320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Karter Vaata postitust
    Mulle jäi ründefaas veits kripeldama. Eriti teisel poolajal oli olukordi (vist kokku neli) kus ründaja oleks lihtsa sööduga paremale mänginud ääre mängja (Listmanni või Järva) löögile. Toshi tegi selle asemel mingi varba otsaga löögi, Neemelo üritas tasakaalust väljas olles tõsta palli ristnurka ja kahel korral ei jõutud löögini. Nägi välja nagu oleks tegemist usalduse puudumisega noormängjatesse.

    Muidu punktid tabelis ja mäng oli koguaeg kontrolli all, korralik esitus.
    Sellega tuleb nõustuda jah. Eriti lõpu eel, kus Järva oli nii vaba, et lükka talle ja las paneb ainult raami. Veidi sellist üle mängimist oli nii mõnes teiseski olukorras, aga noh, täna tuleb ikka väga rahul asjade käiguga olla.

    Kommentaar


      Kivisild käis täna Dmitrijeviga rääkimas. Ju on homme oodata koondise kutset. Artjom on olnud tõsiselt hea see hooaeg..

      Kommentaar


        Algselt postitas Silver Vaata postitust
        Kivisild käis täna Dmitrijeviga rääkimas. Ju on homme oodata koondise kutset. Artjom on olnud tõsiselt hea see hooaeg..
        Ta juba on ju nimekirjas, sellest see vahepealne keelealane diskuss oligi ju.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Ta juba on ju nimekirjas, sellest see vahepealne keelealane diskuss oligi ju.
          http://www.jalgpall.ee/news.php?st=s...s&news_id=8476
          My bad.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Ta juba on ju nimekirjas, sellest see vahepealne keelealane diskuss oligi ju.
            http://www.jalgpall.ee/news.php?st=s...s&news_id=8476
            Kus see diskuss oli?
            Elu on lühike, pidu on pikk.

            Kommentaar


              Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
              Kus see diskuss oli?
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Vaimselt ebastabiilne?
                Nõmme Kalju jaapanlasest poolkaitsja Hidetoshi Wakui kirjutab Facebooki postituses, et kui teda järgmisel aastal Eesti mängimas ei näe, võib põhjuse leida tema hooaja esimeses kollases kaardis. 

                Kommentaar


                  Välja imetud uudis.
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Videot situatsioonist? Angelo?
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar




                      @1:27:00
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Nii kallid sõbrad.
                        Kuna mina suur fänn Roomer Tarajevist pole, aga tuleb alati iga olukord anlüüserida erapooletult.

                        Räägitakse kollast kaardi, ma arvan et Tarajev'i otsus oli õige.

                        Ma oleksin siiralt kahju kui tegelane ja sümpaatne inimene nagu Toshi Wakui lahkuks Premium Liigast selle eest. Ma arvan et see oli lihtsalt hetke emotsioon, on inimlik.

                        Kui puutub teistest olukordadest, ma võin ainult 100% kindel olla et esimene sulu-värav oli sulu.
                        NeemeloOff.jpg
                        Mõned cm'id aga ikka on, kiitus tegelt Neemele kes seda märkas.
                        Teine sulu-värav, pole hea pilt sest ETV kordus ei aidanud üldse.
                        Penalti olukord, minu jaoks 50-50: ründaja otsib kontakt, Listmann annab.

                        Üldiselt, ma olen näinud Eesti PL's kehvem vile (Tarajevi poolt ka).
                        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                        Premium Liiga Clubs News
                        Facebook
                        Twitter

                        Kommentaar


                          Tundub, et seekord on rekordtrahvi oodata. tehva, terehhov ja ka wakui annavad kõik oma suure panuse selleks.

                          Saatuse irooniana oli kohtuniketöö seekord peaaegu perfektne.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas peters Vaata postitust
                            Tundub, et seekord on rekordtrahvi oodata. tehva, terehhov ja ka wakui annavad kõik oma suure panuse selleks.

                            Saatuse irooniana oli kohtuniketöö seekord peaaegu perfektne.
                            Seda arvestades jumal tänatud, et Tipneri karikas ja sellega kaasnevad eurorahad võideti.
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas peters Vaata postitust
                              Tundub, et seekord on rekordtrahvi oodata. tehva, terehhov ja ka wakui annavad kõik oma suure panuse selleks.

                              Saatuse irooniana oli kohtuniketöö seekord peaaegu perfektne.
                              Perfektsusest oli asi kaugel, kuid tuleb tõdeda, et võtme olukorrad lahendati pigem tõesti õigesti. Selle eest muidugi au ja kiitus neile ning vabandused negatiivsete emotsioonide pärast, mis kohtunike aadressil tuli. Tõestab vaid taas kui raske ametiga tegemist on. Tarajevi puhul on küsimus jätkuvalt aga selles, et mängud lähevad emotsionaalselt enamus aega täiesti käest.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Perfektsusest oli asi kaugel, kuid tuleb tõdeda, et võtme olukorrad lahendati pigem tõesti õigesti. Selle eest muidugi au ja kiitus neile ning vabandused negatiivsete emotsioonide pärast, mis kohtunike aadressil tuli. Tõestab vaid taas kui raske ametiga tegemist on. Tarajevi puhul on küsimus jätkuvalt aga selles, et mängud lähevad emotsionaalselt enamus aega täiesti käest.
                                100% nõus.
                                See on Tarajevi suur miinus minu arvates.
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X