320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas huryt Vaata postitust
    Minu arust kõik see mis turvafirma seal tegi oli kokkulepitud juba varem enne mängu pärnu vapruse fännidega või klubiga.Selles ma olen 100% kindel.Pärnakad tõestasid et selles linnas võõrastele pole mingit asja ja Peksupealinna nimi sobib hästi.
    Oh mis vandenõuteooriad

    Kommentaar


      Nudistide seiklused Pärnus - http://www.postimees.ee/?id=38889
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Postimehe artiklis ajas mind päris naerma see kohta ,kus hädaldatakse katki läinud , mädand pingi üle. Aga sita ja pasa sisse uppuvast peldikust ei poolt sõnagi. Kuulge ! Kogu see staadioni hoone tuleks kiiremas korras buldooseriga mina pühkida.Kuidas seal üldse veel mängida lubatakse ,sest minu meelsest on hoone täiesti ebasanitaarne, amortiseerunud ,ilusa Pärnu häbiplekk.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Postimehe artiklis ajas mind päris naerma see kohta ,kus hädaldatakse katki läinud , mädand pingi üle. Aga sita ja pasa sisse uppuvast peldikust ei poolt sõnagi. Kuulge ! Kogu see staadioni hoone tuleks kiiremas korras buldooseriga mina pühkida.Kuidas seal üldse veel mängida lubatakse ,sest minu meelsest on hoone täiesti ebasanitaarne, amortiseerunud ,ilusa Pärnu häbiplekk.
          Äkki sellepärast pole peldikust juttu, sest peldik pole antud juhtumiga kuidagi seotud ning peldik on selline olnud juba pikemat aega. Oleks Kalju fännid selle täis sittund, siis oleks teine teema. Hetkel oli teemaks siiski pinkide lammutamine purjus seltskonna poolt.

          Häbiplekk on see staadion niikuinii, aga hetkel ei puutu see üldse teemasse.

          Kommentaar


            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
            Postimehe artiklis ajas mind päris naerma see kohta ,kus hädaldatakse katki läinud , mädand pingi üle. Aga sita ja pasa sisse uppuvast peldikust ei poolt sõnagi. Kuulge ! Kogu see staadioni hoone tuleks kiiremas korras buldooseriga mina pühkida.Kuidas seal üldse veel mängida lubatakse ,sest minu meelsest on hoone täiesti ebasanitaarne, amortiseerunud ,ilusa Pärnu häbiplekk.
            ega siis see, kui ma näen, et mingi minu omandisse mitte kuuluv pink on kehvas seisus (mädand), ei tähenda, et ma selle kohe pikali võin lüüa ja siis veel kiidelda, et tegingi teile heateo!!!
            sa vist ei ole selle konkreetse juhtumi pointist aru saanud, et naerma ajab.
            teiste vara rikkumises ja sellele õigustuste otsimises ei ole midagi naljakat - ükskõik, mis seisus see vara siis ka oli.
            miks mitte lihtsalt viisakalt vabandada???
            kaks firmatorti, kast pepsit!

            Kommentaar


              see pole mees, kes vabandab.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Mina sündmust ei kommenteeri sest ei teagi mida kommenteerida ,kuna ise kohal ei viibinud vaid minu teema ongi praegu staadion ,kui selline.
                Ei ole näiteks kordagi näinud ,et Pärnu staadioni olukorrale keegi nii palju leheruumi pühendaks.
                Juveman ,ära arva ,et ma purjus alaealiste käitumist õigustan.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Lepime ühe asja kokku...kuna see mädanenud pink nii paljusid erutab siis, fakt on see, et katkine oli see pink jube ennem ja samas seisus see sinna ka jäi, nagu ta alguses oli. Väga kurjakuulutavalt ta tõepoolest õõdsus aga näidata, et keegi oleks pahatahtlikult staadioni inventari lõhkunud on vale!
                  "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Üldiselt võiks teema enam-vähem kokku tõmmata ja ära lõpetada. Mingi õppetunni said loodetavalt kõik osapooled ja läheme nüüd eluga edasi. Družba jne.

