320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas käbi Vaata postitust
    Kas eilne mäng oli nii super et keegi mängu ei kommenteerigi siin?????? Just vaatasin lindist mängu ja ma arvan et kui Aurelio tahab sinna tipu poole saada siis on just temal väga palju tööd teha. Juba see taktika mis oli valitud tundus sobivat vaid ühele mehele, Nunesile, teised olid kas kergelt segaduses või lihtsalt ei tundunud sobivat. Kaks mängijat jäi veel silma, Haavistu ja Tükk. Haavistu eksis mitmetes olukordades. Tükk mängis hea mängu kuid Tükk on võimeline suurepäraselt mängima ning tema ja Nunes võiksid ja peaksid olema Kalju vedajad.
    Ole hea saada meile oma CV peatreeneri kohale vaatame selle heameelega üle

    peatreener@jkkalju.ee
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Nagu meile Kaljus meeldib öelda:

      Jalgpall on kunst, aktiivne tegevus, kommunikatsioon, show ja tippsport!

      Kommentaar


        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
        Tahtsin Flora lehelt tänaseid skoore näha, aga leht maas hoopiski.. Ma loodan, et eilse pärast kedagi lahti ei lastud
        tugrikk!

        Kommentaar


          Algselt postitas CD7 Vaata postitust
          tugrikk!
          Kurat, esimene tugrik soccernetist
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
            Ole hea saada meile oma CV peatreeneri kohale vaatame selle heameelega üle

            peatreener@jkkalju.ee
            Oli nii absurd mu jutt, et oli vaja nii kohe vastata või ei suutnud tõesti ise näha et see 4-5-1 ei sobi selleks et tulla soovitud top 1 koha peale??? Või ei suuda mängust midagi rääkida, näiteks kasvõi seda et ise nii ei arvand sest see ja see ... Ma uskusin juba et Kaljust tuleb korralik jalgpalliklubi aga vast hakatakse keskenduma sellele et saaks pidu panna ja väljaku ääres karjuda roppusi ja tossu õhku lasta.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
              Kurat, esimene tugrik soccernetist
              kus on esimene, pole ka teine kaugel

              Kommentaar


                Algselt postitas käbi Vaata postitust
                Oli nii absurd mu jutt, et oli vaja nii kohe vastata või ei suutnud tõesti ise näha et see 4-5-1 ei sobi selleks et tulla soovitud top 1 koha peale??? Või ei suuda mängust midagi rääkida, näiteks kasvõi seda et ise nii ei arvand sest see ja see ... Ma uskusin juba et Kaljust tuleb korralik jalgpalliklubi aga vast hakatakse keskenduma sellele et saaks pidu panna ja väljaku ääres karjuda roppusi ja tossu õhku lasta.
                Kallis sõber, esimene mäng meistriliigas ja 1:1 viik 80 miljon eek suuruse eelarvega klubi vastu kes on kindel kulla pretendent ütleb mulle, et meil pole põhjust sinu arvamusega kaasa minna.

                Ja me ei mänginud 4-5-1'te vaid 4-2-3-1 süsteemi. Ja veel seda, et iga mäng ei ole ühesugune, Flora vastu otsustas treener nii minna ja miinimum eesmärk sai täidetud. Ja Käbi või mis sa oled, miks sa nii kibestunud oled? Vaatame hooajalõpus millisel kohal keegi on ja kui palju üks või teine meeskond pidutsenud on... Kas sa oled mõne jalgpalluri naine, et sa kõike nii täpselt tead?

                Muide flora oli seekord see kes tossu lasi!
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas käbi Vaata postitust
                  Oli nii absurd mu jutt, et oli vaja nii kohe vastata või ei suutnud tõesti ise näha et see 4-5-1 ei sobi selleks et tulla soovitud top 1 koha peale??? Või ei suuda mängust midagi rääkida, näiteks kasvõi seda et ise nii ei arvand sest see ja see ... Ma uskusin juba et Kaljust tuleb korralik jalgpalliklubi aga vast hakatakse keskenduma sellele et saaks pidu panna ja väljaku ääres karjuda roppusi ja tossu õhku lasta.
                  no ma pakun et eks treeneritel ole kõigil omad stiilid. gettu tundub lihtsalt nati .. hmm ... kangekaelsem...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                    no ma pakun et eks treeneritel ole kõigil omad stiilid. gettu tundub lihtsalt nati .. hmm ... kangekaelsem...
                    Eestis peale 4-4-2 süsteemi midagi muud ei tunta las see teema olla..
                    Kõik on spetsialistid! Nii üle viskab see asi...
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      ma olen ka spetsialist... peaks teile näitama .. stereos teeme mängu vms

                      Kommentaar


                        Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                        ma olen ka spetsialist... peaks teile näitama .. stereos teeme mängu vms
                        Täna oli plaanis teha kusjuures
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          anna teada ... äkki viitsib ka ennast liigutada

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                            Eestis peale 4-4-2 süsteemi midagi muud ei tunta las see teema olla..
                            Kõik on spetsialistid! Nii üle viskab see asi...
                            Kusjuures ka Teever ütles ETV-le, et Getuliol on taktikapooles puudujääke. Suht imelik tundus selline avalik väljaütlemine mängijalt treeneri kohta.
                            Rise and rise again until lambs become lions!

                            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                            Kommentaar


                              juu ta siis on sitt, las jääb...
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                                Kallis sõber, esimene mäng meistriliigas ja 1:1 viik 80 miljon eek suuruse eelarvega klubi vastu kes on kindel kulla pretendent ütleb mulle, et meil pole põhjust sinu arvamusega kaasa minna.

                                Ja me ei mänginud 4-5-1'te vaid 4-2-3-1 süsteemi. Ja veel seda, et iga mäng ei ole ühesugune, Flora vastu otsustas treener nii minna ja miinimum eesmärk sai täidetud. Ja Käbi või mis sa oled, miks sa nii kibestunud oled? Vaatame hooajalõpus millisel kohal keegi on ja kui palju üks või teine meeskond pidutsenud on... Kas sa oled mõne jalgpalluri naine, et sa kõike nii täpselt tead?
                                Võtsin mängu linti et saaksin vaadata ilusti kõik üle ja jalgpallifoorumis arutada sellest mängust kah natukene, et ei oleks ainult kalju teemas sponoritest ja söögist juttu. Minu meelest juhtus mängus paljugi ja sealt on väga palju analüüsida ja vaadata kui sa arvad, et Kalju jalgpall pole arutamist väärt siis las jääb. Mulle isiklikult meeldisid väga paljud mängijad ja ma usun et kui Aurelio teeb kõvasti tööd ja lapib auke on tema ootused ja lootused täiesti reaalsed.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X