, siis lisab kvaliteeti märgatavalt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Minu hinnangul on Kalju paremini komplekteeritud kui möödunud aastal ning kui poleks seda õnnetut tehnilist kaotust olnud, siis oleks ka teisel tabelireal lõpetatud. Oleks-poleks jutul pole küll väärtust, aga ei näe põhjust, miks ei peaks ka see aasta kõige kõrgemate kohtade nimel mängima.

                    Lindpere on tore, aga kui Rumori sahistas, et koondislane on liitumas, siis ise lootsin sisimas Hannes Anieri, aga kui Lindpere terve püsib, siis lisab kvaliteeti märgatavalt.
                    Hannes Anier? see poiss kes transfermarkti andmetele mitme aasta jooksul tegi vaid 16 mängu ja lõi 0 väravat? Kle isegi Trans ei tahtnud teda

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                      Hannes Anier? see poiss kes transfermarkti andmetele mitme aasta jooksul tegi vaid 16 mängu ja lõi 0 väravat? Kle isegi Trans ei tahtnud teda
                      Hannesel on klubijalgpallis seni kõik, mis saanud, ka valesti läinud. Põhjusi ei oska öelda, aga minu hinnangul on tegemist ääretult andeka jalgpalluriga ning minu jaoks on täielik müsteerium, kuidas ta kuskil üldse läbi löönud ei ole. Eks on üritatud korraga liiga suur samm teha ning tulemus on käes. Hea näide, et kui ei ole veel valmis, siis ei tasu välismaale minna, aga tema puhul tundub ka selline mentaliteet, et enne suren kui koduliigasse tagasi tulen. Oleks olnud tore kui ta oleks end siin taas üles töötanud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Hannesel on klubijalgpallis seni kõik, mis saanud, ka valesti läinud. Põhjusi ei oska öelda, aga minu hinnangul on tegemist ääretult andeka jalgpalluriga ning minu jaoks on täielik müsteerium, kuidas ta kuskil üldse läbi löönud ei ole. Eks on üritatud korraga liiga suur samm teha ning tulemus on käes. Hea näide, et kui ei ole veel valmis, siis ei tasu välismaale minna, aga tema puhul tundub ka selline mentaliteet, et enne suren kui koduliigasse tagasi tulen. Oleks olnud tore kui ta oleks end siin taas üles töötanud.
                        Labor omnia vincit oleks ta vaeva näinud või tõesti äkki mingi talent oleks - aga vist ei esimest ega kahtlustan ka teist - no see on minu isiklik arvamus.... vähemalt nendes Euroopates selliseid nagu Hannes Anier on jalaga segada....
                        Aga Eestisse ta jah ei tahtnud tulla - korra tundis huvi üks klubi - ta vastas pmst jah - enne suren kui tagasi tulen... no kui ei taha siis taha - Fääri saared/Gibraltar ka välismaad....

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                          Labor omnia vincit oleks ta vaeva näinud või tõesti äkki mingi talent oleks - aga vist ei esimest ega kahtlustan ka teist - no see on minu isiklik arvamus.... vähemalt nendes Euroopates selliseid nagu Hannes Anier on jalaga segada....
                          Aga Eestisse ta jah ei tahtnud tulla - korra tundis huvi üks klubi - ta vastas pmst jah - enne suren kui tagasi tulen... no kui ei taha siis taha - Fääri saared/Gibraltar ka välismaad....
                          pole küll õige koht teema, aga Anieriga seoses. minu arust on meil piisavalt mängijaid, et anda koondise kandidaatidele mõista- pole klubi ja mänguminuteid, pole ka kutset koondisesse.

                          Kommentaar




                            Kas siin videos korraldatud rünnak Mariole oli lootuses, et saaks ka selle video järgmistesse spordi intervjuude apsakatesse? alates 1:15

                            Kommentaar


                              Kalju mängude vaheajal kõlab vene räpp???
                              Infonetile, Levadiale, Sillamäele, ja Narvale on tekkinud konkurent...
                              Vahva.
                              Algselt postitas alehis
                              "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                              Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                                Kalju mängude vaheajal kõlab vene räpp???
                                Infonetile, Levadiale, Sillamäele, ja Narvale on tekkinud konkurent...
                                Vahva.
                                Kes maksab, valib muusika....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X