320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Reporter aitab.

    Kommentaar


      Heh, Filipe

      Kah nähtud, ei pea mingit tüütut kordust vaatama.
      Vulgar Display Of Kalju Power

      Kommentaar


        Äkki see äratas ka jalkahuvi inimestes ja tulevad Kalju mänge kaema

        Kommentaar


          huvitav mitu korda lõpulööki harjutades vend jalaga vasta pead sai

          Kommentaar


            Mis kohtunikud ütlesid? Või noh, kes kiitis, kes kritiseeris?

            Kommentaar


              Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
              Äkki see äratas ka jalkahuvi inimestes ja tulevad Kalju mänge kaema
              ma arvan et ega nad eriti selle mõttega ei tulnudki et raha võita, lihtsalt et jälle Kuno poolt suurepärane idee jalgpalli (kalju) populaarimiseks

              Kommentaar


                Salva üllatas küll täitsa positiivselt

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxu Vaata postitust
                  Mis kohtunikud ütlesid? Või noh, kes kiitis, kes kritiseeris?
                  Kivikalt Jah, ülejäänud EI.
                  Eks põhiliseks toodi seda, et nad ei teinud seda hingega, ning Ladina Ameerikas oskab niiviisi igaüks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                    Kivikalt Jah, ülejäänud EI.
                    Eks põhiliseks toodi seda, et nad ei teinud seda hingega, ning Ladina Ameerikas oskab niiviisi igaüks.
                    No aga kurat tehku ise järgi. Seda on ikka raskem õppida, kui ruubiku-kuubiku lahendamist ja ise rääkisid pärast, et propageerime tervislikke eluviise ja sporti, kui mingi mammi sai oma kiidukõne kuulda, aga kui tulevad vennad ja teevad üpris keerulist esitlust niivõrd vabalt, siis tulevad EI'd. No aru mai või! Ja miks Salvador brassiks tembeldati?
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                      Kivikalt Jah, ülejäänud EI.
                      Eks põhiliseks toodi seda, et nad ei teinud seda hingega, ning Ladina Ameerikas oskab niiviisi igaüks.
                      Ha-ha. Jälle Eesti rahvas paneb tarka. Samahästi ütlen, et Somaalias paneb iga teine samahästi ruubikukuubikut kokku, kuna seal muud teha ei ole. Noh muidugi kava ei olnud midagi erilist, aga täitsa talutav.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        No aga kurat tehku ise järgi. Seda on ikka raskem õppida, kui ruubiku-kuubiku lahendamist ja ise rääkisid pärast, et propageerime tervislikke eluviise ja sporti, kui mingi mammi sai oma kiidukõne kuulda, aga kui tulevad vennad ja teevad üpris keerulist esitlust niivõrd vabalt, siis tulevad EI'd. No aru mai või! Ja miks Salvador brassiks tembeldati?
                        no olgem ausad, ega see etteaste midagi erilist ei olnud ja tulemus oli suht koht õiglane AGA neede viiuldajad, kuubikud jne on selgelt ülehinnatud.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                          no olgem ausad, ega see etteaste midagi erilist ei olnud ja tulemus oli suht koht õiglane AGA neede viiuldajad, kuubikud jne on selgelt ülehinnatud.
                          No aga tee järgi! Mu vend õppis ruubiku-kuubikut lahendama mingi paari nädalaga niimoodi, et alla minutiga sai kokku, aga kui ma laseks tal paari nädalaga kasvõi ühe triki tänasest saatest ära õppida, siis ma olen üpris kindel, et tal jääks peeruks.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            totud olete.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              no olgem ausad, ega see etteaste midagi erilist ei olnud ja tulemus oli suht koht õiglane AGA neede viiuldajad, kuubikud jne on selgelt ülehinnatud.
                              Kui Siksten Kasimir ja Martin Vunk sinna niimoodi tegema läheksid ja EI'd oleks tulnud, siis sul oleks suu mannat täis ja nutaksid patja, et miks nad finaali ei saanud

                              Mitte et ma hullult pettunud oleksin, et Felipe ja Salvador ei saanud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust
                                Kui Siksten Kasimir ja Martin Vunk sinna niimoodi tegema läheksid ja EI'd oleks tulnud, siis sul oleks suu mannat täis ja nutaksid patja, et miks nad finaali ei saanud

                                Mitte et ma hullult pettunud oleksin, et Felipe ja Salvador ei saanud
                                kusjuures ei oleks...
                                sinu näite järgi mul peaks suu koguaeg mannat täis olema kuna ML-i vooru sümboolses koosseisus on muude klubide mängijaid ka peale Flora ja peale II vooru sümboolse kooosseisu nägemist oleksin pidanud aknast alla hüppama kuna ühtegi florakat ei olnud koosseisus.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X