320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
    Miks käivad inimesed vaatamas Suurhallis kossu, aga mitte Kadriorus vutti? Enda seisukohalt võin näiteks öelda, et selline näiliselt väike asi nagu toitlustuse puudumine mängib selles suurt rolli. Ise küll suur korvisõber pole, aga Kalevi ja Rocki finaalimängu oli toolil lösutades ja pirukat mugides kõvasti mõnusam vaadata, kui koriseva kõhuga Kadriorus lõdisedes.
    mina julgeks arvata, et söögi puudumine küll eriti oluline pole. Pigem ikka korvpallihallide üldine soojus, pole vaja tuult, vihma karta. Näiteks olles Rakveres vahel käinud kossu vaatamas, ei julgeks küll arvata, et keegi seda toitlustamist plussiks peab, kuna rahvast on massiliselt ja seal ootamine ei tasu seda vaeva ära. Võib ju varemgi süüa, või siis hiljem.

    Kommentaar


      jah, soojus ja mugavus on need, mis kossusaali selle hellitatud eestlase meelitavad ...

      Kommentaar


        Algselt postitas willane Vaata postitust
        jah, soojus ja mugavus on need, mis kossusaali selle hellitatud eestlase meelitavad ...
        Samas, iga ala ei too rahvast ka sooja halli. Aegadel, kui Rakvere Rivaal Eesti võrkpalli valitses, mahtus kitsukesse rahu tänava halli normaalse 100 asemel ligi tuhat inimest ära Aga nüüd vaatab võrku Rakveres sama palju rahvast, kui vutti, kuigi suur lahe hall justkui võiks meelitada.

        Kommentaar


          Algselt postitas willane Vaata postitust
          jah, soojus ja mugavus on need, mis kossusaali selle hellitatud eestlase meelitavad ...
          Aga miks ma peaksingi külmetama ja katuseta tribüünil endal vihma krae vahele laskma, kui kossust on tehtud korralik šou ja on olemas ka Urmari meelest ebaoluline toitlustus.

          Kommentaar


            Eks kossu plussiks on ka see, et hooaeg käib suuresti pimedal ajal, kui nagu midagi muud polegi teha. Suvel on ikka valik palju suurem.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              mina julgeks arvata, et söögi puudumine küll eriti oluline pole. Pigem ikka korvpallihallide üldine soojus, pole vaja tuult, vihma karta. Näiteks olles Rakveres vahel käinud kossu vaatamas, ei julgeks küll arvata, et keegi seda toitlustamist plussiks peab, kuna rahvast on massiliselt ja seal ootamine ei tasu seda vaeva ära. Võib ju varemgi süüa, või siis hiljem.
              Jama jutt. Kui sa lähed jalgpalli kui meelelahutusüritust vaatama, siis on toidu/joogi olemasolu VÄGA tähtis. Ehk siis, ainult tõsistele Eesti Meistriliiga friikidele (publikuarvud näitavad kui palju neid on) see ei oma erilist tähtsust.
              Algselt postitas budulojus
              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                mina julgeks arvata, et söögi puudumine küll eriti oluline pole.
                Sa ütlesid et tehtaks ettepanekuid, ettepanek tehti ja siis tuleb sinu poolt selline lause... kummaline.
                Raimo, Kuno jm. on foorumis lehekülgede kaupa ideid välja pakkunud ja see on EJL töö need mõtted kokku korjata ja käiku lasta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                  Endiselt ütlen, et kell 14 päeval pole hea aeg publiku jaoks... veel hullem oli 11 hommikul...
                  Kusjuures täpselt nii ongi.
                  Mul isiklikult on ikka üsna keeruline end laupäeval kella 14ks end kodus välja ajada ja ma arvan, et see on raske ka paljudel teistel- vanemad inimesed tahavad perega kodus pannkooke hommikul süüa ja nooremad magavad ennast reede õhtusest peost kaineks

                  Ja ma ei saa sellest ka aru, et miks kõik vooru mängud peavad ühel ja samal päeval olema. Võiks ju nt vooru huvitavaim mäng olla pühapäeval- hardcore fännid jõuaks mitmele mängule ja kui mõni mees laupäeval ei saa mängu vaatama tulla, äkki siis läheb pühapäeval. Näiteks kui järgmisel nädalavahetusel oleks Kalju ja Flora mäng pühapäeval, siis võib nii mõnigi Levadia fänn Kalju poolt ning Transi ja TVMK fänn (kui neid oleks olemas ) Flora poolt kaasaelama tulla.

