320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • TheKing
    replied
    Vaatasin Betsafe saadet ja vajus karp lahti, kui räägiti, et Kalju mängul ei saa kaardiga maksta. Kas te teete nalja seal või? Ma näen, et kusagil suvakirbuturgudel on osadel müüjatel makseterminalid taskus. Palun tulge omadega aastasse 2022. Kiire googeldamine viis www.sumup.ee lehele ja tundub, et mingi lihtsa makseterminali saab kätte 29 euro eest. No ja mitu inimest te olete seal väravas ära saatnud, tasuta sisse lasknud jnejne? Oeh...

    Leave a comment:


  • grafix
    replied
    Kalju pink on ikka üpris lühike. Loodetavasti on plaan suvel kedagi juurde tuua, sest kui Tamm uuesti katki peaks minema on medali heitlus päris keeruline

    Leave a comment:


  • Reina
    replied
    Vabakava niikuinii ju, reegleid pole. Mängukeelud ei loe, klubid saavad valida millise vastase võtta nõrgendatud koosseisuga.

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Palun lükata Nõmme Kalju Premium liiga kohtumised edasi kuni Tamm on vigastuspausilt tagasi.
    Jah, looda aga, lükake edasi, oktoobrisse, esnaspäevale nagu tõsteti Flora-Legion.
    Mida krdit on vaja seda 36 vooru veri ninast välja keerutada...

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Palun lükata Nõmme Kalju Premium liiga kohtumised edasi kuni Tamm on vigastuspausilt tagasi.

    Leave a comment:


  • tpx
    replied
    Ajaloo annaalidesse, Nõmmel tutvustatakse Hiiu staadioni projekteerimistingimusi - https://www.postimees.ee/7527153/nom...rimistingimusi

    Avalik arutelu toimub 25. mail kell 17.30 Nõmme linnaosa valitsuse aulas, Valdeku 13.

    Leave a comment:


  • $$$
    replied
    Algselt postitas käbi Vaata postitust
    Vaatan just et Kalev teeb koostöös TalTechiga jalkahalli. Tunduks nagu Kalju hood, et miks niipidi siis huvitav.
    Miks peaks ülikool ennast sellist skandaalidega siduda tahtma? .

    Leave a comment:


  • käbi
    replied
    Äkki see oleks tulevik, mängida euroopa kavaga hooaeg ja vahepealsed voorud hallis.

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Perspektiivis pole meie liigajalgpall enam mitte kunstmuru jalgpall, vaid (pneumo)hall jalgpall.

    Leave a comment:


  • käbi
    replied
    Vaatan just et Kalev teeb koostöös TalTechiga jalkahalli. Tunduks nagu Kalju hood, et miks niipidi siis huvitav.

    Leave a comment:


  • dud66
    replied
    Algselt postitas tpx Vaata postitust

    Pealtvaatajate jaoks on TNTK õudus kuubis. Tühipaljas muruplats joontega ei midagi enamat. Mingit atmosfääri ega muud säärast sellel platslil ei ole võimalik tekitada ehitustöid jms. tegemata. Jah, mina väisaks ka seda platsi, aga minu tegevuse alusel ei saa kujundada keskmise külastaja käitumismudelit. Kuna Hiiul käib täiesti debiilne jant ehitusega, siis antud oludes Sportlandil mängimine on talutav kompromiss. Mulle küll sobiks ka hästi Kadrioru staadion, aga ju siis seda ei peetud mõtekaks, sest lubatud ju oli, et suvel saab Hiiule
    TNTK-l saab vähemalt normaalselt süüa

    Leave a comment:


  • tpx
    replied
    Algselt postitas marf Vaata postitust

    Drogba küsimus ei olnudki ju selle kohta, et miks Hiiul ei mängita, vaid et terve hooaeg kunstmurul mängitakse. Erinevalt eelmisest aastast. Aga noh, pealtvaatajale ongi vast Sportland mugavam, kui näiteks TNTK.
    Pealtvaatajate jaoks on TNTK õudus kuubis. Tühipaljas muruplats joontega ei midagi enamat. Mingit atmosfääri ega muud säärast sellel platslil ei ole võimalik tekitada ehitustöid jms. tegemata. Jah, mina väisaks ka seda platsi, aga minu tegevuse alusel ei saa kujundada keskmise külastaja käitumismudelit. Kuna Hiiul käib täiesti debiilne jant ehitusega, siis antud oludes Sportlandil mängimine on talutav kompromiss. Mulle küll sobiks ka hästi Kadrioru staadion, aga ju siis seda ei peetud mõtekaks, sest lubatud ju oli, et suvel saab Hiiule

    Leave a comment:


  • marf
    replied
    Algselt postitas tudeng Vaata postitust

    Loe natuke eelmisi postitusi ja saad aru, miks Hiiul ei mängita
    Drogba küsimus ei olnudki ju selle kohta, et miks Hiiul ei mängita, vaid et terve hooaeg kunstmurul mängitakse. Erinevalt eelmisest aastast. Aga noh, pealtvaatajale ongi vast Sportland mugavam, kui näiteks TNTK.

    Leave a comment:


  • tudeng
    replied
    Algselt postitas Drogba Vaata postitust
    Kalju hoiab kulusi kokku? Terve hooaeg mängitakse Sportlandil, teadupärast see ju Premium liiga meeskonnale tasuta. Eelmine aasta vähemalt mängiti TNTK-l või Kadriorus murumänge. Samas no siis vähemalt 1 koht ja kõik teavad kuhu tulla, mitte ei reisi mööda Tallinna.
    Loe natuke eelmisi postitusi ja saad aru, miks Hiiul ei mängita

    Leave a comment:


  • Drogba
    replied
    Kalju hoiab kulusi kokku? Terve hooaeg mängitakse Sportlandil, teadupärast see ju Premium liiga meeskonnale tasuta. Eelmine aasta vähemalt mängiti TNTK-l või Kadriorus murumänge. Samas no siis vähemalt 1 koht ja kõik teavad kuhu tulla, mitte ei reisi mööda Tallinna.

    Leave a comment:

Working...
X