320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
    Kas me nüüd eestis tahame jalkat arendada ainult tulihingeliste fännide jaoks või tasuks asja laiemalt vaadata?
    kindlasti tuleks laiemalt vaadata ja mina ei tea miks see nii lollile ajale on pandud

    Kommentaar


      Algselt postitas marika123 Vaata postitust
      kindlasti tuleks laiemalt vaadata ja mina ei tea miks see nii lollile ajale on pandud
      Kriitika on tavaliselt edasiviiv jõud!
      Ma loodan, et seda loevad ka need inimesed kes neid kalendreid koostavad.

      Päeva lõpuks on kõik need inimesed kes Soccernetis käivad huvitatud sellest, et jalgpall Eestis areneks, et staadionid oleks rahvast tulvil ja klubid ei vaevleks rahapuuduse käes!

      Kui ma sellest õieti aru olen saanud, et see nii on..., siis vaatame olukorrale otsa ja teeme omad järeldused, et tulevikus selliseid vigu ei korduks. Õige?

      Samamoodi üllatab mind see kuidas suudeti ennustada aasta ette Kalev Spordi jaoks iga vooru atraktiivseim mäng...

      No ma ei tea, aga minuarust see ennustus küll väga täppi ei lähe.
      Kui ma Kalev Sporti juhiks, siis mõtleks hoolikalt kas ikka on mõtet eetrisse paisata mänge kus on publikuks viis inimest ja tuul viliseb eetris... ???

      Ja teiseltpoolt vaadatuna, kas sellise ülekandega teeme me jalgpallile kasu või kahju? Mida arvavad need inimesed kes pole kunagi jalgpalli staadionil vaatamas käinud ja juhtuvad seda ülekannet nägema?

      Mõtlemiseks on ainet küll...

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Ma ei saa aru, mida te kõik vingute nagu sead aia vahel selle kella 11-se algusajaga. Mängige ära, tooge rahvas samamoodi staadionile nagu varasemates voorudes, võitke mäng ja näidake kõigile, et te ei ole papist poisid ja algusaeg teid ei mõjuta!!
        Mitte ärge otsige pärast mängu sellest ühte kaotuse põhjust, kui see peaks tulema.
        Sina junsu ära võta sõna ja risusta oma sarkasmiga saarlaste topicut!
        Sa pole elus midagi korraldanud, tao oma trummi ja sellega ka tegele! Kure-Kalju üleminekumänguks ei suutnud te sellises linnas, kus pole konkureerivaid pallimängu satse isegi 50. fänni kokku ajada..

        Rahva on Kalju staadionile toonud, aga mingid võlurid me pole, et varajastel hommikutundidel laupäevasel päeval masse kokku ajada. Normaalne nõmmekas askeldab sellisel ajal oma aias ja alles lõunaks venitab end mängu vaatama.

        Tekib küsimus, kellele me mängime ja miks me pingutame rahva staadionile toomise nimel? Siis võiks ju ka lõdvalt võtta kui publikut pole, poleks vaja toitlustust kohale tuua, dj-d palgata, välimeediasse raha kulutada jne.
        See, et Kadriorus keegi kellelegi kell 14:00 tasuta süstlaid jagab, ei saa olla põhjuseks, et tartlased (eriti tartlased, kes peavad kell 06:00!!! tõusma) ja nõmmekad peavad ebanormaalsel ajal oma sotid selgeks tegema.

        Samuti jääb ka Kaljul oluline piletitulu saamata, mis pole ka mitte väheoluline klubi seisukohalt.

        Kommentaar


          Sotid tuleb selgeks teha, see on õige!
          Aga nüüd nats teistel teemadel ka... 21 Juunil jälle päeval kell 14.00 Kalju vs TVMK ja päev hiljem korraldame Hiiul korraliku Samba festivali!

          Pereüritus algab kell 16.00 ja kestab kuni 21.00'ni!
          Mis toimub?

          Vaadake siit: http://www.clubprive.ee/special/bras...220608-web.jpg

          NB! EURO2008 Veerandfinaal 1D – 2C algab kell 21.30, seega saate ilusti Hiiu Staadionilt Lounge Stereosse või miks mitte ka Hiiu Pubisse jalkat vaatama minna!
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Jalgpalliklubi Nõmme Kalju serveerib 14.juunil kell 11.00 oma fännidele hommikusööki - praemuna ja röstsaia.

            Kommentaar


              Kurat küll, mina kes ma erandkorras pean laupäevasel päeval tööd tegema ja mängule ei jõua seepärast, et see hakkab kell 11.00. Hakkaks mäng kell 14.00 võiks juba mingi variandi leida ja kella 16.00 algavale mängule jõuaks kindlasti kohale. Ma pole jätnud ühtegi Nõmme Kalju mängu vahele 1.5 hooaega kuni homseni. Kahju, lausa pisar hakkab silmanurgast voolama. Ma olen nii hinge kui mõtetega Hiiul, keha ainult tööjuures. Roosa Panter lubas häält teha ka minu eest ja mind mänguga kursis hoida. Võit jääb Hiiule igaljuhul.

              Kommentaar


                Kokkuvõtvalt, 17, sina kui EJL töötaja. Anna tähtsamatele onudele märku, et mõne koondise matši võiks kah kella 11-ks panna. Sest keda kotib, kas keegi vutti kah vaatab. Ja mängi oma Kuressaare mängu kell 11, siis pole vahet, sest statal üle 50 inimese ikka pole.