                  Kommentaar


                    Korvi käivad jah inimesed vaatamas sellepärast, et seal on soe, saab istuda, lösutad, mingit näksi ja juua saab ka (erinevaid asju saab osta) ja tundub, et elamus on suurem ja fännid parimad, sest see on sisehall ja see kõik kajab mitmekordselt.

                    Aga Eesti inimene on samas ka laisk. Ei taha tema oma tähtsat perset jalkastatale vedada, sest õues võib olla külm, mängud võivad jääda väravateta viiki (jne lolle põhjuseid). Nojah, toitlustus mängib tegelikult tähtsat rolli ja publiku tõmbamiseks peab raha investeerima. Aga kuidas, selle jätan teile mõelda.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Nõmme Kalju peaks ehk veel tegema mingise kulutuste laine fännide kohale vedamiseks ... mõtlen - veel suurema kulutuste laine
                      Sest eks siiani eristaski Kaljut just see, et ei kardetud raha toetajate peale kulutada... või mis?
                      kogu mu noorus möödub foorumis

                      Kommentaar


                        rääkides soojast sisehallist - mina jällegi ei salli vastikult lehkavat higist sisehalli, seega inimesi on mitmeid ag ama olen ka tihti Meistriliiga mängudel.. ju ma olen siis vähemus..
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Esimene asi mida publiku staadionile toomsieks oleks vaja teha: lahti alsta kogu jalkaliidu personal ja välja vahetada juhatus. See ei ole Pohlaku poolt või vastu teema. Mina olen temasse alati pigem positiivselt suhtunud.

                          Aga praegusel hetkel on persoonid liidus mugavnenud mittemillegitegemisse ning õigustuste otsimisse. Või siis mingisse lollakasse tulekahju kustutamisesse fännidega suhtlemsiel või mingite võlgade üle kemplemisel.

                          Arutad selle üle, kas toit staadionil toob publiku kohale või mitte on ajuvaba. see on detail, vajalik, aga ikkagi detail. Küsimus ei ole ettepanekute ja ideede puuduses. Siinsamas foorumis on aastate jookul läbi käinud sadu ideid, ettepanekuid ja analüüse.

                          Ainuke küsimus on juhtimise puudumises. Asjade elluviimises. Juhtimissõnavarast laenates - execution on puudu.
                          Y R A

                          Kommentaar


                            aga mis toob koondise mängudele, isegi kui andorra vastu mängitakse, rohkem rahvast kui terve meistriliiga vooru peale kokku??

                            Kommentaar


                              Ma vaatan et see praegune jutt on aint kaudselt seotud kaljuga? Tglt võiks seda juttu ajada fänluse all!

                              Kõik siis täna appi kaljut toetama, seekord siis Alecoq Arenal, algusega kell 18:45

                              Püüan ise ka kohale jõuda, kui mitte päris esimeseks poolajaks siis teiseks kindlasti!
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
                                aga mis toob koondise mängudele, isegi kui andorra vastu mängitakse, rohkem rahvast kui terve meistriliiga vooru peale kokku??
                                Pakun umbropsu - sest siis tulevad kohale Levadia, Flora, Pärnu, Kalju ja muude klubide fännid ning kokku saabki rohkem.

                                Vöite mulle ju pahasti ka öelda, aga tühja kah - klubijalgpalli satun vaatama haruharva (ilm peab ikka maruilus olema ning peab mäng peab sattuma aega, kus mittemidagi muud töesti pole teha), kuid koondise mängudele peab minema. Nii lihtsalt on. Pöhjendust ei olegi. Aga mul ei ole ka konkreetset lemmikklubi, seega ehk vabandab välja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X