                    Kommentaar


                      Kas ma olen ainuke, kes luges välja, et kaks alaealist said alkoholijoobes olemise eest trahvi? Peksmised, löhkumised, kaklemised ja mida iganes jamad veel, ma usun et ei oleks üldse probleeme ja jamasid kui see nii öelda Eesti tuleviku fänniseltskond ei kasvatataks joodikuteks. Kõik pingid, peksmised jne. on ikka väga teisejärguline selle kõrval, et alaealised fännid "täiskasvanud" fäänide seltskonnas alkoholjoobes olid.

                      Kommentaar


                        Wow
                        Loen ja imestan, just mõniaeg tagasi oli mul jutuajamine ühe fänluse eestvedajaga ning arutasime samalaadseid teemasid.
                        Kindlasti ei ole selline käitumine lubatud, olen 100% nõus ning enese kaitsmine tundub mulle hale.
                        Siiski- Pärnu staadion ei ole just parimas korras- seega oleks võinud olla "pingibutcher" kes iganes, olukord ei soosinud kaljukaid.
                        Turvade suhtumine on suhteliselt tihti üleolev ja halvustav aga iga olukord on lahendatav meeldiva vestlusega tervatöötaja ja fänni vahel.

                        Meie vestluses ühe nn.pantriga jõudsime järeldusele paljudes asjades ning julgen öelda, et muutused tulevad fänluse teemadel. Kahjuks ei ole sel hooajal enam aega selleks kuid loodetavasti juba järgmise hooaja algusest on FC Roosad Pantrid põhikirjaga MTÜ. Loodame, et see parandab olukorda.

                        Samas uurides vähe tagatausta alaealiste alkoholi pruukimise kohta tuleb välja, et siiski on probleem endiselt riiklikul tasemel. Alaealistele on alkohol ikka kättesaadav kauplusest. Ehk on selle probleemi lahenduseks alkoholiseaduse muutmine, 21. a vanusepiir.

                        Päikest kõigile,
                        LadyPink

                        *TERVITUSED REINULE!
                        .

                        Kommentaar


                          seda eelmist postitust näeb varsti Ärapanijas

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kriitikameel Vaata postitust
                            seda eelmist postitust näeb varsti Ärapanijas
                            mis sulle nalja pakub?
                            Mulle tundub teema tõsine.
                            .

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LadyPink Vaata postitust
                              *TERVITUSED REINULE!

                              Rein tänab tervituste eest ja tervitab vastu!

                              Kas MTÜ on mingi imerelv mis keelab alaealistel alkoholi pruukimise ja muude rumaluste tegemise? Ei muutu seal ennem midagi kui fännide põhituumik on muutunud natuke vanemaks ja on oma sarved, saba ja muud asjad maha jooksnud.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Rein tänab tervituste eest ja tervitab vastu!

                                Kas MTÜ on mingi imerelv mis keelab alaealistel alkoholi pruukimise ja muude rumaluste tegemise? Ei muutu seal ennem midagi kui fännide põhituumik on muutunud natuke vanemaks ja on oma sarved, saba ja muud asjad maha jooksnud.
                                Pigem on võimalus olukorda paremini hallata.
                                Kui fänn on reaalselt fk liige siis 1) info on olemas- kes mis, kuna kõik registreeritud. 2) olles fk liige ning nagu igas teises organisatsioonis tuleb järgida reegleid. (minule ei tundu see eriti keeruline)

                                Ma leian, et see ei ole just imerelv vaid pigem päästerõngas.
                                Asjad on ikka vähe rohkem kui natuke kontrolli alt väljunud.

                                Kahju et kedagi vanemat pole piitsutamas, Rein sa ei taha poistele piitsa anda?
                                .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X