320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Väga ponks värk!
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Kõva sõna . See näitab ,et tegelikult on rikastel firmadel jalgpalli vastu huvi olemas. Minu meelest on see kogu meie klubijalgpallile kasulik ,et üks uustulnuk omale maailmatasemel sponsori leidis. Ja kindlasti julgustab see samm ka teisi tulevasi, võimalikke sponsoreid.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Algselt postitas gamer Vaata postitust
        No Kuno, vaata et sa siis meile poolajaürituse võidu puhul ikka kasti tood (ei tohi olla tühi puuviljakast või puuviljakast, kust mõni unine brass välja ronib, ikka millegi hea kast)
        Kast on külmas juba!
        Aga uniseid Brasse pole olemas, aga Karusi on küll
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Kõva sõna . See näitab ,et tegelikult on rikastel firmadel jalgpalli vastu huvi olemas. Minu meelest on see kogu meie klubijalgpallile kasulik ,et üks uustulnuk omale maailmatasemel sponsori leidis. Ja kindlasti julgustab see samm ka teisi tulevasi, võimalikke sponsoreid.
          loodame nüüd et ka teised klubid üles ärkavad ja hakkavad rohkem pingutama nii fännide, sponsorite ja melu nimel. KÕIK klubid pingutavad jalgpalli nimel, aga nagu näha ainult see ei vii edasi. Roosa on tubli!

          Kommentaar


            Algselt postitas gamer Vaata postitust
            No Kuno, vaata et sa siis meile poolajaürituse võidu puhul ikka kasti tood (ei tohi olla tühi puuviljakast või puuviljakast, kust mõni unine brass välja ronib, ikka millegi hea kast)
            On alles enesekindel. Teed on libedad ja ohtlikud. Unistele karudele veel eriti ohtlikud.

            Kommentaar


              Aga kutid, pange ennast sooja või külma või kuhu iganes. Homme võtame pärnakad siis vastu, soojendust teeme Stereos kell 14.

              Olge kohal või olge kohal

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Aga kutid, pange ennast sooja või külma või kuhu iganes. Homme võtame pärnakad siis vastu, soojendust teeme Stereos kell 14.

                Olge kohal või olge kohal
                Sa tahtsid vist öelda, et kui te pole kohal, siis pole teid olemas
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Lahinguks valmis ning ei karda kedagi. Maapealne paradiis on Hiiu staadionil homme.

                  Kommentaar


                    ma loodan jumalate peale. .. praegu näeb nii välja et ma vist ei saa kuidagi tulla krt ma nii loodan et homme miracle juhtub...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                      ma loodan jumalate peale. .. praegu näeb nii välja et ma vist ei saa kuidagi tulla krt ma nii loodan et homme miracle juhtub...
                      ma helistasin jumalale ja klaarisin kõik ära, Hiiul näeme!
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Tänase jalgpallifestivali ettevalmistused lähevad kohe jälle edasi, kell 9 hakatakse reklaame paigaldama, staadion on ideaalses korras, kaks päeva on lumekoristusega tegeletud, seega olema valmis nii umbes 600 kuni 1000 inimest vastu võtma Soovitan päiksekreemi osta, täna lubas sooja ilma!

                        Kõik + 4 Hiiule!!!!
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Tekib ka kiusatus staadionile tulle Aga tegelt seekord ma vaatan veel telekast, kuid järgmist mängu, 19 aprillil on plaanis vaatama tulle
                          Igatahes edu Kalju mängijatele ja fännidele!! (See suht mu kodu lähedal ka nii, et kisub aina rohkem ennast ka staadioni poole )

                          Kommentaar


                            Päike paistab eredemalt kui eile, tuul on väike, päikeseprillid ette - staadionitagune nõlv on lumine.
                            Ja tuld!
                            pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                              ma helistasin jumalale ja klaarisin kõik ära, Hiiul näeme!
                              The God is a DJ!
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                                ma helistasin jumalale ja klaarisin kõik ära, Hiiul näeme!
                                tundub, et sa ei teinud seda, sest ma ei näe hetkel mingit võimalust, et Hiiule jõuda, isegi vist telekast ei näe mängu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X