320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas mingit lastekaitseorganit ei peaks teavitama?

    Kommentaar


      kalju fännidest ve
      b-day

      Kommentaar


        @ Mexus. kas mitte teie ei öelnud,et Flora ja teiste meeskondade fännid provotseerivad teid tüli norima staadionitel ja pärast mänge? Mäletan ise vga hästi oma kõrvaga kuidas seda ütlete. nüüd vaatan siis seda linki ja ainukesed provokaatorid olete u teie. vaadake,et see asi kätte ei maksa
        sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

        Kommentaar


          Minul tegi see küll meele rõõmsaks. Nalja kui palju

          Kommentaar


            хорош, mex ты художник!
            kaks firmatorti, kast pepsit!

            Kommentaar


              Algselt postitas billy t Vaata postitust
              хорош, mex ты художник!
              Tibla on ikka tibla-nagu levadia fänn on ikka ja alati levadia fänn(loe lammas)
              I`m not scared of dying, I just dont want to

              Kommentaar


                soovitan kusjuures eelmiseid poste antud lehel ka vaadata.. kurb aga tõsi - selline see vene meediaruumis elava eestimaalase mõtteviis juba on
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Ei leia mõtet sellisel kitkumisel üksteisega :S.Ma ei saa aru miks alles nii pisike fänniühiskond peaks omavahel kiskuma.Minu meelest üks parimaid näiteid viisakast fännlusest on Pärnu fännid.Saavad kõigiga läbi ja probleeme väliselt küll pole ju olnud .Tublid Karud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                    Ei leia mõtet sellisel kitkumisel üksteisega :S.Ma ei saa aru miks alles nii pisike fänniühiskond peaks omavahel kiskuma.Minu meelest üks parimaid näiteid viisakast fännlusest on Pärnu fännid.Saavad kõigiga läbi ja probleeme väliselt küll pole ju olnud .Tublid Karud
                    see on ju igav.

                    Konflikt tõmbab meedia tähelepanu ja tänu sellele tuleb ka ehk aastate edenedes rahvast juurde.

                    Kommentaar


                      Aga homme teeme siis ühe toreda klassiekskursiooni Pärnusse. Sõit algab 6.58, kui veel soovijaid, andke märku

                      kinokino.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Aga homme teeme siis ühe toreda klassiekskursiooni Pärnusse. Sõit algab 6.58, kui veel soovijaid, andke märku

                        kinokino.
                        Kella seitsmeks rongist välja visatud?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Kella seitsmeks rongist välja visatud?
                          No meid 48 pärnu minemas, ehk poole kaheksani suudame konduktorile vastupanu osutada
                          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Tabeliseis kohtadel 4 kuni 6 on ikka väga põnev .Kui Kalju võidab ja Trans kaotab siis läheb Kalju ise neljandaks .Samas on Kalju kaotuse korral isegi Sillamäel veel võimalus Kalju kinni püüda.
                            Kõige raskem on muidugi täna Transil ,sest võiduga kindlustab Fanera endale pronksi.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Mis toimub Pärnus hetkel????

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                                Ei leia mõtet sellisel kitkumisel üksteisega :S.Ma ei saa aru miks alles nii pisike fänniühiskond peaks omavahel kiskuma.Minu meelest üks parimaid näiteid viisakast fännlusest on Pärnu fännid.Saavad kõigiga läbi ja probleeme väliselt küll pole ju olnud .Tublid Karud
                                Pärnus õpetatakse juba maast-madalast, et plõksimine pole ilus
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X