                Kommentaar


                  Algselt postitas HABE Vaata postitust
                  Roosa Panter lubas häält teha ka minu eest ja mind mänguga kursis hoida.
                  Kõik kes homme mängule ei jõua saavad sellega kursis olla interneti vahendusel, sest Soccernet teeb mängust LAIV-ülekande.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas v-fänn Vaata postitust
                    Kõik kes homme mängule ei jõua saavad sellega kursis olla interneti vahendusel, sest Soccernet teeb mängust LAIV-ülekande.
                    Kõigi töö ei ole arvuti taga istumine. Seega ei vabanda välja.

                    Kommentaar


                      Rahu, ainult rahu! Segan korraks vahele. Kell 6 ärkamine meid ei heiduta ja oranžid on homme kohal!

                      Kommentaar


                        tublid olete tartukad kui kohale veate ennast!

                        Nõmme kalju mängud on need kus näen hästi palju tuttavaid kes muidu ML mängudel ei käi ja jalkat käivad ehk ainult koondisemängudel vaatamas ... ja kell 11 ma olen 100% kindel et ei tule keegi neist vaatama ... see on haige kellaaeg et üldse nv ärgata/tõusta ... Mis järgmiseks pannakse koondise mäng kella 11 peale? aa seda ju ei tehta sest inimesed ei saa nii vara vaatama tulla ju ...DOH!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sanchez Vaata postitust
                          Kriitika on tavaliselt edasiviiv jõud!
                          Ma loodan, et seda loevad ka need inimesed kes neid kalendreid koostavad.

                          Päeva lõpuks on kõik need inimesed kes Soccernetis käivad huvitatud sellest, et jalgpall Eestis areneks, et staadionid oleks rahvast tulvil ja klubid ei vaevleks rahapuuduse käes!

                          Kui ma sellest õieti aru olen saanud, et see nii on..., siis vaatame olukorrale otsa ja teeme omad järeldused, et tulevikus selliseid vigu ei korduks. Õige?

                          ... üllatab mind see kuidas suudeti ennustada aasta ette Kalev Spordi jaoks iga vooru atraktiivseim mäng...

                          No ma ei tea, aga minuarust see ennustus küll väga täppi ei lähe.
                          Kui ma Kalev Sporti juhiks, siis mõtleks hoolikalt kas ikka on mõtet eetrisse paisata mänge kus on publikuks viis inimest ja tuul viliseb eetris... ???

                          Ja teiseltpoolt vaadatuna, kas sellise ülekandega teeme me jalgpallile kasu või kahju? Mida arvavad need inimesed kes pole kunagi jalgpalli staadionil vaatamas käinud ja juhtuvad seda ülekannet nägema?

                          Mõtlemiseks on ainet küll...
                          Enne mõtle ikka, kui midagi ütled. Milline mäng siis ei sobinud telemänguks? Vaid Trans-Maag mängul oli 74 pealtv, ülejäänutest kõikjal üle 125, just vaatasin protokolle.

                          Ja see homne varajane mäng peaks just hea olema Kalju fännidele, näevad lisaks oma lemmikutele ka riigi kahe parema klubi heitlust, kas siis telest või staadionil. Ja kolme üheaegset mängu Tallinnas ei peeta. Ehk oleksite võinud pakkuda tartlastele kodumängude vahetust, aga nüüd on muidugi juba hilja.

                          Kommentaar


                            Ma ei ole küll päris kindel, aga kas mitte inglise tippliigas ei peeta jõulude aegu samuti väga varajasi kohtumisi? Kindlasti on spetse, kes täpsustada oskavad?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Ma ei ole küll päris kindel, aga kas mitte inglise tippliigas ei peeta jõulude aegu samuti väga varajasi kohtumisi? Kindlasti on spetse, kes täpsustada oskavad?
                              Nii kaua kui Floral kell 11.00 Liiga mängu pole, ei muutu aegade paika panemisel midagi Eestis.
                              MA OLEN VIHANE JA PETTUNUD, SEST MINUL JÄÄB MÄNG NÄGEMATA LOLLI ALGUS AJA TÕTTU. Mitte ükski põhjendus või vabandus ei paranda seda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Enne mõtle ikka, kui midagi ütled. Milline mäng siis ei sobinud telemänguks? Vaid Trans-Maag mängul oli 74 pealtv, ülejäänutest kõikjal üle 125, just vaatasin protokolle.

                                Kas tõesti 125 on siis kõva sõna teie jaoks?
                                Ei tahaks uskuda... Kui nii on, siis olete ikka lati kõrgele ajanud küll...
                                Kui palju on vahet 74jal ja 125el? Millised numbrid üldse statistiliselt teada on? Tele peaks ikka huvitatud olema sellisest näitajast nagu reiting... Ma muidugi ei tea mis kriteeriumite alusel te neid asju seal vaatate...

                                Ja see homne varajane mäng peaks just hea olema Kalju fännidele, näevad lisaks oma lemmikutele ka riigi kahe parema klubi heitlust, kas siis telest või staadionil.

                                Ma ju sulle räägin, et ei KOTI paljusi see teie suur heitlus, no ei koti!
                                Anna vähemalt ausa konkurentsi seaduse järgi võimalus inimesel otsustada kelle mängu ta vaatama läheb, siis oleks näha mida valitakse!

                                Ja kolme üheaegset mängu Tallinnas ei peeta.

                                ja huvitav miks? Kas kolme einevat filmi kinos ka üheaegselt ei näidata? Kõik inimesed peavad sama maitse ja arvamuse järgi elama nagu jalkaliit? Miks nii huvitav? Suvi on, pimedaks läheb hilja, miks ei või mõni mäng hiljem alata?

                                Ehk oleksite võinud pakkuda tartlastele kodumängude vahetust, aga nüüd on muidugi juba hilja.
                                Hea mõte! Miks jalkaliit ei mõelnud nendele asjadele, siis?
                                See on ju teie liiga ja teie huvi, et asi oleks popp või kuidas?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X